Push-up podprsenka LUPOLINE 113

Kúpou tejto položky získate 2 vernostných bodov. V košíku máte spolu 2 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,66 €.


Nový tovar

Predstavujeme Vám LUPOLINE, nežnú podprsenku s gélovými double Push-Up vypchávkami, ktorá zvýrazní krásu ženského dekoltu! Vytvára nádherný modelovaný dekolt vďaka opticky zväčšujúcemu strihu a mäkkým gélovým Push-Up vypchávkam.

Dodanie do 1-5 dní

24,75 € s DPH

Predstavujeme Vám LUPOLINE, nežnú podprsenku s gélovými double Push-Up vypchávkami, ktorá zvýrazní krásu ženského dekoltu! Vytvára nádherný modelovaný dekolt vďaka opticky zväčšujúcemu strihu a mäkkým gélovým Push-Up vypchávkam (súčasť košíčkov). Košíčky sú pevne vystužené (moldované), majú telovú farbu a sú potiahnuté bielou čipkou s lesklým efektom. Ramienka pevne prišité, klasická regulácia dĺžky. Nízky stred, všité kostice košíčkov. Bez bočných kostíc. Obvod z pružného mikrovlákna je podšitý mäkkou bielizňovou gumičkou, ktorá zabraňuje zarezávaniu. Zapínanie dvojháčkové, trojpolohová voľba stiahnutia

Súčasťou podprsenky je tylová stuha, ktorú môžete uviazať do jej stredu, a tým zvýrazniť a ozvlášniť dekolt. Zvodný detail, ktorý dozdobí túto štýlovú podprsenku!

Zloženie: 85%polyamid, 15% elastan

Podobné položky