Ozdoby do vlasov

Ozdoby do vlasov pre nevestičky, alebo extravagantné dámy s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Na Mojepradlo.sk vám ponúkame čelenky, alebo spony do vlasov v rôznych štýloch, farbách a veľkostiach. Či už chcete svojho partnera prekvapiť v noci, alebo hľadáte ozdobu vašich vlasov na plesy, alebo svadby. Klikajte nižš...

Ozdoby do vlasov pre nevestičky, alebo extravagantné dámy s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Na Mojepradlo.sk vám ponúkame čelenky, alebo spony do vlasov v rôznych štýloch, farbách a veľkostiach. Či už chcete svojho partnera prekvapiť v noci, alebo hľadáte ozdobu vašich vlasov na plesy, alebo svadby. Klikajte nižšie a vyberajte.

Viac

Ozdoby do vlasov 

2 položiek.
LivCo Corsetti Fashion - Mini top Hat 32 ozdoba bielej farby v tvare kvetiny je zdobená pierkami a korálkami bielej farby. Do vlasov sa pripevňuje čelenkou. Priemer tejto ozdoby je 13 cm a výška je cca 5 cm.
15,95 €
Na objednávku
LivCo Corsetti Fashion - Mini top Hat 29 ozdoba krémovej farby v tvare kvetiny je zdobená bielymi pierkami. Do vlasov sa pripevňuje čelenkou, ktorá je súčasťou ozdoby. Priemer tejto ozdoby je 17 cm a výška je cca 5 cm.
18,91 €
Na objednávku
Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek