Sťahujúci pás MITEX Talia

Kúpou tejto položky získate 2 vernostných bodov. V košíku máte spolu 2 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,66 €.


Nový tovar

Korzetový pás určený k modelovaniu postavy po pôrode a k noseniu pred a po zoštíhľovacej kúre. Je vyrobený z elastického materiálu zdobeného plastickou výšivkou. Pre požadovaný efekt je korzet spevnený elastickým materiálom. Pás sa zapína pomocou 11 háčikov (na výber dve polohy) a je vyztužený siedmymi vertikálnymi výstuhami, ktoré bránia deformácii tvaru korzetu. 

Dodanie do 1-5 dní

23,32 € s DPH

28,60 € s DPH

-5,28 €

Pridať do zoznamu želaní

Korzetový pás určený k modelovaniu postavy po pôrode a k noseniu pred a po zoštíhľovacej kúre. Je vyrobený z elastického materiálu zdobeného plastickou výšivkou. Pre požadovaný efekt je korzet spevnený elastickým materiálom. Pás sa zapína pomocou 11 háčikov (na výber dve polohy) a je vyztužený siedmymi vertikálnymi výstuhami, ktoré bránia deformácii tvaru korzetu. Zloženie: 82% polyamid, 18% elastan, spevňujúca zložka: 93% bavlna, 7% lycra elastan.

ROZMERY: ROZMĚRY: M - obvod pása 70-76 L - obvod pása 77-83 XL - obvod pása 84-90 XXL - obvod pása 91-97 XXXL - obvod pása 98-104

Na sťahujúci pás MITEX Talia Vám garantujeme najnižšiu cenu.

Podobné produkty