Vkladky do podprsenky

Vkladky do podprsenky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Aj vám sa stáva, že vaša podprsenka nedrží tvar. Od dnes je to minulosť. Objednajte si u nás vklady do podprsenky a nie len že vám podprsenka krásne nadvihne prsia a vytvorí objem, ale dodá vám aj vytúžené sebavedomie. Každý pár vyrobený z prievzdušného a kv...

Vkladky do podprsenky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Aj vám sa stáva, že vaša podprsenka nedrží tvar. Od dnes je to minulosť. Objednajte si u nás vklady do podprsenky a nie len že vám podprsenka krásne nadvihne prsia a vytvorí objem, ale dodá vám aj vytúžené sebavedomie. Každý pár vyrobený z prievzdušného a kvalitného materiálu. Na výber silikónové, pumpovacie, alebo látkové vklady. 

Viac

Vkladky do podprsenky 

20 položiek.
Neobľubujete push-up podprsenky na bežné nosenie, no občas chcete vašim prsiam dodať objemnejší vzhľad ? Tieto skvelé vypchávky push-up vypchávky 3D JULIMEX WS 27, ktoré nádherne zväčšujú a tvarujú vaše poprsie. Vypchávky môžete ručne preprať a nechať volne uschnúť na vzduchu. V balení sa nachádza jeden pár.
4,90 € 7,50 €
Znížená cena
Na objednávku
Penové vypchávky JULIMEX WS 26, ktoré sú ideálne aj pre každodenné používání. Vypchávky efektne zväčšujú poprsie a dodávajú mu krásny vzhľad.
6,80 € 9,60 €
Znížená cena
Na objednávku
Novinka na trhu s podprsenkami! Samodržiaca podprsenka JULIMEX WOW Bra! Je z veľmi kvalitného silikónu. Ideálna pod oblečenie s odkrytými ramenami a chrbátikom.
10,90 €
Skladom
Neviditeľná podprsenka bez ramienok vyrobená z lékarského silikónu. Ramienka sú súčasťou balenia. Podprsenku je možno použiť až 60x! Materiál: vonkajšia vrstva: 100% polyuretán, výplň: 100% silikón.
9,20 € 13,74 €
Znížená cena
Na objednávku
Špeciálne tvarované vypchávky Julimex WS-18 z ľahkej penovky. Tvar trojuholníku možno ešte pomocou nožničiek upraviť podľa potreby. Doporučujeme použiť do bikín, ale i pod plesové šaty. Pod odevom sú takmer neviditeľné. Možno použiť opakovane. Doporučujeme umyť vodou a mydlom, sušiť pri pokojovej teplote. V balení je jeden pár. Dostupné veľkosti A/B, C/D....
5,90 €
Na objednávku
Skvelé vypchávky Julimex WS-19 s efektom push-up a modelujúcim účinkom. Možno použiť opakovane. Doporučujeme čistenie teplou vodou a mydlom, sušenie pri pokojovej teplote. K dispozícii univerzálna veľkosť. V balení je jeden pár. Zloženie: 100% polyester.
4,84 €
Skladom
Julimex WS-20 penové vkladky do podprsenky EXTRA PUSH UP- veľmi účinne zväčšujú prsia zhruba o 1-2 veľkostné čísla.
6,90 €
Na objednávku
Samolepiace vkladky Julimex WS 21, slúžia ako opora a opticky zväčšujú prsia. Na vnútornej strane je fólia pre ochranu lepiace vrstvy. Zloženie: 95% polyester, 5% silikon.
8,36 €
Na objednávku
Silikónové mini push- up vkladky do podprsenky či plaviek, modelujú Vaše poprsie. Umiestňujú sa do spodnej časti košíčka, aby bol vytvorený tzv. bardotka efekt.
6,93 € 10,34 €
Znížená cena
Skladom
Silikónové vkladky do podprsenky a plaviek- WS 14 maxi push-up od JULIMEX. Dotvárajú veľmi výrazne push up efekt v dekolte.
8,68 € 13,47 €
Znížená cena
Skladom
Pevné púzdro na vkladky. Chráni vkladky pred zdeformováním pôvodného tvaru. Vhodné predovšetkým na cestovanie. 
10,99 € 14,29 €
Znížená cena
Na objednávku
Vkladka má pumpičku a vypúšťací ventil na vzduch. Stačí niekoľkonásobným stlačením nafúkať každú vkladku. Dokonale modeluje aj väčšie prsia.
7,69 €
Skladom
Silikónové vložky do podprsenky polomesiačikového tvaru sú vyrobené z jemného priedušného silikónu. Zväčšujú opticky prsia zhruba o 1 veľkostné číslo. 1 pár silikónových vložiek do podprsenky. Upozornenie: Nie sú určené pre ženy s citlivou pokožkou, taktiež sa neodporúča nosiť ich nepretržite viac ako 6 hodín.
8,35 € 11,44 €
Znížená cena
Skladom
Silikónové vložky Julimes WS-16 sú vyrobené z materiálu, ktorý je farbou veľmi podobný ľudskej pokožke. Vďaka prirodzenej elasticite a pružnosti sú vypchávky veľmi pohodlné. Ideálne priliehajú na prsia a dajú im plnší tvar. Je to skvelý spôsob ako zväčšiť svoje poprsie bez ohľadu na jeho veľkosť. Dostupné v telovej farbe. Balené po dvoch kusoch.
8,25 €
Skladom
Gelové vkladky JULIMEX WS 05 sú fantastickou výplňou podprseniek PUSH–UP. Zvýraznia tvar pŕs a perfektne sa vytvarujú podľa použitej podprsenky. Sú ľahké a vhodné aj do plaviek. 
3,90 €
Na objednávku
Silikónové vkladky do podprsenky JULIMEX WS 04 Extra push-up polomesiačikového tvaru sú vyrobené z jemného priedušného silikónu, elegantné, komfortné pri nosení.Zväčšujú opticky prsia zhruba o 1 veľkostné číslo! Balenie obsahuje 1 pár silikónových vložiek do podprsenky, hmotnosť jednoho páru je 90-100 gramov. 
10,90 € 14,19 €
Znížená cena
Skladom
Silikónové vkladky do podprsenky Silikonové vkladky do podprsenky JULIMEX WS 02 polmesiačikového tvaru sú vyrobené z jemného priedušného silikónu. Zväčšujú opticky prsia zhruba o 1 veľkostné číslo.V balení je 1 pár silikónových vložiek do podprsenky. 
8,79 € 12,09 €
Znížená cena
Skladom
Modelujúce silikónové výstuže JULIMEX WS 03 Modelujúce, vytvárajú efekt zväčšenia a modelovania poprsia upravujúc jeho tvar prostredníctvom priblíženia pŕs k sebe. Priblíženie spôsobuje exponovanie krásy poprsia, získanie dokonalých proporcií a pružný a plný vzhľad.Vďaka špeciálnej ryhe sú výstuže určené pre každý tvar poprsia. 
7,23 €
Na objednávku
Profilované vkladky do podrpsenky JULIMEX WS 15 Profilované v tvare rohlíčkov sú navrhnuté tak, aby vystužili košíky v podprsenke. Vložky poprsie opticky zväčšia. Na vkladky WS 15 Vám garantujeme najnižšiu cenu.
7,57 €
Skladom
Podložky  JULIMEX WS 11 do podrpsenky sú navrhnuté tak, aby vystužili misy v bikinách a plavkách. Strihaním je možné dať tvar podľa tvaru košíčkov a vložit dovnútra podprsenky, lepiacou časťou k odevu. Vložky poprsie opticky zväčšia. Ideálne pre bikiny, večerné šaty a mäkké podprsenky. 
8,50 €
Na objednávku
Zobrazených 1 - 20 z 20 položiek