Push-up podprsenka NIPPLEX Ida

Kúpou tejto položky získate 1 vernostný bod. V košíku máte spolu 1 bod tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,33 €.


Nový tovar

Niet nad dokonalú klasiku. Push-up podprsenka NIPPLEX Ida -takýto typ podprsenky je nutnosťou je každú z nás. Klasická podprsenka s tepelne tvarovanými košíčkami typu "kopa", ktorých vnútorná časť tvorí špeciálna pena.

Dodanie do 1-5 dní

12,90 € s DPH

19,90 € s DPH

-7,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Niet nad dokonalú klasiku. Push-up podprsenka NIPPLEX Ida -takýto typ podprsenky je nutnosťou je každú z nás. Klasická podprsenka s tepelne tvarovanými košíčkami typu "kopa", ktorých vnútorná časť tvorí špeciálna pena. Košíčky, mostík a zadný diel sú vyrobené z hladkého mikrovlákna. Podprsenka krásne obopína poprsie a zvýrazňuje ho. Pritom vytvára úchvatne zvodné oblé tvary a dekolt. Navyše tento model opticky zväčšuje poprsie. Podprsenka je doplnená o zvislé bočné kostice. Ramienka je možné nastaviť a dajú sa aj odopnúť. Ich šírka závisí na rozmere a veľkosti podprsenky. Zapínanie je na dvojradové háčiky s trojitou možnosťou nastavenia obvodu. Medzi košíčkami a v miestach spojenia košíčkov s ramienkami sú umiestnené pôvabné malé mašličky. Vďaka špeciálnym okrajom košíčkov sa podprsenka nerysuje pod oblečením.

Zloženie: 60% polyamid, 16% polyester, 10% bavlna, 7% elastan, 7% iné

Podobné produkty