Sexy košieľka LivCo Corsetti Bitya

Kúpou tejto položky získate 1 vernostný bod. V košíku máte spolu 1 bod tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,33 €.


Nový tovar

Značka LivCo Corsetti stavila na kúsky,v ktorých sa snúbi ženskosť, zvodnosť, glamour. A presne taká je aj košieľka Bitya. Transparentný materiál odvážne odhaľuje čaro ženského tela a nevšedný dizajn v podobe jemných kvetových detailov dáva košieľke ešte zmyselnejší charakter.

Dodanie do 1-5 dní

17,27 € s DPH

Značka LivCo Corsetti stavila na kúsky,v ktorých sa snúbi ženskosť, zvodnosť, glamour. A presne taká je aj košieľka Bitya. Transparentný materiál odvážne odhaľuje čaro ženského tela a nevšedný dizajn v podobe jemných kvetových detailov dáva košieľke ešte zmyselnejší charakter. Vďaka vertikálnemu šitiu na prednej strane poskytuje model opticky štíhlejšiu postavu. Lákavým sa stáva aj korzetové viazanie na chrbte, ktoré plní aj estetickú funkciu- sadne každej postave. Provokatívne rázporky na stehnách zdobené mašličkami pôsobia nadčasovo. Sexi a zvodne sa budete cítiť aj vďaka prepracovanému dekoltu. Siahnite po tejto skvostnej košieľke a nebudete chcieť nič iné.

 Zloženie: 90% polyamid, 10% elastan

Podobné položky