Dámsky župan OBSESSIVE Miamor robe

Kúpou tejto položky získate 2 vernostných bodov. V košíku máte spolu 2 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,66 €.


Nový tovar

Nádherné dámske negližé OBSESSIVE Miamor robe, ladené do čiernej farby, je veľmi ženské a sexy. Je vyrobené z elastickej, hladkej, na dotyk príjemnej nepriehľadnej tkaniny. Krátke rukávy sú ušité z jemnej čipky s krásnym fantazijným motívom. Okraje negližé – hlboký výstrih aj spodná časť sú olemované jemnou čipkovou stužkou.

Dodanie do 1-5 dní

28,90 € s DPH

39,38 € s DPH

-10,48 €

Pridať do zoznamu želaní

Nádherné dámske negližé OBSESSIVE Miamor robe, ladené do čiernej farby, je veľmi ženské a sexy. Je vyrobené z elastickej, hladkej, na dotyk príjemnej nepriehľadnej tkaniny. Krátke rukávy sú ušité z jemnej čipky s krásnym fantazijným motívom. Okraje negližé – hlboký výstrih aj spodná časť sú olemované jemnou čipkovou stužkou. Model sa viaže v páse saténovou stuhou, ktorá umožní prispôsobiť negližé postave. V cene sú zahrnuté aj hladké čierne tangá nohavičky na tenkých pásikoch. Oblečte si tento krásny župan a neodolajte pokušeniu! Odporúčame aj ostatné produkty z modelovej rady Miamor.

Materiálové zloženie: 85% polyamid, 15% elastan.

Podobné produkty