-16%
Polovystužená podprsenka GAIA 488 Maricel

Polovystužená podprsenka GAIA 488 Maricel

Kúpou tejto položky získate 2 vernostných bodov. V košíku máte spolu 2 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,66 €.


Nový tovar

Jemná, polovystužená podprsenka GAIA 488 Maricel, ktorá je vyrobená z elastickej kvetované výšivky a ľahko sa lesknúceho mikrovlákna. Podprsenka je neobyčajne pohodlná a skvele padne. Osobitnú pozornosť si zaslúži zvýšený strih, ktorý krásne sťahuje poprsie k stredu hrudníka a zaobľuje jej.

Dodanie do 1-5 dní

21,50 € s DPH

25,60 € s DPH

-4,10 €

Jemná, polovystužená podprsenka GAIA 488 Maricel, ktorá je vyrobená z elastickej kvetované výšivky a ľahko sa lesknúceho mikrovlákna. Podprsenka je neobyčajne pohodlná a skvele padne. Osobitnú pozornosť si zaslúži zvýšený strih, ktorý krásne sťahuje poprsie k stredu hrudníka a zaobľuje jej. Dolná časť košíčkov je, pre väčšie pohodlie pri nosení, vnútri pokrytá 100% bavlnou. Model sa zapína na dvojradové háčiky s trojstupňovou možnosťou nastavenia obvodu (v prípade najväčších rozmerov je zapínanie na třířadové háčiky). Ramienka je možné nastaviť, ale nemožno ich odopnúť. Ramienka sú veľmi kvalitné a pri nosení sa nedeformujú a nevytahují.

Zloženie: 62% polyamid, 20% polyester, 12% bavlna, 4 % elastan, 2% polyuretán

Podobné položky