Formujúce pančuchy FIORE Comfort 20 DEN

Žiadne vernostné body pre túto položku.


Nový tovar

Máte problémy s kŕčovými žilami, puchnú a bolia Vás nohy? Máte sedavé zamestnanie, dlho stojíte, či sedíte v aute? Siahnite po pančuchách Fiore Comfort 20 DEN a spojte krásu s podporou zdravia. Veľmi jemne stiahnu oblasť brucha, zadočku a stehien.

Dodanie do 1-5 dní

5,39 € s DPH

Máte problémy s kŕčovými žilami, puchnú a bolia Vás nohy? Máte sedavé zamestnanie, dlho stojíte, či sedíte v aute? Siahnite po pančuchách Fiore Comfort 20 DEN a spojte krásu s podporou zdravia. Veľmi jemne stiahnu oblasť brucha, zadočku a stehien. Sú vyrobené z  patentovaných vlákien LYCRA Energize a miernou kompresiou 5-7,9 mmHg po celej dĺžke, podporujú krvný obeh a bránia opuchom, dávajú pocit ľahkosti. Vďaka technológii Silver anti-bacterial, pokožka zostáva suchá a svieža, nepríjemný problém rastu baktérií a plesní je minulosťou. Vhodné na každodenné nosenie, ale aj pod spoločenské šaty. Tvarujúce pančuchy sú bez zosilnenej špice a vhodné sú aj do topánok s otvorenou špičkou. Elegantné pančuchy sú vyrobené technológiou pevnej štruktúry, ktorá zabezpečuje pevnosť, pohodlnosť a pružnosť. Veľkosti 3 a 4 majú vložený bavlnený klin s plochými švami. Dajte zbohom celulitíde a preventívne bojujte so vznikom opuchov, či kŕčových žíl. Formujúce pančušky FIORE Comfort 20 DEN zvýraznia Vaše ženské krivky a pomôžu Vám skryť to, čo nie je žiadúce. 

Pre pranie doporučujeme veľmi jemný, špeciálny prostriedok bez zmäkčovadiel, ktorý zabezpečí ochranu vlákna a kompresnú funkciu.

Zloženie: 79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna

Hrúbka: 20 DEN

Related Products