Dámske kabáty

Moderné dámske kabáty rôznych strihov, veľkostí a farieb za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Je už takmer pravidlom, že v zime nenosíme len jednofarebné bundy, ale zahaľujeme sa skôr do nežných a ženských kabátov. Ideálne, ak ich doma máme v čo najväčšom množstve a hlavne v rôznych farbách a strihoch. Presne to nájdete aj na našom e-s...

Moderné dámske kabáty rôznych strihov, veľkostí a farieb za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Je už takmer pravidlom, že v zime nenosíme len jednofarebné bundy, ale zahaľujeme sa skôr do nežných a ženských kabátov. Ideálne, ak ich doma máme v čo najväčšom množstve a hlavne v rôznych farbách a strihoch. Presne to nájdete aj na našom e-shope. Moderné dámske kabáty. Ľahké a veľmi príjemné na akúkoľvek príležitosť. Kvalitu v zime rozhodne oceníte, tak prečo váhať?

Viac

Dámske kabáty 

3 položiek.
Jednoduchý, rovný kabátik FIGL M345, po bokoch s vreckami, bez zapínania. Vhodný na jesenné obdobie. Zloženie: 100% polyester.
37,95 € 46,97 €
Znížená cena
Na objednávku
Dámske predĺžené sako bez zapínania FIGL M330. Je nepodšité. Moderný vzhľad dodávajú neolemované časti saka. Má dlhý rukáv. Je ideálne k sukni aj nohaviciam.
41,69 € 52,69 €
Znížená cena
Na objednávku
Dámska bavlnená mikina FIGL M304 s kapucňou a asymetrickým strihom bez zapínania. Je vhodná na každodenné nosenie. Po bočných stranách sú vrecká. 
35,04 €
Na objednávku
Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek