Položky od výrobcu GAIA

Gaia je poľská značka ponúkajúca spodnú bielizeň pre ženy, ktoré sa chcú cítiť zvodné, zmyselné a elegantné. Gaia bola založená v roku 1998 a od tej doby sa značke podarilo získať uznanie mnohých zákazníkov na poľskom i zahraničnom trhu.

Gaia je poľská značka ponúkajúca spodnú bielizeň pre ženy, ktoré sa chcú cítiť zvodné, zmyselné a elegantné. Gaia bola založená v roku 1998 a od tej doby sa značke podarilo získať uznanie mnohých zákazníkov na poľskom i zahraničnom trhu. Gaia tím tiež prispel k vytvoreniu novej značky Tessoro a Livia Corsetti. Popularita a dôvera, ktoré Gaia má medzi svojimi zákazníkmi, je vďaka výnimočnej odbornej starostlivosti o špeciálny a originálny dizajn. Gaia ponúka širokú škálu spodného prádla. Produkty spoločnosť tvorí predovšetkým z dvoch zbierok. Prvá z nich je Gaia Intimo, ktorá bola vytvorená pre tých odvážnejších ktorí sledujú súčasné trendy v móde a ktorí ocenia eleganciu. Na druhej strane Gaia Classic ponúka dámske spodné prádlo klasické a pohodlné, s dôrazom na komfort pri nosení. Gaia By Night je zase rad elegantných saténových košieľ. Spodná bielizeň Gaia sa vyrába v širokej škále veľkostí, ktoré potešia každého z nás.

Viac
 • Vystužená podprsenka GAIA BS 1082 Gaja v béžovej farbe z hladkého mikrovlákna. Košíčky tvarované za tepla, boky zo sieťoviny podšité tylom. Ideálne aj pre ženy s väčšími, plnými prsiami. Neodnímateľné ramienka.
  33,50 €
  Na objednávku
 • Vystužená podprsenka GAIA BS 1082 Gaja z hladkého mikrovlákna. Košíčky tvarované za tepla, boky zo sieťoviny podšité tylom. Ideálne aj pre ženy s väčšími, plnými prsiami. Neodnímateľné ramienka.
  33,50 €
  Na objednávku
 • Dámske brazílske nohavičky GAIA GFB 1063 Pauline, vyrobené z elastickej sieťoviny s lesklou výšivkou. Zadná strana je z dvojitej sieťoviny, nevyniká pod oblečením.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Klasické dámske nohavičky GAIA GFP 1048 Layla vyrobené z jemného mikrovlákna s lesklým vzorom. Prelamovaná krajková aplikácia vpredu.
  17,50 €
  Na objednávku
 • Dámske brazilky GAIA GFP 1048 Layla vyrobené z jemného mikrovlákna s lesklým vzorom. Prelamovaná krajková aplikácia vpredu.
  17,50 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 1048 Layla z čipky a sieťoviny. Vnútorná strana podšitá bavlnou. Ramienka sú nastaviteľné, neodopínacie. Obvod vystužený zvislými kosticami, zapínanie na dva alebo tri háčiky s trojstupňovým nastavením. Model krásne tvaruje a spevňuje poprsie.
  33,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GAIA GFP 1044 Pamela klasického strihu. Mierne vyvýšené boky. Vyrobené z jemnej tylovej sieťoviny s kvetinovým motívom a hladkého mikrovlákna. V páse malá, saténová mašlička.
  16,80 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA 1044 Pamela z farebnej efektnej čipky. Košíčky kosticami, vnútri podšité bavlnou. Mašlička na spojení košíčkov. Obvod z elastického úpletu Lycra odolného voči rozťahovaniu. Neodopínateľné, nastaviteľné ramienka, ich šírka závisí od veľkosti košíčkov.
  32,50 €
  Na objednávku
 • Dámske brazílske nohavičky GAIA GFB 1024 Charlotte vyrobené z tylovej sieťoviny a čipky. Pás zdobený mašličkou a príveskom. Zadná strana zo sieťoviny, s vertikálnym švom v strede.
  16,20 €
  Na objednávku
 • Nevystužená balkonetka GAIA BS 1024 Charlotte. Košíčky z vyšívaného tylu s kosticami. Stred a boky z čierneho, dvojitého, stabilného tylu. Strih dokonale zvýrazňuje prsia. Košíček sa skladá z troch častí, spojených dvoma zvislými švami, ktoré vytvárajú tvar košíkov.
  33,50 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 949 Beatrice v koralovej farbe. Vyrobená z jemnej sieťoviny s podšívkou z bavlny. V hornej línii tylová sieťovina zdobená kvetinovým motívom. Ramienka nie sú odnímateľné, ich šírka závisí od veľkosti košíčkov. Mostík a ramienka zdobené malými mašličkami.
  32,70 €
  Na objednávku
 • Dámske brazílske nohavičky GAIA GFB 951 Beatrice, vyrobené z jemnej sieťoviny, zdobené pútavou výšivkou. Predná strana podšitá bavlnou. Zadná časť z dvojitého tylu.
  16,30 €
  Na objednávku
 • Dámske brazilky GAIA GFB 1018 Filomena, vyrobené z jemnej sieťoviny zdobenej jemnou výšivkou. Zadná strana vyrobená z dvojitého tylu a čipky.
  15,80 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA 1018 Filomena z dvojfarebnej efektnej čipky. Košíčky sú z vnútornej strany podšité bavlnou. Na košíčkoch je pripevnená mašľa a prívesok. Obvod je vyrobený z elastického úpletu Lycra, odolného proti rozťahovaniu. Nastaviteľné, neodnímateľné ramienka - ich šírka závisí od veľkosti košíčkov. Konštrukcia - SS5.
  32,90 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GAIA BS 1035 Jasmine s kosticami, vyrobená z priehľadnej sieťoviny s pútavou výšivkou. Medzi košíčkami šifónová mašľa. Obvod z elastického pružného úpletu Lycra so zvislými kosticami. Nastaviteľné, neodnímateľné ramienka - ich šírka závisí od veľkosti košíčkov. Konštrukcia - S9.
  33,50 €
  Na objednávku
 • Dámske brazilky GAIA GFB 1035 Jasmine vyrobené z jemnej sieťoviny s ozdobným volánom a čipkovanou aplikáciou. Zadná strana vyrobená z dvojitého tylu.
  14,30 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 1037 Joy zo sieťoviny zdobená efektnou výšivkou. Košíčky z vnútornej strany podšité bavlnou. Na ich spojení šifónová mašľa. Obvod vyrobený z elastického úpletu Lycra, odolného voči rozťahovaniu. Nastaviteľné, neodnímateľné ramienka - ich šírka závisí od veľkosti veľkosti.
  30,80 €
  Na objednávku
 • Dámska braletka GAIA BS 1023 Aurora. Mäkké košíčky s kosticou s diagonálnym prešívaním. Spoj košíčkov zdobený šifónovou mašličkou s príveskom. Nastaviteľné ramienka. Ramienka je možné spojiť na zadnej strane.
  25,90 €
  Na objednávku
 • Klasické nohavičky GAIA GFP 1037 Joy, vyrobené z jemnej sieťoviny s ozdobným riasením. Zadná strana vyrobená z jednotného tenkého mikrovlákna.
  13,80 €
  Na objednávku
 • Vystužená podprsenka GAIA BS 1038 Julia zo sieťoviny zdobená efektnou výšivkou. Horná línia košíčkov je vyrobená zo saténového materiálu s jemným leskom. Košíčky podšité bavlnou. Ramienka nie sú odnímateľné, ich šírka závisí od veľkosti košíčkov.
  30,80 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GAIA 1029 Alice brazílskeho strihu. Vyrobené z efektnej dvojfarebnej čipky. Pás zdobený saténovou mašľou.
  13,80 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GAIA 1029 Alice s kosticami, vyrobená z dvojfarebnej efektnej čipky. Na košíčkoch je pripevnená mašľa a prívesok. Obvod vyrobený z elastického pružného úpletu Lycra s vertikálnymi kosticami. Nastaviteľné, neodnímateľné ramienka - ich šírka závisí od veľkosti košíčkov.
  29,50 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 1030 Angela z dvojfarebnej efektnej čipky. Polovystužené košíčky sú z vnútornej strany podšité bavlnou. Je na nich pripevnená mašľa a prívesok. Obvod vyrobený z elastického úpletu Lycra odolného proti rozťahovaniu. Nastaviteľné, neodnímateľné ramienka - ich šírka závisí od veľkosti košíčkov.
  31,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GAIA GFP 1030 Angela klasického strihu. Vyrobené z efektívne dvojfarebnej čipky. Pás zdobený saténovou mašľou.
  14,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GAIA GFP 1008 Bonita klasického strihu. Vyrobené z hladkého mikrovlákna. Šifónový sieťovaný opasok, vpredu zdobený čipkovanými detailami. Zadná časť je hladká, jednotná. Prevedenie ako na obrázku č.2.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 1008 Bonita v jemnej béžovej farbe. Vyrobená z jemnej sieťoviny lemovanej bavlnou. V hornej línii je tylová sieťka zdobená kvetinovým motívom. Ramienka nie sú odnímateľné, ich šírka závisí od veľkosti košíčkov. Spoj košíčkov a ramienka zdobené malými mašličkami.
  29,90 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GAIA BS 1016 Madison z hladkého rovnomerného materiálu. V hornej línii priehľadná sieťovina. Bočná podšívka krásne tvaruje a spevňuje poprsie. Nastaviteľné a neodnímateľné ramienka.
  31,20 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GAIA BS 1017 Mila z hladkého mikrovlákna. Priehľadná sieťovina sa nachádza v hornej línii. Košíčky sú z vnútornej strany podšité bavlnou. Nastaviteľné, neodnímateľné ramienka.
  28,50 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 53 položiek