Dámske pyžamo BABELLA Gracja

Kúpou tejto položky získate 2 vernostných bodov. V košíku máte spolu 2 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,66 €.


Nový tovar

Keď spánok, tak v pohodlnom a ležérnom pyžame. Určite budete súhlasiť s nami, že kvalitný spánok je nevyhnutný, aby sme boli zrelaxované a cítili sa svieže a oddýchnuté, pripravené na nový začiatok dňa. Preto je veľmi dôležité zvoliť si správne pyžamo. S výberom to nebude ťažké.

Dodanie do 1-5 dní

29,69 € s DPH

Keď spánok, tak v pohodlnom a ležérnom pyžame. Určite budete súhlasiť s nami, že kvalitný spánok je nevyhnutný, aby sme boli zrelaxované a cítili sa svieže a oddýchnuté, pripravené na nový začiatok dňa. Preto je veľmi dôležité zvoliť si správne pyžamo. S výberom to nebude ťažké. Pretože pyžamko BABELLA Gracja je vyrobené z viskózovej látky s prídavkom elastanu, je príjemné na dotyk a vďaka tomu sa dokonale prispôsobí telu. Skladá sa z dvoch častí, a to z blúzky a nohavíc 3/4 strihu. Top s krátkymi kimono rukávy a guľatým výstrihom je volný a jeho spodná časť je zakončená sťahovacím lemom. Ramená sú zdobené vsadkami zo zvodnej krajky. Klasické nohavice majú v páse pohodlnú gumu. Pekné sny!

Zloženie: 94 % viskóza, 6 % elastan
 

Podobné položky