Vystužená podprsenka GAIA 639 Kopa Jean

Kúpou tejto položky získate 2 vernostných bodov. V košíku máte spolu 2 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,66 €.


Nový tovar

Niet nad dokonalú klasiku. Vystužená podprsenka GAIA 639 Kopa Jean -takýto typ podprsenky je nutnosťou je každú z nás. Klasická podprsenka s tepelne tvarovanými košíčkami typu "kopa", ktorých vnútorná časť tvorí špeciálna pena. Košíčky, mostík a zadný diel vyrobené z hladkého mikrovlákna.

Dodanie do 1-5 dní

22,90 € s DPH

Niet nad dokonalú klasiku. Vystužená podprsenka GAIA 639 Kopa Jean -takýto typ podprsenky je nutnosťou je každú z nás. Klasická podprsenka s tepelne tvarovanými košíčkami typu "kopa", ktorých vnútorná časť tvorí špeciálna pena. Košíčky, mostík a zadný diel vyrobené z hladkého mikrovlákna. Podprsenka krásne obopína poprsie a zvýrazňuje ho. Pritom vytvára úchvatne zvodné oblé tvary a dekolt. Navyše tento model opticky zväčšuje poprsie. Podprsenka je doplnená o zvislé bočné kostice. Ramienka je možné nastaviť, ale nemožno ich odopnúť. Ich šírka závisí na rozmere a veľkosti podprsenky. Zapínanie je na dvojradové háčiky s trojitou možnosťou nastavenia obvodu. Medzi košíčkami a v miestach spojenia košíčkov s ramienkami umiestnené pôvabné malé mašličky. Vďaka špeciálnym okrajom košíčkov sa podprsenka nerysuje pod oblečením.

Zloženie: 80% polyamid, 20% elastan

Podobné položky