Silonky

Silonky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Silonky sú pre mnohé ženy prioritou. Ak hľadáte kvalitu, ktorá sa rovná dizajnu a štýlu, ste na tom správnom mieste. Či už ste neskrotná dračica, alebo minimalistická dáma, každá si nájde to svoje. Vyberajte z ponuky: Klasické silonky, Samodržiace silonky, Dierované silon...

Silonky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Silonky sú pre mnohé ženy prioritou. Ak hľadáte kvalitu, ktorá sa rovná dizajnu a štýlu, ste na tom správnom mieste. Či už ste neskrotná dračica, alebo minimalistická dáma, každá si nájde to svoje. Vyberajte z ponuky: Klasické silonky, Samodržiace silonky, Dierované silonky, Sťahujúce a formujúce silonky, Tehotenské silonky. 

Viac

Silonky  (294 položiek.)

Podkategórie

Klasické silonky ()>

Klasické silonky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Snáď ani neexistuje žena, ktorá nemá doma klasické silonky. K sukni, do officu, alebo na prechádzku sú ideálnou voľbou. Keď sa chceme zohriať, siahame predovšetkým po silonkách. Na našom e-shope máme produkty v najväčšej kvalite a medzi ne patria rozhodne aj kvalitné silonky. Silonky v rôznych farbách, veľkostiach a strihoch. Rôzne vzory, presne podľa vášho gusta.

Bavlnené pančuchy ()>

Bavlnené pančuchy s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Kvalita vs. kvantita? Čo vyhráva u vás? Kvalita je základ všetkých materiálov, či už sú to tričká, nohavice, alebo pančuchy. Bavlnené pančuchy sú spoľahlivým spoločníkom v zime, no aj pri ladení dokonalého outfitu do mesta. U nás veríme, že si vyberiete z množstva vzorov, farieb a materiálov tie pravé. Pohodlné nosenie, dámy.

Dierované silonky ()>

Dierované silonky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Dierované silonky sú veľkým trendom nadchádzajúcej jesene a zimy. K sukničkám, pod šaty, alebo džínsy. Urobte z vášho všedného outfitu skvost. Dierované silonky hrajú prím a dokážu z vás spraviť sexi a nespútanú ženu, ktorá vie, čo chce. Cíťte sa pohodlne v kvalitných materiáloch, ktoré vám ponúka naša stránka, Mojepradlo.sk.

Sťahujúce a formujúce... ()>

Sťahujúce a formujúce silonky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Asi niet nad trápnejší pocit, ako keď vám spodné prádlo nepríjemne obopne telo a v obtiahnutých šatách potom vidno každú krivku a záhyb. Spolu so sťahujúcimi a formujúcimi silonkami sa vám to viac už nemôže stať. Kvalita je hlavnou mantrou našej spoločnosti a zaiste aj značiek, ktoré u nás nájdete a preto veríme, že si u nás vyberiete a budete spokojná.

Tehotenské silonky ()>

Tehotenské silonky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Čoskoro k vám na balkón zaklope bocian? Rastúce bruško so sebou prináša aj problémy s vecami, ktoré máte doma v skrini. Väčšina vecí vám nesedí, ale my vám to uľahčíme. Spríjemníte si nosenie tehotenskými silonkami, ktoré krásne sadnú a kvalitný materiál vám vytvorí komfort, aký potrebuje tehotná žena. Pripravte sa na nový prírastok v pokoji a v príjemných a pohodlných kúskoch.

Pančuchy ()>

Pančuchy s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Pančušky sú rozhodne alfou a omegou zimných dní. Ženy, ktoré zbožňujú nosenie sukní a šiat aj v zime by nám o tom vedeli rozprávať. Ideálne ak nájdu teplé a pohodlné zároveň. Sme si viac, než istí, že na našej stránke Mojepradlo.sk také nájdete. Nech sa páči, výber je len na vás.

 • Silonky MONA Drizzle 50 DEN z mikrovlákna s ažúrovým vzorom, hrúbka 50 den, polomatné, vystužená nohavičková časť, bez výstuže na prstoch. Pekné, jemné na dotyk.
  7,50 €
  Na objednávku
 • Silonky MONA Pearl 50 DEN z mikrovlákna s malými bodkami, v hrúbke 50 DEN sú nepriehľadné, matné. 3D väzba, vďaka čomu sú super pružné a perfektne padnú každej postave. Spevnená špička a nohavičková časť.
  6,90 €
  Na objednávku
 • Dámske silonky MONA Micro Matt 50 DEN 3D z mikrovlákna, v hrúbke 50 DEN, vyrobené 3D technológiou tvoria štíhle nohy. Matné, nepriehľadné, šité plochým švom s malým bavlneným klinom.  Bez vyznačených nohavičiek, perfektne sedia na postave.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Dámske silonky MONA Micro Matt 50 DEN 3D z mikrovlákna, v hrúbke 50 DEN, vyrobené 3D technológiou tvoria štíhle nohy. Matné, nepriehľadné, šité plochým švom s malým bavlneným klinom.  Bez vyznačených nohavičiek, perfektne sedia na postave.
  9,20 €
  Na objednávku
 • Silonky MONA Pearl 50 DEN z mikrovlákna s malými bodkami, v hrúbke 50 DEN sú nepriehľadné, matné. 3D väzba, vďaka čomu sú super pružné a perfektne padnú každej postave. Spevnená špička a nohavičková časť.
  7,50 €
  Na objednávku
 • Silonky MONA Alexa 30/50 DEN imitujúce podväzkové silonky, matné a malýy, bavlneným klinom. Bez výrazných nohavičiek a výstuže na prstoch.
  7,50 €
  Na objednávku
 • Silonky MONA Drizzle 50 DEN z mikrovlákna s ažúrovým vzorom, hrúbka 50 den, polomatné, vystužená nohavičková časť, bez výstuže na prstoch. Pekné, jemné na dotyk.
  7,20 €
  Na objednávku
 • Vzorované silonky GATTA Ars Amandi Astrea 02 vyrobené z jemného lycry. Pančušky sú matné, s malým klinom. Okolo pásu, zadku a nad členkom ozdobný vzor.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Otvorené silonky SESTO SENTO Beatrice 15DEN sú zmyselnou kombináciou pančuchových nohavíc a imitáciou podväzkového pásu s čipkovaným lemom a silikónovým pásom. Silonky sú matné a priehľadné. Nemajú zvýraznenie na prstoch.
  10,90 €
  Na objednávku
 • Dámske bavlnené pančuchy GATTA Touch Of Wool s prídavkom vlny. Pančuchy sú hrejivé a jemné na dotyk, ideálne na jesenné a zimné obdobie.
  13,50 €
  Na objednávku
 • Vzorované silonky KNITTEX Trapped 3D 50DEN vyrobené z jemného mikrovlákna. Silonky sú vyrobené 3D technológiou. Okolo stehien je vzor imitujúci pavučinu. Tieto dámske pančušky vyzerajú na nohách naozaj skvele a poskytujú vysoký komfort. Haloween silonky bez výrazných prstov.
  7,70 €
  Na objednávku
 • Dámske termo pančuchy WIK Thermo 24555 z mikrovlákna, hladká vonkajšia strana. Zvnútra majú hrejivý fleece, klin na chrbte. Ideálne na chladné dni.
  9,20 €
  Na objednávku
 • Efektné dámske silonky GATTA Ars Amandi Rita 02 - vzorované, vyrobené z jemnej lycry a malým klinom.
  8,80 €
  Na objednávku
 • Dámske pásikové silonky GATTA Amandi Casandra Strip Panty tvoria zmyselnú kombináciu siloniek a podväzkového pásu z elastickej látky so saténovým leskom.
  22,50 €
  Na objednávku
 • Silonky KNITTEX Glossy 3D 50DEN vyrobené z jemného mikrovlákna. Pančuchy imitujúce samodržiace silonky, zdobené metalickou niťou nad kolenom. Vyrobené 3D technológiou - pružné a pohodlné na nosenie.
  9,50 €
  Na objednávku
 • Dámske silonky GABRIELLA 482 Nessa 60 DEN zo vzorovaného a jemného mikrovlákna. Silonky sú matné, s malým klinom.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Vzorované silonky GABRIELLA 486 Lema 60 den zo vzorovaného a jemného mikrovlákna, s malým klinom.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Vzorované silonky GABRIELLA 483 Piano 60DEN zo vzorovaného a vyrobené z jemného mikrovlákna, s malým klinom.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Silonky GABRIELLA 489 Palo 60DEN so vzorom imitujúcim pančuchy. Vyrobené z jemného mikrovlákna, s malým klinom.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Silonky GATTA Pasione 02 vzorované v hrúbke 40 DEN, matné, z príjemnej lycry a malým klinom.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Dámske vzorované silonky GATTA Loretta 134, matné, nepriehľadné, bez nohavičkovej časti, s malým klinom. Vyrobené z priadze z mikrovlákna, dokonale sa prispôsobia tvaru tela v hrúbke 50 DEN.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Dámske vzorované silonky GATTA Loretta 135, matné, nepriehľadné, bez nohavičkovej časti, s malým klinom. Vyrobené z priadze z mikrovlákna, dokonale sa prispôsobia tvaru tela v hrúbke 50 DEN.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Dámske vzorované silonky GATTA Loretta 136, matné, nepriehľadné, bez nohavičkovej časti, s malým klinom. Vyrobené z priadze z mikrovlákna, dokonale sa prispôsobia tvaru tela v hrúbke 50 DEN.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Dámske vzorované silonky GATTA Loretta 137, matné, nepriehľadné, bez nohavičkovej časti, s malým klinom. Vyrobené z priadze z mikrovlákna, dokonale sa prispôsobia tvaru tela v hrúbke 50 DEN.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Dámske vzorované silonky GATTA Loretta 138, matné, nepriehľadné, bez nohavičkovej časti, s malým klinom. Vyrobené z priadze z mikrovlákna, dokonale sa prispôsobia tvaru tela v hrúbke 50 DEN.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Dámske vzorované silonky GATTA Loretta 139, matné, nepriehľadné, bez nohavičkovej časti, s malým klinom. Vyrobené z priadze z mikrovlákna, dokonale sa prispôsobia tvaru tela v hrúbke 50 DEN.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Silonky GATTA Pasione 01 imitujúce samodržiace silonky, kombinácia vzorovaných, nepravidelne ukončených stehenných siloniek v hrúbke 40 DEN a zvyšnej hladkej tkaniny v hrúbke 20 DEN. Matné, z príjemnej lycry a malým klinom.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Dámske silonky KNITTEX Surprise 3D 50DEN imitujúce samordžiacich pančúch. Silonky majú ozdobný vzor v hornej časti okolo stehien. Povrch je matný bez zosilnenia nohavičkovej časti, s malým klinom. Dámske ozdobné pančušky, ktoré doplnia každý Váš outfit.
  8,70 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 294 položiek