Dámske thermo nohavice GATTA Active L

Kúpou tejto položky získate 2 vernostných bodov. V košíku máte spolu 2 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,66 €.


Nový tovar

Dámske funkčné nohavice GATTA Active L Thermoactive. Materiál, z ktorého sú nohavice vyrobené, zaručuje tepelný komfort za každého počasia, najnižšia termovodivosť z všech vlákien, dobre absorbuje vlhkosť, odvádza pot z tela a tým ho udržuje v optimálnej teplote. 

Dodanie do 1-5 dní

24,19 € s DPH

29,69 € s DPH

-5,50 €

Dámske funkčné nohavice GATTA Active L Thermoactive. Materiál, z ktorého sú nohavice vyrobené, zaručuje tepelný komfort za každého počasia, najnižšia termovodivosť z všech vlákien, dobre absorbuje vlhkosť, odvádza pot z tela a tým ho udržuje v optimálnej teplote. Medzi ďalšie prednosti materiálu patrí optimálna mikroklima medzi kožou a odevom, odolnosť voči treniu a plstnateniu, stálosť tvaru, zachovanie sviežosti a stálofarebnosti aj po niekoľkých praniach, ochrana voči UV žiareniu, antibakteriálna úprava. Nohavice z tohto materiálu nevyvoláva alergie. K uceleniu dokonalého kompletu nájdete v ponuke taktiež thermo tričko GATTA Active L.
Zloženie: 56% polyamid, 39% polypropylen, 5% elastan.

Podobné položky