DOVOLENKA od 29.07. do 07.08.2020 • POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 25€

Dámsky korzet OBSESSIVE Heartina corset

Kúpou tejto položky získate 4 vernostných bodov. V košíku máte spolu 4 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 1,32 €.


Nový tovar

Chcete ho zviesť? Tento neuveriteľne sexi korzet je na to ideálny! OBSESSIVE Heartina corset vyzíva k naozaj úžasným zážitkom. Oblečte si tento korzet a nechajte mu dodať vám skvelý vzhľad spolu s nezabudnuteľnými pocitmi. Vaša najlepšia chvíľa začínajú práve tu!

Dodanie do 1-5 dní

40,48 € s DPH

45,98 € s DPH

-5,50 €

Pridať do zoznamu želaní

Chcete ho zviesť? Tento neuveriteľne sexi korzet je na to ideálny! OBSESSIVE Heartina corset vyzíva k naozaj úžasným zážitkom. Oblečte si tento korzet a nechajte mu dodať vám skvelý vzhľad spolu s nezabudnuteľnými pocitmi. Vaša najlepšia chvíľa začínajú práve tu! Objavte všetky detaily a vytvorte si pikantný scénár. Korzet zdobia hravé mašličky, krajkové košíčky jemne odhaľujú poprsie, nastaviteľné ramienka, kostice, zirkónové srdce (bez Niklu!) Kvetinová čipka na prednej a zadnej strane - krásna ozdoba na tele! Koketné šnurovanie na zadnej strane. Látka jemne prekrýva boky, čím vytvára zvodné tvary tela. Nastaviteľné podväzky umožnia pridať pančuchy a vytvoriť úžasný vzhľad! Balenie zahŕňa superfeminine nohavičky.

Zloženie: 85% polyamid, 15% elastan.

Related Products