Vkladky do podprsenky

Vkladky do podprsenky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Aj vám sa stáva, že vaša podprsenka nedrží tvar. Od dnes je to minulosť. Objednajte si u nás vklady do podprsenky a nie len že vám podprsenka krásne nadvihne prsia a vytvorí objem, ale dodá vám aj vytúžené sebavedomie. Každý pár vyrobený z prievzdušného a kv...

Vkladky do podprsenky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Aj vám sa stáva, že vaša podprsenka nedrží tvar. Od dnes je to minulosť. Objednajte si u nás vklady do podprsenky a nie len že vám podprsenka krásne nadvihne prsia a vytvorí objem, ale dodá vám aj vytúžené sebavedomie. Každý pár vyrobený z prievzdušného a kvalitného materiálu. Na výber silikónové, pumpovacie, alebo látkové vklady. 

Viac

Vkladky do podprsenky  (17 položiek.)

 • Penové vypchávky JULIMEX WS 26, ktoré sú ideálne aj pre každodenné používání. Vypchávky efektne zväčšujú poprsie a dodávajú mu krásny vzhľad.
  7,20 € 10,00 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Novinka na trhu s podprsenkami! Samodržiaca podprsenka JULIMEX WOW Bra! Je z veľmi kvalitného silikónu. Ideálna pod oblečenie s odkrytými ramenami a chrbátikom.
  10,90 €
  Skladom
 • Špeciálne tvarované vypchávky Julimex WS-18 z ľahkej penovky. Tvar trojuholníku možno ešte pomocou nožničiek upraviť podľa potreby. Doporučujeme použiť do bikín, ale i pod plesové šaty. Pod odevom sú takmer neviditeľné. Možno použiť opakovane. Doporučujeme umyť vodou a mydlom, sušiť pri pokojovej teplote. V balení je jeden pár. Dostupné veľkosti A/B, C/D....
  5,90 €
  Skladom
 • Skvelé vypchávky Julimex WS-19 s efektom push-up a modelujúcim účinkom. Možno použiť opakovane. Doporučujeme čistenie teplou vodou a mydlom, sušenie pri pokojovej teplote. K dispozícii univerzálna veľkosť. V balení je jeden pár. Zloženie: 100% polyester.
  4,84 €
  Skladom
 • Julimex WS-20 penové vkladky do podprsenky EXTRA PUSH UP- veľmi účinne zväčšujú prsia zhruba o 1-2 veľkostné čísla.
  7,20 €
  Na objednávku
 • Samolepiace vkladky Julimex WS 21, slúžia ako opora a opticky zväčšujú prsia. Na vnútornej strane je fólia pre ochranu lepiace vrstvy. Zloženie: 95% polyester, 5% silikon.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Silikónové mini push- up vkladky do podprsenky či plaviek, modelujú Vaše poprsie. Umiestňujú sa do spodnej časti košíčka, aby bol vytvorený tzv. bardotka efekt.
  6,93 € 10,34 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Silikónové vkladky do podprsenky a plaviek- WS 14 maxi push-up od JULIMEX. Dotvárajú veľmi výrazne push up efekt v dekolte.
  10,50 €
  Na objednávku
 • Vkladka má pumpičku a vypúšťací ventil na vzduch. Stačí niekoľkonásobným stlačením nafúkať každú vkladku. Dokonale modeluje aj väčšie prsia.
  7,69 €
  Skladom
 • Silikónové vložky do podprsenky polomesiačikového tvaru sú vyrobené z jemného priedušného silikónu. Zväčšujú opticky prsia zhruba o 1 veľkostné číslo. 1 pár silikónových vložiek do podprsenky. Upozornenie: Nie sú určené pre ženy s citlivou pokožkou, taktiež sa neodporúča nosiť ich nepretržite viac ako 6 hodín.
  10,50 €
  Skladom
 • Silikónové vložky Julimes WS-16 sú vyrobené z materiálu, ktorý je farbou veľmi podobný ľudskej pokožke. Vďaka prirodzenej elasticite a pružnosti sú vypchávky veľmi pohodlné. Ideálne priliehajú na prsia a dajú im plnší tvar. Je to skvelý spôsob ako zväčšiť svoje poprsie bez ohľadu na jeho veľkosť. Dostupné v telovej farbe. Balené po dvoch kusoch.
  9,50 €
  Na objednávku
 • Gelové vkladky JULIMEX WS 05 sú fantastickou výplňou podprseniek PUSH–UP. Zvýraznia tvar pŕs a perfektne sa vytvarujú podľa použitej podprsenky. Sú ľahké a vhodné aj do plaviek. 
  4,70 €
  Skladom
 • Silikónové vkladky do podprsenky JULIMEX WS 04 Extra push-up polomesiačikového tvaru sú vyrobené z jemného priedušného silikónu, elegantné, komfortné pri nosení.Zväčšujú opticky prsia zhruba o 1 veľkostné číslo! Balenie obsahuje 1 pár silikónových vložiek do podprsenky, hmotnosť jednoho páru je 90-100 gramov. 
  13,50 €
  Na objednávku
 • Silikónové vkladky do podprsenky Silikonové vkladky do podprsenky JULIMEX WS 02 polmesiačikového tvaru sú vyrobené z jemného priedušného silikónu. Zväčšujú opticky prsia zhruba o 1 veľkostné číslo.V balení je 1 pár silikónových vložiek do podprsenky. 
  9,90 € 13,20 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Modelujúce silikónové výstuže JULIMEX WS 03 Modelujúce, vytvárajú efekt zväčšenia a modelovania poprsia upravujúc jeho tvar prostredníctvom priblíženia pŕs k sebe. Priblíženie spôsobuje exponovanie krásy poprsia, získanie dokonalých proporcií a pružný a plný vzhľad.Vďaka špeciálnej ryhe sú výstuže určené pre každý tvar poprsia. 
  7,40 €
  Skladom
 • Profilované vkladky do podrpsenky JULIMEX WS 15 Profilované v tvare rohlíčkov sú navrhnuté tak, aby vystužili košíky v podprsenke. Vložky poprsie opticky zväčšia. Na vkladky WS 15 Vám garantujeme najnižšiu cenu.
  6,90 €
  Skladom
 • Podložky  JULIMEX WS 11 do podrpsenky sú navrhnuté tak, aby vystužili misy v bikinách a plavkách. Strihaním je možné dať tvar podľa tvaru košíčkov a vložit dovnútra podprsenky, lepiacou časťou k odevu. Vložky poprsie opticky zväčšia. Ideálne pre bikiny, večerné šaty a mäkké podprsenky. 
  8,90 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 17 z 17 položiek