DOVOLENKA 29.07. - 06.08.21: na všetky objednávky nad 20 € v tomto období platí doprava ZADARMO! Viac info >

Položky od výrobcu GORSENIA

Gorsenia- exkluzívny výrobca spodnej bielizne, ktorá viac ako 50 rokov realizuje túžby žien. Zmyselná spodná bielizeň, obohatená o čipky, výšivky a jemné úplety.
Gorsenia výrobca ponúka podprsenky, korzety, košele, pásy, nohavičky a tangá.

Gorsenia- exkluzívny výrobca spodnej bielizne, ktorá viac ako 50 rokov realizuje túžby žien. Zmyselná spodná bielizeň, obohatená o čipky, výšivky a jemné úplety.
Gorsenia výrobca ponúka podprsenky, korzety, košele, pásy, nohavičky a tangá.
Každá žena bez ohľadu na vek a siluety nájde pre seba zodpovedajúcu spodnú bielizeň. Výrobca predstavuje široký výber modelov určených pre ženy s veľkými prsiami.

Viac
 • NovinkaN -43% -43%
  Vypredané
  Výborná polovystužená podprsenka GORSENIA K357 Blanca z krásnej jemnej elastickej čipky. Košíčky sú dostatočne veľké a na výber je veľký výber veľkostí.
  17,90 € 31,50 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • NovinkaN -47% -47%
  Nevystužená podprsenka GORSENIA K 628 Milano z lesklého materiálu, s mäkkými košíčkami a kosticami. V hornej línii jemná sieťovina zdobená výšivkou. Saténová mašľa na spojení košíčkov. Boky vyrobené z elastického úpletu Lycra odolného proti rozťahovaniu, vystužené zvislými kosticami. Široké, pohodlné ramienka podšité látkou, s reguláciou. Model dokonale...
  18,90 € 35,90 €
  Znížená cena
  Skladom
 • Dámske nohavičky GORSENIA K 605 Maryland klasického strihu, vyrobené z hladkého mikrovlákna a tylovej sieťoviny zdobenej jemnou čipkou. Zadná strana z mikrovlákna a čipky.
  17,90 €
  Na objednávku
 • Dámske brazilky GORSENIA K 606 Maryland vyrobené z hladkého mikrovlákna a tylovej sieťoviny zdobenej jemnou čipkou. Zadná strana z mikrovlákna a čipky.
  17,50 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GORSENIA K 604 Maryland s kosticami, vyrobená z jemného tylu s dvojitou sieťkou. Horná línia je zdobená kvetinovou výšivkou. Nastaviteľné ramienka, nie sú odnímateľné. Boky vyrobené z elastickej tkaniny odolnej voči ťahu, vystužené zvislými kosticami. Model stabilne podporuje a zdvíha poprsie a dodáva mu prirodzený, krásny tvar.
  33,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GORSENIA K 583 Sevilla klasického strihu. Vyrobené z hladkého mikrovlákna. Boky sú zdobené priehľadnými sieťovanými detailami s pútavou výšivkou. Zadná strana je hladká, jednotná.
  15,50 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GORSENIA K 582 Sevilla z hladkého materiálu, s mäkkými košíčkami a s kosticami - v hornej línii jemná sieťovina zdobená výšivkou. Na spojení košíčkov šifónová mašľa. Boky vyrobené z elastického úpletu Lycra odolného proti rozťahovaniu, vystuženého zvislými kosticami. Široké, pohodlné ramienkapodšité látkou, s reguláciou. Model...
  31,90 €
  Na objednávku
 • Dámske brazilky GORSENIA K 632 Morisson vyrobené z hladkého mikrovlákna, vpredu aj vzadu zdobené priehľadnou sieťovanou aplikáciou s jemnou čiernou výšivkou. Chrbát vyrobený z dvojitého tylu.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Klasické nohavičky GORSENIA K 631 Morisson úplného, ​​mierne vyvýšené strihu. Vyrobené z hladkého mikrovlákna. Predná strana zdobená priehľadnou sieťovanou aplikáciou s jemnou čiernou výšivkou. Hladká zadná strana z mikrovlákna.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GORSENIA K 630 Morisson s kosticami, vyrobená z dvojitej vrstvy tylu. Košíčky sú zdobené efektnou čiernou výšivkou. Ramienka nie sú odnímateľné. Bočné strany z tylu, vystužené zvislými kosticami.
  36,50 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GORSENIA K 584 Porto s kosticami, vyrobená z dvojitej vrstvy tylu s lesklým prešívaním. Horná časť košíčkov je zdobená jemnou výšivkou. Nastaviteľné ramienka, nie sú odnímateľné. Boky vyrobené z elastického úpletu Lycra odolného voči ťahu, vystuženého zvislými kosticami.
  34,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GORSENIA K 585 Porto klasického plného strihu. Predná strana zdobená detailom z tylového materiálu, zdobená jemnou výšivkou. Opasok je zakončený plochým pohodlným elastickým materiálom.
  16,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky - brazilky GORSENIA K 586 Porto vyrobené z hladkého mikrovlákna a pútavých detailov z tylového materiálu s jemnou výšivkou.
  16,50 €
  Na objednávku
 • Vyššie nohavičky GORSENIA K 574 Nicea vyrobené z hladkého mikrovlákna. Vpredu jemná aplikácia z tylového materiálu, zdobená výšivkou. Plochá, pohodlná guma v páse.
  17,20 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky - brazilky GORSENIA K 575 Nicea vyrobené z hladkého mikrovlákna. Sú mierne vyvýšené na bokoch. Vpredu jemná aplikácia z tylovej sieťoviny zdobená výšivkou. Plochá, pohodlná guma v páse. Zadná strana vyrobená z dvojitého tylu.
  16,60 €
  Na objednávku
 • Polovystužená podprsenka GORSENIA K 573 Nicea s mäkkými košíčkami, s kosticami - v hornej línii jemná sieťovina zdobená výšivkou. Saténová mašľa na spojení košíčkov. Boky vyrobené z elastického úpletu Lycra odolného voči rozťahovaniu. Nastaviteľné ramienka. Model dokonale zdvíha a podporuje poprsie.
  35,50 €
  Na objednávku
 • Klasické nohavičky GORSENIA K 634 Rimini vyrobené z hladkého mikrovlákna, predná strana zdobená vsadkou z tylovej sieťoviny s krásnou kvetinovou výšivkou. Zadný diel vyrobený z dvojitej tylovej sieťoviny.
  17,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky - brazilky GORSENIA K 635 Rimini z hladkého mikrovlákna a vsadenej tylovej aplikácie,zdobenej krásnou kvetinovou výšivkou. Zadná strana vyrobená z dvojitej tylovej sieťoviny.
  16,80 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GORSENIA K 635 Rimini v odtieni zelenej, mäkká s kosticami. Vyrobená z jemnej dvojitej sieťoviny, zdobená efektnou výšivkou s kvetinovým motívom - saténovou mašličkou s bižutérnym prvkom na spojení košíčkov. Boky vyrobené z tylového materiálu, vystužené zvislými kosticami. Nastaviteľné ramienka, nie sú odnímateľné.
  37,50 €
  Na objednávku
 • Nohavičky s vyšším pásom GORSENIA K 629 Milano vyrobené z hladkého mikrovlákna. Nohavičky majú vyvýšený strih, vpredu jemná aplikácia z tylového materiálu zdobená výšivkou. Plochá, pohodlná guma v páse.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Klasická mäkká podprsenka GORSENIA K378 Victoria v čiernej farbe. Ušitá z hladkých materiálov s elegantnou výšivkou. Košíčky dobre držia a pozdvihujú prsia. 
  18,90 € 31,50 €
  Znížená cena
  Na sklade
 • Klasické nohavičky GORSENIA K 593 Manila vyrobené z hladkého mikrovlákna a jemnej tylovej sieťoviny s čipkou.
  16,50 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GORSENIA K 592 Manila s kosticami. Horná línia tylu a jemné čipkované košíčky s kvetinovým motívom. Boky vyrobené z elastického úpletu Lycra odolného voči rozťahovaniu, vystuženého zvislými kosticami. Remienka nie sú odnímateľné. Výstrih je zdobený nastaviteľnými ramienkami.
  32,80 €
  Na objednávku
 • Dámsky župan GORSENIA K618 Memphis 4XL-5XL vyrobený z jemného saténu. Rukávy majú 7/8 dĺžku. Zaväzovanie v páse. Manžety zakončené efektnou čipkou s kvetinovým motívom.
  59,50 €
  Na objednávku
 • Dámska  košieľka GORSENIA K617 Memphis z lesklého saténu. Košíčky z béžovej sieťoviny zdobené vrstvou čiernej čipky. V strede košíčkov sú ozdobné elastické pruhy (nastaviteľné). Efektné ramienka s jemnou čipkou, s nastaviteľnou dĺžkou.
  42,90 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GORSENIA K614 Memphis s kosticami.  Vyrobená z priehľadnej sieťoviny a efektnej čipky. Ozdoba v podobe jemných, elastických pruhov nad košíčkami. Nastaviteľné ramienka, nie sú odnímateľné.
  32,90 €
  Na objednávku
 • Nohavičky brazílskeho strihu GORSENIA K 591 Malaga vyrobené z hladkého mikrovlákna a efektných detailov zo sieťoviny z tylu s farebnou výšivkou.
  16,50 €
  Na objednávku
 • Nevystužená podprsenka GORSENIA K 589 Malaga s kosticami, vyrobená z jemnej dvojitej sieťoviny s pútavou farebnou výšivkou. Boky vyrobené z tylového materiálu, vystužené zvislými kosticami. Nastaviteľné ramienka, nie sú odnímateľné.
  35,90 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 70 položiek