Sťahovacie body MITEX Glam Body String

Kúpou tejto položky získate 2 vernostných bodov. V košíku máte spolu 2 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,66 €.


Nový tovar

Aj sťahovacia bielizeň môže byť elegantná a zároveň plniť svoju funkciu. Sťahovacie a zoštíhľujúce body MITEX Glam Body String zaisťujú dokonalé pohodlie a padnú na telo ako druhá koža. Vašim prsiam, bokom a zadočku dodajú dokonalý tvar a pomôžu tak vytvarovať tieto oblasti. 

Dodanie do 1-5 dní

27,90 € s DPH

Pridať do zoznamu želaní

Aj sťahovacia bielizeň môže byť elegantná a zároveň plniť svoju funkciu. Sťahovacie a zoštíhľujúce body MITEX Glam Body String zaisťujú dokonalé pohodlie a padnú na telo ako druhá koža. Vašim prsiam, bokom a zadočku dodajú dokonalý tvar a pomôžu tak vytvarovať tieto oblasti. Sú ušité z kvalitného, priedušného a pevného materiálu, vďaka ktorému nie sú viditeľné záhyby v oblasti zadočka, a tak sú vhodné pod priliehavé oblečenie. Na prednej strane ich zdobí roztomilá mašlička. Sed je zosilnený látkou a nohavičková časť je vo forme tango nohavičiek. Body majú pohodlné, elastické, nastavitelné ramienka, ktoré končia pod prsiami. Na výber sú až v štyroch farbách - biela, čierna, béžová a púdrová ružová.

Zloženie: 82% polyamid,18% elastan.

Podobné produkty