Rukavičky

Rukavičky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Tak čo milé dámy? Chcete rozbehnúť hru? Urobiť zo seba sexi a neodolateľnú dračicu? K tomu jednoznačne potrebujete rukavičky. Ideálne, ak ich máte doma v viacerých podobách, aby ste ich mohli obmieňať a rôzne kombinovať. Na našom sklade čipkované, saténové, alebo sieťov...

Rukavičky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Tak čo milé dámy? Chcete rozbehnúť hru? Urobiť zo seba sexi a neodolateľnú dračicu? K tomu jednoznačne potrebujete rukavičky. Ideálne, ak ich máte doma v viacerých podobách, aby ste ich mohli obmieňať a rôzne kombinovať. Na našom sklade čipkované, saténové, alebo sieťované. Značka OBSESSIVE sa pohrala a tu je výsledok.

Viac

Rukavičky 

3 položiek.
Viete, ako PICCOROSA rukavičky zdôraznia Vašu žiadostivosť? Doprajú vám presne to, čo vy a váš miláčik chcete - sladký pôvab a veľa zmyselnosti!
10,89 € 15,18 €
Znížená cena
Na objednávku
Zavrite oči a predstavte si ten najjemnejší dotyk dámskych rukavičiek OBSESSIVE Miamor gloves. Sexy čierne rukavičky s dĺžkou po lakte sú vyrobené z príjemnej hladkej nepriehľadnej tkaniny v kombinácii s jemnou čipkou s krásnym fantazijným motívom. Čipkovou tkaninou ukončené rukavičky sú navyše ozdobené radom malých trblietavých kamienkov.
14,52 €
Na objednávku
Zvodné dámske rukavičky bez prstov OBSESSIVE Picantina mittens čiernej farby sú vyrobené z jemnej čipky s jedinečným kvetinovým motívom. Elastické vlastnosti použitých materiálov zaručujú dokonalé prispôsobenie sa rukám. Model rukavičiek s dĺžkou nad zápästie, bohato zdobený krásnou čipkou, je ideálnym doplnkom každého sexy oblečenia.
10,89 €
Na objednávku
Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek