Dámske push-up legíny BAS BLEU Maddie 300 DEN

Kúpou tejto položky získate 2 vernostných bodov. V košíku máte spolu 2 bodov tieto body môžete premeniť na poukážku s hodnotou 0,66 €.


Nový tovar

Dámske push-up legíny BAS BLEU Maddie 300 DEN sú elastické nohavice s push-up efektom, ktoré perfektne vytvarujú váš zadok. Látka, z ktorej sú legíny vyrobené, podstupuje ručné trenie, aby čo najbližšie pripomínala klasickú džínovinu. Pretože je látka mechanicky dekatovaná je vláčnejšia a príjemnejšia na dotyk

Dodanie do 1-5 dní

27,90 € s DPH

Pridať do zoznamu želaní

DDámske push-up legíny BAS BLEU Maddie 300 DEN sú elastické nohavice s push-up efektom, ktoré perfektne vytvarujú váš zadok. Látka, z ktorej sú legíny vyrobené, podstupuje ručné trenie, aby čo najbližšie pripomínala klasickú džínovinu. Pretože je látka mechanicky dekatovaná je vláčnejšia a príjemnejšia na dotyk. Tomu len dopomáha jej zloženie, ktoré z väčšiny tvorí bavlna. Výhodou elastického materiálu je to, že dokonale obopne vaše krivky, bez toho aby vás akokoľvek obmedzoval v pohybe. Špeciálny strih navyše dodá vašemu zadku ten ideálny tvar, takže zaručene budete vyzerať skvele. Vďaka elastickému pásu vás legíny nebudú nikde tlačiť a poskytnú vám tak oveľa väčšie pohodlie než ozajstné džínsy.

Materiálové zloženie: 70% bavlna, 25% polyester, 5% lycra

Podobné produkty