Tak ako sa reprezentuje žena vo svojom okolí oblečením a šperkami, tak by sa mala reprezentovať pred svojím partnerom aj v spálni. Možno si niektorí myslíte, že keď spodné prádlo nie je vidieť navonok, nie je dôležité si ho starostlivo vyberať a je jedno, z akého je materiálu, či je drahé alebo lacné alebo či je tam nejaký ten fliačik či dierka navyše. Musíme Vás ale vyviesť z omylu. Aj spodné prádlo je pre ženu veľmi dôležité.

Ako by sa asi tváril Váš partner či nápadník, keby vidí že máte na sebe nejaké rozťahané, vyblednuté nohavičky, ktoré máte pomaly už od svojich 18-narodenín alebo že ste vyhádzana pupienkami preto, lebo máte na sebe podprsenku zo secondhandu. To, aké máte spodné prádlo je vizitkou Vašej hygieny a dobrého vkusu a správne vybrané, kvalitné a štýlové prádlo ocenia hlavne muži. Muži sú dosť hákliví na to, aké prádlo na sebe máme a ako v tom vyzeráme. Nechcú ženu, ktorá sa o seba nestará či má k svojmu prádlu laxný prístup. Al sa chcete mužovi zavďačiť, čo sa týka spodného prádla, nemali by vo vašom šatníku chýbať sexy podväzky. Muži majú radi extravagantné a odvážne ženy, ktoré sa nehanbia ukázať svoje prednosti.

Samozrejme tým elegantným spôsobom. Žiadne lascívne triky. A práve podväzky sú na to ako stvorené. Podväzky sa používali už v minulosti a pôvodne nevyjadrovali len erotický symbol, preto sa netreba báť tohto extraordinárneho kúsku oblečenia. V nadväznosti na podväzky sa nám nastoľuje aj bielizeň, ktorá sa používala hlavne na kráľovských dvoroch a to korzet. V kombinácii s podväzkami korzet robí zo ženy dračicu. Niektorí muži keď vidia na svojej žene podväzkky a korzet, tak by ich radšej ani nevyzliekli, tak rajcovne to na nich pôsobí.

Ďalším kúskom, ktorý muži oceňujú sú tzv. tangá, nohavičky, ktoré odhaľujú viac ako klasické nohavičky. Mužom sa na nich páči to, že v nich vynikne Vaše sexy pozadie a oni toho majú na obdivovanie čo najviac. Možno by ste povesdali, že tangá sú výdobytkom modernej doby, ale nie je tomu tak.

Tangá sa používali už v dávnej minulosti a nosili ich aj muži aj ženy. Povráva sa, že tangá sú svojím strihom viac škodlivé ako užitočné, pretože podporujú vznik vaginálnych infekcií, ale táto fáma nikdy nebola vedecky dokázaná, preto milé dámy, ak chcete aby Vás partner po Vás šalel, zakúpte si tento módny kúsok oblečenia a Váš partner ich dlho na Vás nenechá. Ak nechcete nechať Vašich aprtnerov chladnými, určite sa odporúča nekupovať si spodné prádlo z klasického materiálu, ale uprednostniť čipkované spodné prádlo. Čipka vzbudzuje u mužov neuveriteľnú fantáziu a privádza ich do varu.

Nie každému mužovi by ulahodil pohľad na nohavičky s veselým motívom a čipkou nikdy nič nepokazíte. Takže milé dámy, nechajte sa inšpirovať a urobte sebe aj svojej láske horúce chvíle vo vašej spálni.