DOVOLENKA od 29.07. do 07.08.2020 • POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 25€

Korzet OBSESSIVE Lustella corset

Kúpou tejto položky získate 3 vernostných bodov. V košíku máte spolu 3 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,99 €.


Nový tovar

Korzet OBSESSIVE Lustella corset - najvyššia úroveň potešenia. Pripravte sa na neuveriteľne pikantný večer. Horúce detaily zaručujú dokonalú zábavu plnú prekvapivých momentov! Neuveriteľne ženský korzet čiernej farby je veľmi zaujímavý svojím strihom a kombináciou tylu s dierkovanou sieťovinou ozdobenou kvetinovou čipkou.

Dodanie do 1-5 dní

32,99 € s DPH

Pridať do zoznamu želaní

Korzet OBSESSIVE Lustella corset - najvyššia úroveň potešenia. Pripravte sa na neuveriteľne pikantný večer. Horúce detaily zaručujú dokonalú zábavu plnú prekvapivých momentov! Neuveriteľne ženský korzet čiernej farby je veľmi zaujímavý svojím strihom a kombináciou tylu s dierkovanou sieťovinou ozdobenou kvetinovou čipkou. Podprsenka s kosticami a čipkou zvýrazňuje prsia a vďaka materiálu ich zmyselne odhaľuje. V páse je korzet doplnený saténovou stuhou a mašličkou. Strih prednej časti v tvare presýpacích hodín opticky zoštíhľuje postavu. Zadná strana na tenkých, nastaviteľných ramienkach je zo sieťoviny a dole je olemovaná krásnou kvetinovou čipkou. Súčasťou korzetu sú aj dierkované tangá nohavičky.

Zloženie: 95% polyamid, 5% elastan.

Related Products