Polovystužená podprsenka GAIA 708 Johanna

Kúpou tejto položky získate 2 vernostných bodov. V košíku máte spolu 2 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,66 €.


Nový tovar

Nová polovystužená podprsenka GAIA 708 Johanna. Strih podprsenky je vyšší, preto krásne prilieha a nedovolí prsiam vypadávať z košíčkov. Hlboké košíčky kompletne zahaľuje krásna, elastická čipka. Spodná časť košíčkov je vystužená jemnou penovou výstuhou. Vnútorná časť je bavlnená. Prsia sú krásne pozdvihnuté, pevnejšie a krásne guľaté. Vrchná línia košíčkov je len čipkovaná.

Dodanie do 1-5 dní

20,90 € s DPH

Nová polovystužená podprsenka GAIA 708 Johanna. Strih podprsenky je vyšší, preto krásne prilieha a nedovolí prsiam vypadávať z košíčkov. Hlboké košíčky kompletne zahaľuje krásna, elastická čipka. Spodná časť košíčkov je vystužená jemnou penovou výstuhou. Vnútorná časť je bavlnená. Prsia sú krásne pozdvihnuté, pevnejšie a krásne guľaté. Vrchná línia košíčkov je len čipkovaná. Obvod je dodatočne podšitý, aby lepšie držal. Ramienka môžete regulovať, medzi košíčkami je ozdobná mašlička. Perfektný model pre stredné a väčšie poprsie, ktorému dodá oporu aj šmrnc!

Zloženie: 49% polyamid, 28% polyester, 12% bavlna, 9% elastan, 2% iné

Podobné položky