Romantický korzet OBSESSIVE Etheria corset

Kúpou tejto položky získate 5 vernostných bodov. V košíku máte spolu 5 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 1,65 €.


Nový tovar

Romantický korzet OBSESSIVE Etheria corset tvoria krásne detaily ! Dáme vám toľko dôvodov, prečo milovať tento korzet. Perfektne ženský na prednej strane a úžasne zvodný zozadu. Urobte každý krok do svojej spálne s veľkou radosťou a množstvom vzrušujúcich pocitov.

Dodanie do 1-5 dní

53,80 € s DPH

65,60 € s DPH

-11,80 €

Romantický korzet OBSESSIVE Etheria corset tvoria krásne detaily ! Dáme vám toľko dôvodov, prečo milovať tento korzet. Perfektne ženský na prednej strane a úžasne zvodný zozadu. Urobte každý krok do svojej spálne s veľkou radosťou a množstvom vzrušujúcich pocitov. Hlavne preto, že vyzeráte nádherne! Pozrite sa na všetko, čo pre vás má. Neuveriteľne rozkošný korzet s lesklým, kvetinovým motívom. Nastaviteľné pásky zdobené čipkou v oblasti poprsia. Kostice v podprsenke, polstrované poháre nádherne tvaruje prsia. Saténová stuha dodáva ženskému šarmu. Vertikálne kostice = sexy tvar tela! Zips na prednej strane korzetu pre ľahké vyzliekanie a zvodné šnurovanie na chrbte. Súčasťou sú očarujúce tangá s malými mašličkami. Majú mäkký, jemne lesklý materiál.

Zloženie: 88% polyester, 12% elastan

Podobné položky