Položky od výrobcu GORSENIA

Gorsenia- exkluzívny výrobca spodnej bielizne, ktorá viac ako 50 rokov realizuje túžby žien. Zmyselná spodná bielizeň, obohatená o čipky, výšivky a jemné úplety.
Gorsenia výrobca ponúka podprsenky, korzety, košele, pásy, nohavičky a tangá.

Gorsenia- exkluzívny výrobca spodnej bielizne, ktorá viac ako 50 rokov realizuje túžby žien. Zmyselná spodná bielizeň, obohatená o čipky, výšivky a jemné úplety.
Gorsenia výrobca ponúka podprsenky, korzety, košele, pásy, nohavičky a tangá.
Každá žena bez ohľadu na vek a siluety nájde pre seba zodpovedajúcu spodnú bielizeň. Výrobca predstavuje široký výber modelov určených pre ženy s veľkými prsiami.

Viac
 • NovinkaN -42% -42%
  Nevystužená podprsenka GORSENIA Casablanca 425 v čiernej alebo krémovej farbe. Strih košíčkov poskytne dokonalé pohodlie pri nosení aj pri väčších veľkostiach. Ušité sú z príjemného materiálu a na vrchnej časti lemované čipkou.
  18,90 € 32,50 €
  Znížená cena
  Skladom
 • NovinkaN -44% -44%
  Nevystužená podprsenka GORSENIA K441 Louisse s kosticami. Horná línia košíčkov je z tylu a jemnej čipky s kvetinovým motívom. Boky podprsenky sú z elastického, odolného pleteného typu Lycra, ktorý je veľmi pohodlný. Ramienka sú bavlnené, dajú sa jednoducho nastaviť, ale nedajú sa odopnúť. Ich šírka závisí od veľkosti podprsenky.
  17,90 € 31,90 €
  Znížená cena
  Na sklade
 • Nohavičky - brazilky GORSENIA K 640 Venezia z hladkej sieťoviny s pútavými čipkovanými detailami. Zadná časť vyrobená z dvojitého tylu, preto ich nie je vidno pod oblečením.
  14,50 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GORSENIA Venezia K 638 s kosticami. Vyrobená z priehľadnej sieťoviny a efektnej čipky. Ozdoba nad košíčkami v podobe jemných elastických ramienok. Podprsenka má široké pohodlné ramienka s nastavením, neodopínateľné.
  33,70 €
  Na objednávku
 • Klasické nohavičky GORSENIA K 639 Venezia vyrobené z hladkého mikrovlákna s čipkovanými detailami. Nohavičky majú hladký a jednotný chrbát.
  14,20 €
  Na objednávku
 • NovinkaN -48% -48%
  Vypredané
  Nevystužená podprsenka GORSENIA K 441 s kosticami - horná línia z tylu a jemné čipkované košíčky s kvetinovým motívom. Boky vyrobené z elastického úpletu Lycra odolného voči rozťahovaniu, vystuženého zvislou kosticou, neodopínateľnými ramienkami, podšité bavlnou - ich šírka závisí od veľkosti veľkosti.
  16,50 € 31,90 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • Nevystužená podprsenka soft GORSENIA K 441 Luisse Bordo s kosticami. Vrchná línia košíčkov z tylu a jemnej čipky s kvetinovým motívom. Boky z elastického lycrového úpletu odolného voči roztiahnutiu, vystužené zvislými kosticami. Ramienka neodnímateľné, podšité bavlnou, ich šírka závisí na veľkosti košíčkov.
  33,50 €
  Na objednávku
 • NovinkaN -39% -39%
  Dámske nohavičky GORSENIA K 648 Alicante klasického strihu. Nohavičky sú z jemného mikrovlákna. Vzadu a vpredu zdobené kvetinovou čipkou.
  13,90 € 22,90 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • NovinkaN -23% -23%
  Polovystužená podprsenka GORSENIA K 647 Alicante zo zelenej tkaniny. Polovystužené sieťované košíčky, z vnútornej strany podšité bavlnou. Široké, nastaviteľné ramienka, neodnímateľné. Podprsenka má aj bočné kostice. Zapínanie na dva alebo tri háčiky s tromi nastaviteľnými háčikmi. Model dobre formuje a spevňuje poprsie.
  30,60 € 39,80 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • NovinkaN -39% -39%
  Dámske brazílske nohavičky GORSENIA K 649 Alicante s vyvýšeným strihom na bokoch. Nohavičky majú jemné mikrovlákno. Vzadu a vpredu zdobené čipkou. Zakončené dvojitým tylom.
  13,70 € 22,50 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GORSENIA K 661 Amaro brazilského strihu. Ozdobná výšivka vpredu. Vzadu dvojitá vrstva tylu a jemná čipka.
  15,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GORSENIA K 660 Amaro plného, klasického strihu. Hladké mikrovlákno z tylovými detailami s čipkou. Hladký chrbát a plochý elastický pás.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GORSENIA K 659 Amaro má mäkké košíčky s kosticami. Jemná, lesklá tkanina a béžová sieťovina s čipkou. Nastaviteľné, neodnímateľné ramienka, zapínanie na dva alebo tri háčiky s trojstupňovým nastavením. Boky z elastického úpletu, odolné voči rozťahovaniu, vystužený zvislými kosticami. Model dobre spevňuje a podporuje poprsie.
  32,90 €
  Na objednávku
 • Mäkká nevystužená podprsenka, typu balkonetka GAIA BS 1063 Pauline. Košíčky z elastickej sieťoviny sú zdobené lesklou výšivkou, nastaviteľné ramienka, neodopinateľné, zapínanie na dva alebo tri háčiky s trojstupňovým nastavením. Model krásne dvíha a formuje poprsie - strih - SB13.
  33,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GORSENIA K 645 Capri klasického strihu. Jemná tylová sieťovina s čiernym prešívaním. Ozdobná výšivka vpredu. Vzadu zakončenie dvojitou vrstvou tylu.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Dámske brazilky GORSENIA K 646 Capri z jemnej tylovej sieťoviny s čiernym prešívaním. Nohavičky brazílskeho strihu. Ozdobná predná časť, zadná časť zakončená dvojitou vrstvou tylu.
  16,50 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GORSENIA K 644 Capri z jemnej sieťoviny s čipkou. Mäkké košíčky s kosticami, nastaviteľné, neodopínateľné ramienka. Zapínanie na dva alebo tri háčiky pomocou troch nastaviteľných háčikov. Model dobre spevňuje a podporuje poprsie.
  34,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GORSENIA K 637 Faro, klasický strih, hladké mikrovlákno, tylové vsadky s čipkou, hladký zadok, plochý elastický pás.
  14,50 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GORSENIA K 636 Faro s kosticami. Jemná lesklá tkanina a béžová sieťovina s čipkou - má nastaviteľné, neodopinateľné ramienka. 
  32,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GORSENIA K 605 Maryland klasického strihu, vyrobené z hladkého mikrovlákna a tylovej sieťoviny zdobenej jemnou čipkou. Zadná strana z mikrovlákna a čipky.
  17,90 €
  Na objednávku
 • Dámske brazilky GORSENIA K 606 Maryland vyrobené z hladkého mikrovlákna a tylovej sieťoviny zdobenej jemnou čipkou. Zadná strana z mikrovlákna a čipky.
  17,50 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GORSENIA K 604 Maryland s kosticami, vyrobená z jemného tylu s dvojitou sieťkou. Horná línia je zdobená kvetinovou výšivkou. Nastaviteľné ramienka, nie sú odnímateľné. Boky vyrobené z elastickej tkaniny odolnej voči ťahu, vystužené zvislými kosticami. Model stabilne podporuje a zdvíha poprsie a dodáva mu prirodzený, krásny tvar.
  33,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GORSENIA K 583 Sevilla klasického strihu. Vyrobené z hladkého mikrovlákna. Boky sú zdobené priehľadnými sieťovanými detailami s pútavou výšivkou. Zadná strana je hladká, jednotná.
  15,50 €
  Na objednávku
 • Klasické nohavičky GORSENIA K 631 Morisson úplného, ​​mierne vyvýšené strihu. Vyrobené z hladkého mikrovlákna. Predná strana zdobená priehľadnou sieťovanou aplikáciou s jemnou čiernou výšivkou. Hladká zadná strana z mikrovlákna.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GORSENIA K 630 Morisson s kosticami, vyrobená z dvojitej vrstvy tylu. Košíčky sú zdobené efektnou čiernou výšivkou. Ramienka nie sú odnímateľné. Bočné strany z tylu, vystužené zvislými kosticami.
  36,50 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GORSENIA K 584 Porto s kosticami, vyrobená z dvojitej vrstvy tylu s lesklým prešívaním. Horná časť košíčkov je zdobená jemnou výšivkou. Nastaviteľné ramienka, nie sú odnímateľné. Boky vyrobené z elastického úpletu Lycra odolného voči ťahu, vystuženého zvislými kosticami.
  34,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GORSENIA K 585 Porto klasického plného strihu. Predná strana zdobená detailom z tylového materiálu, zdobená jemnou výšivkou. Opasok je zakončený plochým pohodlným elastickým materiálom.
  16,50 €
  Na objednávku
 • Vyššie nohavičky GORSENIA K 574 Nicea vyrobené z hladkého mikrovlákna. Vpredu jemná aplikácia z tylového materiálu, zdobená výšivkou. Plochá, pohodlná guma v páse.
  17,20 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 63 položiek