Košieľka OBSESSIVE Lustella chemise

Kúpou tejto položky získate 3 vernostných bodov. V košíku máte spolu 3 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,99 €.


Nový tovar

Sexy a pikantná ... to ste Vy! Chceli by ste poznať svoju nezbednú tvár? S košieľkou OBSESSIVE Lustella chemise môžete dnešnú noc ozvláštniť. Košieľka čiernej farby je veľmi zaujímavá svojím strihom a kombináciou tylu s dierkovanou sieťovinou ozdobenou kvetinovou čipkou. Podprsenka s kosticami a čipkou zvýrazňuje prsia a vďaka materiálu ich zmyselne odhaľuje.

Dodanie do 1-5 dní

31,68 € s DPH

Sexy a pikantná ... to ste Vy! Chceli by ste poznať svoju nezbednú tvár? S košieľkou OBSESSIVE Lustella chemise môžete dnešnú noc ozvláštniť. Košieľka čiernej farby je veľmi zaujímavá svojím strihom a kombináciou tylu s dierkovanou sieťovinou ozdobenou kvetinovou čipkou. Podprsenka s kosticami a čipkou zvýrazňuje prsia a vďaka materiálu ich zmyselne odhaľuje. V páse je košieľka doplnená saténovou stuhou a mašličkou. Strih prednej časti v tvare presýpacích hodín opticky zoštíhľuje postavu. Zadná strana na tenkých, nastaviteľných ramienkach je zo sieťoviny a dole je olemovaná krásnou kvetinovou čipkou. Súčasťou košieľky sú aj čipkované tangá nohavičky.

Zloženie: 95% polyamid, 5% elastan.

Podobné položky