Sťahujúci korzet MITEX Super Talia

Kúpou tejto položky získate 2 vernostných bodov. V košíku máte spolu 2 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,66 €.


Nový tovar

Korzet určený k modelovaniu pásu. Je vyrobený z elastického materiálu ktorý je ozdobený lesklou výšivkou. Pre požadovaný efekt je korzet v miestach, ktoré obopínajú bruško, spevnený elastickým materiálom. Pás sa zapína pomocou ôsmych háčikov a je vystužený šiestimi vertikálnymi výstužami, ktoré držia tvar korzetu a bránia jeho deformácii.

Dodanie do 1-5 dní

26,50 € s DPH

34,42 € s DPH

-7,92 €

Pridať do zoznamu želaní

Korzet určený k modelovaniu pásu. Je vyrobený z elastického materiálu ktorý je ozdobený lesklou výšivkou. Pre požadovaný efekt je korzet v miestach, ktoré obopínajú bruško, spevnený elastickým materiálom. Pás sa zapína pomocou ôsmych háčikov a je vystužený šiestimi vertikálnymi výstužami, ktoré držia tvar korzetu a bránia jeho deformácii. V spodnej časti nohavičiek má korzet dvojpolohové zapínanie. Zloženie: 82% polyamid, 18% elastan. 

ROZMERY: M - obvod pása 70-76 L - obvod pása 77-83 XL - obvod pása 84-90 XXL - obvod pása 91-97 XXXL - obvod pása 98-104

Podobné produkty