Francúzske nohavičky WOLBAR Nina

Kúpou tejto položky získate 1 vernostný bod. V košíku máte spolu 1 bod tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,33 €.


Nový tovar

Sexy a pohodlné dámske stringo-šortky WOLBAR Nina sú vyrobené z príjemného elastického mikrovlákna a krásnej ažúrovej čipky s kvetinovým motívom. Ozdobné vložky z čipky, ktoré sa nachádzajú vpredu na bokoch, sa efektne spájajú na zadočku a krásne ozvláštňujú hladké nohavičky. Zvodný charakter modelu dopĺňa v zadnej časti pod pásom rozparok v tvare slzy s malou saténovou mašličkou.

Dodanie do 1-5 dní

10,50 € s DPH

Pridať do zoznamu želaní

Sexy a pohodlné dámske stringo-šortky WOLBAR Nina sú vyrobené z príjemného elastického mikrovlákna a krásnej ažúrovej čipky s kvetinovým motívom. Ozdobné vložky z čipky, ktoré sa nachádzajú vpredu na bokoch, sa efektne spájajú na zadočku a krásne ozvláštňujú hladké nohavičky. Zvodný charakter modelu dopĺňa v zadnej časti pod pásom rozparok v tvare slzy s malou saténovou mašličkou. V páse je všitá pohodlná tenká gumička. Spodná časť nohavičiek je vykrojená laserom, takže ukončenie nie je viditeľné pod oblečením. Pri výrobe bola použitá aj novodobá technológia obšívania a plochých švov. Tieto pôvabné nohavičky zmyselne obopínajú boky a zvýrazňujú ženské krivky. Model je ideálny na rôzne príležitosti, aj ako svadobná bielizeň. Kolekcia: STRING.

Materiálové zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Podobné produkty