Sťahujúce body JULIMEX 119

Kúpou tejto položky získate 2 vernostných bodov. V košíku máte spolu 2 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,66 €.


Nový tovar

Túto revolučnú novinku v korigovaní telových partií si zamilujete! Body veľmi dobre modelujú časti pásu, splošťujú bruško. Nevšedný dizajn, kvalitný a pružný materiál, ktorý zaisťuje odvod vlhkosti a poskytuje príjemný pocit.

Dodanie do 1-5 dní

20,69 € s DPH

Pridať do zoznamu želaní

Túto revolučnú novinku v korigovaní telových partií body JULIMEX 119  si zamilujete! Body veľmi dobre modelujú časti pásu, splošťujú bruško. Nevšedný dizajn, kvalitný a pružný materiál, ktorý zaisťuje odvod vlhkosti a poskytuje príjemný pocit. Sú vyrobené z ultra tenkého, mäkkého, priedušného materiálu, ktorý sa dokonale prispôsobí telu. Na zadočku sú umiestnené transparentné pruhy, v sede bavlnený klin. Ramienka je možné podľa potreby nastaviť, prípadne odňať. Decentné zapínanie v rozkroku. A čo je najlepšie, body sú neviditeľné pod oblečením vďaka bezšvovej technológii INVISIBLE LINE. Takže si bez výčitiek môžte dopriať sukničku, púzdrové šaty, či užšie nohavice. S týmito body zvládnete mať svoj vzhľad neustále pod kontrolou.

Zloženie: 84% polyamid, 16% elastan

Podobné produkty