Nálepky na bradavky

Nálepky na bradavky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Či už ste sexi dračica, ktorá chce ohúriť svojho partnera, alebo vášnivá dominantná žena, určite si vyberiete. Krížiky, pusinky, ozdobné nálepky v tvare kruhu, alebo mašličky so strapcami. U nás sa medze nekladú, máme pre vás kúsky, o akých sa vám ani nesníval...

Nálepky na bradavky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Či už ste sexi dračica, ktorá chce ohúriť svojho partnera, alebo vášnivá dominantná žena, určite si vyberiete. Krížiky, pusinky, ozdobné nálepky v tvare kruhu, alebo mašličky so strapcami. U nás sa medze nekladú, máme pre vás kúsky, o akých sa vám ani nesnívalo. Rozbehnite hru!

Viac

Nálepky na bradavky 

9 položiek.
S pôvabnými nálepkami na prsia ANAIS sa budete cítiť ako pravá hviezda. Zažite noc svojich snov a nechajte sa hýčkať svojim partnerom.
3,50 €
Na objednávku
S pôvabnými nálepkami na prsia ANAIS Cody nipple covers sa budete cítiť ako pravá hviezda. Zažite noc svojich snov a nechajte sa hýčkať svojim partnerom. 
7,50 €
Na objednávku
Jednorazové nálepky na bradavky JULIMEX PS 07, poskytujú diskrétnosť, komfort a ochranu. Sú mäkké a jemné. Môžu sa použiť pod prehľadné a hladké šaty. Sú vhodné pri opaľovaní na slnku aj v soláriu. V balené sú 4 páry. 
3,95 €
Skladom
Jednorazové nálepky na bradavky JULIMEX PS 06. Poskytujú diskrétnosť, komfort a ochranu. Sú mäkké a jemné. Môžu sa použiť pri opaľovaní na slnku ale aj v soláriu. V balení sú 4 páry.
3,95 €
Na objednávku
S pôvabnými sexy lepítkami na bradavky Nipple covers model 4, budete vyzerať  ako pravá hviezda. Guľaté lepítka.
7,59 €
Na objednávku
S pôvabnými sexy čiernymi lepítkami na bradavky budete vyzerať ako pravá hviezda. Lepítka sú v tvare srdiečka so strapcami.
8,25 €
Lepítka v tvare srdiečka sú ozdobené dlhými strapcami. Vhodné na Vaše erotické hrátky.
7,36 €
Skladom
Vhodné na opaľovanie, ale aj pod odev. V balení sú 4 páry. Na jednorazové použitie. 
2,63 €
Skladom
Tvar - kvetinky! Silikónové samolepiace vankúšiky na bradavky JULIMEX PS 05. Balenie obsahuje 1 pár, ktorý je k opakovanému použitiu. Pod tričká, do nevystužených podprseniek, do solárii alebo na opaľovanie. Klobúčiky na prsné bradavky sú z lékarského silikónu, z vnútorným adhéznym povrchom. 
3,95 €
Skladom
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek