Položky od výrobcu GAIA

Gaia je poľská značka ponúkajúca spodnú bielizeň pre ženy, ktoré sa chcú cítiť zvodné, zmyselné a elegantné. Gaia bola založená v roku 1998 a od tej doby sa značke podarilo získať uznanie mnohých zákazníkov na poľskom i zahraničnom trhu.

Gaia je poľská značka ponúkajúca spodnú bielizeň pre ženy, ktoré sa chcú cítiť zvodné, zmyselné a elegantné. Gaia bola založená v roku 1998 a od tej doby sa značke podarilo získať uznanie mnohých zákazníkov na poľskom i zahraničnom trhu. Gaia tím tiež prispel k vytvoreniu novej značky Tessoro a Livia Corsetti. Popularita a dôvera, ktoré Gaia má medzi svojimi zákazníkmi, je vďaka výnimočnej odbornej starostlivosti o špeciálny a originálny dizajn. Gaia ponúka širokú škálu spodného prádla. Produkty spoločnosť tvorí predovšetkým z dvoch zbierok. Prvá z nich je Gaia Intimo, ktorá bola vytvorená pre tých odvážnejších ktorí sledujú súčasné trendy v móde a ktorí ocenia eleganciu. Na druhej strane Gaia Classic ponúka dámske spodné prádlo klasické a pohodlné, s dôrazom na komfort pri nosení. Gaia By Night je zase rad elegantných saténových košieľ. Spodná bielizeň Gaia sa vyrába v širokej škále veľkostí, ktoré potešia každého z nás.

Viac
 • NovinkaN -38% -38%
  Polovystužená podprsenka GAIA BS 1107 Elena s kosticami. Vyrobená z efektnej, vyšívanej sieťoviny. Košíčky zvnútra podšité bavlnou, obvod zo stabilnej látky, s bočnými kosticami. Nastaviteľné ramienka, neodnímateľné.
  20,50 € 33,20 €
  Znížená cena
  Skladom
 • Dámske nohavičky GAIA GFP 1107 Elena klasického strihu. Vyrobené zo sieťoviny zdobené jemnou výšivkou. Zadná strana je úplne hladká.
  15,70 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 1107 Elena s kosticami. Vyrobená z efektnej, vyšívanej sieťoviny. Košíčky zvnútra podšité bavlnou, obvod zo stabilnej látky, s bočnými kosticami. Nastaviteľné ramienka, neodnímateľné.
  33,20 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 1118 Francesca s kosticami. Vyrobená z efektnej čipky a sieťoviny. Vrchná línia s kvetinovou výšivkou. Košíčky sú podšité do polovice bavlnou. Stabilný obvod z látky, s bočnými kosticami. Ramienka sú nastaviteľné, neodnímateľné.
  34,90 €
  Na objednávku
 • Dámske brazílske nohavičky GAIA GFB 1059 Ursula vyrobené z jemnej čipky a pruhovaného materiálu. Pás zdobený saténovou mašľou a príveskom. Vyvýšený strih na bokoch.
  18,70 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 1059 Ursula vyrobená z mikrovlákna s pruhovaným vzorom. Vrchná línia košíčkov je z efektnej čipky. Z vnútornej strany do polovice podšité bavlnou. Boky sú z elastického úpletu. Ramienka neodopínateľné, jednoducho nastaviteľné.
  30,90 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 1058 Sonia z mikrovlákna s rebrovaným lemom. Vrchná línia s elastickým lemom. Košíčky zvnútra podšité bavlnou. Boky sú z elastického úpletu, ramienka neodnímateľné.
  29,90 €
  Na objednávku
 • Polovystužená materská podprsenka GAIA BS 1093 Kaia K vyrobená z jemného mikrovlákna s farebnou jarnou potlačou. Košíčky majú v hornej línii čipku. Majú kostice a zvnútra podšité bavlnou. Odnímateľné ramienka Quick Clic, ktoré umožňujú odopínanie a zapínanie košíčkov pomocou jednej ruky, čo je pohodlné pri kŕmení dieťaťa.
  32,90 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GAIA BSM 1031 Justine Maxi s kosticou. Košíčky z priehľadnej dvojitej sieťoviny s efektnou výšivkou. - Saténová mašľa a šperkový prvok na spojení košíčkov. Obvod z elastického, naťahovania odolného úpletu Lycra s vertikálnou kosticou. Ramienka neodnímateľné, nastaviteľné a ich šírka závisí od veľkosti košíčkov.
  42,90 €
  Na objednávku
 • Podprsenka na dojčenie GAIA BS 1089 Adele K, vyrobená z jemného materiálu s kvetinovou potlačou. Košíčky sú polovystužené s kosticami, zvnútra podšité bavlnou. Systém odnímateľných ramienok Quick Clic, umožňujú odopínanie a zapínanie košíčkov jednou rukou, čo je pohodlné pri kŕmení dieťaťa.
  33,50 €
  Na objednávku
 • Braletka - push-up GAIA BS 1032 Jenny z elegantnej čipky. Tie sú podšité béžovou bavlnou a majú vyberateľné push-up vypchávky. Ramienka sú neodnímateľné.
  33,90 €
  Na objednávku
 • Klasické nohavičky GAIA GFP 876 Carrie z jemnej tylovej sieťoviny a originálnej čipky. Predná strana je podšitá púdrovo ružovou tylovou sieťkou. Zadná časť z hladkého mikrovlákna.
  15,99 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 876 Carrie, vyrobená z originálnej čipky, podšitej púdrovo ružovou látkou. Vrchná línia je vyrobená z jemnej sieťoviny a čipky. Boky z dvojitého tylu, vystužené vertikálnou kosticou. Ramienka nie sú odnímateľné, šírka závisí od veľkosti.
  31,20 €
  Na objednávku
 • -46% -46%
  Vypredané
  Polovystužená podprsenka GAIA 1018 Filomena z dvojfarebnej efektnej čipky. Košíčky sú z vnútornej strany podšité bavlnou. Na košíčkoch je pripevnená mašľa a prívesok. Obvod je vyrobený z elastického úpletu Lycra, odolného proti rozťahovaniu. Nastaviteľné, neodnímateľné ramienka - ich šírka závisí od veľkosti košíčkov. Konštrukcia - SS5.
  17,90 € 32,90 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • Dámske nohavičky GAIA GFB 1035 Jasmine brazílskeho strihu. Nohavičky sú z jemnej sieťoviny, v prednrj časti s čipkou. Zadná strana je z dvojitého tylu.
  12,80 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GAIA BS 1035 Jasmine s kosticou v burgundy farbe. Košíčky sú z priehľadnej dvojitej sieťoviny s efektnou výšivkou. Saténová mašľa a šperkový prvok medzi košíčkami. Obvod je z elastického, odolného úpletu Lycra s vertikálnou kosticou. Ramienka neodnímateľné, nastaviteľné, ich šírka závisí od veľkosti košíčkov.
  32,80 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 990 Philippa vyrobená z jemnej tylovej sieťoviny s vertikálnym prešívaním lesklou niťou. Vrchná línia košíčkov je z jemnej čipky. Do polovice sú podšité béžovou bavlnou. Boky z elastickej pleteniny. Podprsenka má neodopínateľné ramienka.
  30,20 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GAIA GFP 990 Philippa klasického strihu. Dámske nohavičky s vyšším pásom, vpredu jemná sieťovina, podšitá béžovou bavlnou. Ozdobná malá spona v páse. Nohavičky majú hladké boky a zadnú stranu z mikrovlákna.
  13,50 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BSM 1053 Diana Maxi vyrobená z jemnej tylovej sieťoviny zdobenej výšivkou. Košíčky zvnútra podšité bavlnou. Boky z elastického úpletu. Podprsenka má neodopínateľné ramienka. Táto podprsenka je ideálnou voľbou aj pre väčšie poprsie.
  35,90 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 899-2 Goldie z jemnej tylovej sieťoviny, zdobená výšivkou. Košíčky sú zvnútra podšité bavlnou a polovytužené. Boky sú z elastického úpletu. Ramienka sa nedajú odopnúť.
  30,20 €
  Na objednávku
 • -47% -47%
  Vypredané
  Balkonetová podprsenka GAIA BS 1036 Jessi vo fľaškovo zelenej farbe. Košíčky sú vystužené, vonkajšia vrstva z jemnej sieťoviny zdobená kvetinovou výšivkou s vertikálnymi prestrihmi. Košíčky podšité béžovou látkou. Saténová mašľa a šperkový prvok medzi košíčkami. Boky z elastickej sieťoviny, vystužené zvislými kosticami. Ramienka neodnímateľné.
  17,90 € 33,90 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • Polovystužená podprsenka GAIA BSM 1008 Bonita Maxi vyrobená z jemnej sieťoviny podšitá bavlnou. V hornej línii tylová sieťovina zdobená kvetinovým motívom. Ramienka neodnímateľné, ich šírka závisí od veľkosti košíčkov. Na spojení košíčkov a na ramienkach ozdobné mašličkami.
  31,50 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 876 Carrie (biela) vyrobená z originálnej čipky, podšitej púdrovo ružovou látkou. Vrchná línia je vyrobená z jemnej sieťoviny a čipky. Boky z dvojitého tylu, vystužené vertikálnou kosticou. Ramienka nie sú odnímateľné, šírka závisí od veľkosti.
  31,20 €
  Na objednávku
 • Klasické nohavičky GAIA GFP 876 Carrie (biela) z jemnej tylovej sieťoviny a originálnej čipky. Predná strana je podšitá púdrovo ružovou tylovou sieťkou. Zadná časť z hladkého mikrovlákna.
  14,90 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 931 Veronika s kosticami. Je vyrobená z čipky a sieťoviny. Ramienka nie sú odnímateľné. Boky z elastickej hladkej látky. Model dokonale podopiera a formuje poprsie.
  31,20 €
  Na objednávku
 • Klasické nohavičky GAIA GFP 931 Veronika vyrobené z mikrovlákna v kombinácii s jemnou čipkou s kvetinovým motívom.
  13,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GAIA GFP 933 Adrianna klasického strihu. Predná časť je zdobená sieťovanou aplikáciou s pútavou výšivkou. Zadná strana je hladká, jednotná.
  14,50 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 933 Adrianna z jemnej tylovej sieťoviny, zdobenej výšivkou. Košíčky sú podšité bavlnou. Boky z elastického úpletu. Ramienka nie sú odnímateľné. Na spojení košíčkov ozdobná saténova mašlička s perličkou.
  28,90 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 49 položiek