Termoprádlo

Termoprádlo s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Chystáte sa na hory, stanovačku, alebo v zime na lyžovačku? Chýba vo vašom šatníku kvalitné a pohodlné termoprádlo? Ste na tom správnom mieste a v tej správnej kategórií. U nás hľadíme rovnako na vašu pohodlnosť a teplo, ako aj na styling a celkové prevedenie. Veríme,...

Termoprádlo s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Chystáte sa na hory, stanovačku, alebo v zime na lyžovačku? Chýba vo vašom šatníku kvalitné a pohodlné termoprádlo? Ste na tom správnom mieste a v tej správnej kategórií. U nás hľadíme rovnako na vašu pohodlnosť a teplo, ako aj na styling a celkové prevedenie. Veríme, že si vyberiete práve vy a zababušíte sa do teplúčka.

Viac

Termoprádlo  (15 položiek.)

 • Dámske termo tričko GATTA 43013 Ama Basic Thermoactive vyrobené bezšvovou technológiou. Tričko poskytuje tepelný komfort za všetkých poveternostných podmienok. Odolné je voči treniu a žmolkovaniu a zachováva si svoj pôvodný tvar a farebnú stálosť.
  29,80 €
  Na objednávku
 • Dámske termo legíny GATTA 44016 Dablam Basic Thermoactive vyrobené bezšvovou technológiou. Legíny poskytujú tepelný komfort za každého počasia. Odolné sú voči treniu a žmolkovaniu, zachovávajú si pôvodný tvar a farebnú stálosť.
  22,90 €
  Na objednávku
 • Hrejivý dámsky nátelník KEY LVD 729 1 Hot Touch s termo efektom. Tičko je z mäkkého a na dotyk príjemného úpletu a dokonale priľne k telu. Toto termo tričko má dlhý rukáv a je idálne na prechodné alebo zimné obdobie pre vyšší teplotný komfort.
  27,20 €
  Na objednávku
 • Hrejivé dámske tielko KEY LVS 729 Hot Touch s termo efektom. Tielko je z mäkkého a na dotyk príjemného úpletu a dokonale priľne k telu. Toto termo tielko má široké ramienka, ktoré zabezpečujú ešte vyššiu úroveň pohodlia.
  18,60 €
  Na objednávku
 • Športová unisex čiapka GATTA 7107 Cap Sport Rico tenká a termoaktívna. Dobre priľne k hlave. Detail čiapky na obrázku 2 a 3.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Športová termo čiapka GATTA 7108 Cap Rib tenká a termoaktívna. Dobre priľne k hlave. Detail čiapky na obrázku 2 a 3.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Dámske termo legíny HANNASTYLE 60u20 Ultra Clima Woman z  inovatívneho mikrovlákna. Poskytuje účinnú tepelnú izoláciu za každého počasia. Odvádza vlhkosť von a chlad sa nedostane k telu.  Má antibakteriálnu ochranu a dokonale priľne k telu.
  33,50 €
  Na objednávku
 • Dámske termoaktívne tričko GATTA 42044S T-shirt Active Breeze Women na beh, posilňovňu, jogu, cyklistiku, rôzne športové aktivity. 
  26,90 €
  Na objednávku
 • Pripravte sa s nami na zimu ! Unisex thermo nohavice GATTA Active Basic Flipe. Termo spodné nohavice - unisex, vyrobené bezšvovú technológiu, dvojvrstvové.
  13,90 € 23,90 €
  Znížená cena
  Na sklade
 • Pripravte sa s nami na zimu ! Unisex thermo nohavice GATTA Active Basic Flipe. Termo spodné nohavice - unisex, vyrobené bezšvovú technológiu, dvojvrstvové.
  20,50 €
  Na objednávku
 • Dokonalá príprava na zimu. Unisex thermo tričko GATTA Active Basic Fagi. Termo tričko - unisex, vyrobené bezšvovú technológiu, dvojvrstvové. Poskytuje termickú izoláciu vo všetkých atmosférických podmienkach.
  25,90 €
  Na objednávku
 • Teplo a pohodlie za každého nečasu. Kvalitné dámske thermo legíny - zn. WIK. Legíny sú hladké, dlhé. Sú vyrobené z mikrovlákna s dodatočným vnútorným polarom, vďaka ktorému je teplo udržiavané pri koži.
  8,60 € 13,00 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Zateplené krásne legíny Emily od Bas Bleu, čo vám upravia rozmery pása. Najjednoduchší variant zoštíhľujúcich elastických nohavíc, bez zbytočných vzorov, len s linkami v miestach švov. Keďže sa jedná o veľmi konzervatívny kúsok, vziať si ho môžete na ľubovoľnú udalosť, od tej uvoľnenejšej, až po ceremoniálnu a vždy budete skutočnou dámou. Balené v...
  23,90 €
  Na objednávku
 • Zateplené legíny - elastické hrubšie legíny BAS BLEU Marika s vreckami a putkami na opasok. Teplejšia verzia PLUSH SOFT. Materiál PLUSH SOFT (PS) je úplne nepriehľadný, pružný, tvaruje telo, na vnútornej strane má jemné chĺpky, ktoré zvyšujú tepelné vlastnosti.
  19,50 €
  Na objednávku
 • Zateplené legíny - elastické hrubšie legíny BAS BLEU Gabi. Teplejšia verzia PLUSH SOFT. Materiál PLUSH SOFT (PS) je úplne nepriehľadný, pružný, tvaruje telo, na vnútornej strane má jemné chĺpky, ktoré zvyšujú tepelné vlastnosti.
  14,50 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 15 z 15 položiek