Podprsenka na kojenie VENA VMK-03

Kúpou tejto položky získate 2 vernostných bodov. V košíku máte spolu 2 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,66 €.


Nový tovar

Nezabúdame ani na budúce maminky. Dojčiace podprsenky nielenže uľahčia samotné dojčenie, ale navyše poskytnú dostatočnú podporu prsiam. Podprsenka na kojenie VENA VMK-03 je vyrobená z veľmi príjemného úpletu, ktorý nespôsobuje podráždenie citlivej pokožky matky.

Dodanie do 1-5 dní

21,90 € s DPH

Nezabúdame ani na budúce maminky. Dojčiace podprsenky nielenže uľahčia samotné dojčenie, ale navyše poskytnú dostatočnú podporu prsiam. Podprsenka na kojenie VENA VMK-03 je vyrobená z veľmi príjemného úpletu, ktorý nespôsobuje podráždenie citlivej pokožky matky. Vnútorná časť je vyrobené zo 100% bavlny, môžete sa teda spoľahnúť na úplne prirodzený pocit a priedušnosť. Podprsenka umožňuje jednoduché odopnutie a zatvorenie vrchnej časti košíčkov jednou rukou a pridržanie a kŕmenie dieťaťa druhou rukou. V strednej časti sa nachádza veľmi elegantný ornament v tvare mašličky. Ramienka sú samozrejme nastaviteľné, no nedajú sa odopnúť. Model je možno zakúpiť v dvoch farbách, a to čiernej a krásnej ružovej v pudrovom odtieni.

Zloženie: 75% polyamid, 15% elastan, 5% bavlna, 5% polyestér. 

Related Products