Bezšvové nohavičky

Bezšvové nohavičky s najširším výberom za fantastické ceny. Bezšvové nohavičky sú ideálnou voľbou v prípade, že nosievate tesnejšie oblečenie a nechcete, aby bolo okraje Vašej spodnej bielizne poznať. Preto sú taktiež nazývané aj ako neviditeľné nohavičky. Bezšvové nohavičky neobsahujú švy, sú laserom strihané a využijete ich či už na bežné nose...

Bezšvové nohavičky s najširším výberom za fantastické ceny. Bezšvové nohavičky sú ideálnou voľbou v prípade, že nosievate tesnejšie oblečenie a nechcete, aby bolo okraje Vašej spodnej bielizne poznať. Preto sú taktiež nazývané aj ako neviditeľné nohavičky. Bezšvové nohavičky neobsahujú švy, sú laserom strihané a využijete ich či už na bežné nosenie, alebo len na príležitosť. V našej ponuke nájdete niekoľko strihov.

Viac

Bezšvové nohavičky  (155 položiek.)

 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Cyclamen Tanga so zníženou líniou bokov. Nohavičky s ultratenkou úpravou okrajov technológiou INVISIBLE_LINE, vďaka čomu ich pod oblečením nevidno. Zadná časť z jemnej čipky.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Cyclamen Maxi s vyšším pásom a širšími bokmi. Nohavičky sú vyrobené ultratenkou úpravou okrajov, technológiou INVISIBLE_LINE, vďaka čomu ich pod oblečením nevidno. Zdobené sú kvetinovou potlačou.
  10,20 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Cyclamen Classic v klasickom strihu. Nohavičky sú vyrobené ultratenkou úpravou okrajov, technológiou INVISIBLE_LINE, vďaka čomu ich pod oblečením nevidno. Zdobené sú kvetinovou potlačou.
  8,85 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky s vysokým pásom JULIMEX Bluebell Maxi v bezšvovej úprave. Nohavičky sú zdobené kvetinovou potlačou. Strihané sú laserom, tým pádom sú neviditeľné pod obtiahnuutým oblečením.
  10,20 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Bluebell Classic v klasickom strihu. Nohavičky sú zdobené kvetinovou potlačou. Strihané sú laserom, tým pádom sú neviditeľné pod obtiahnutým oblečením.
  8,85 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GATTA 41003 Bikini RIB Ultra Comfort vyrobené z jemného rebrovaného mikrovlákna. Nohavičky sú strihané laserom, majú preto ploché švy a nevyčnievajú pod oblečením. Boky spojené ultrazvukom. Bezšvové nohavičky dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia počas celého nosenia.
  7,60 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové tangá 41004 Sport RIB Ultra Comfort z jemného rebrovaného mikrovlákna. Nohavičky sú rezané laserom, tým pádom neodstávajú pod oblečením. Boky sú spojené ultrazvukom. Tieto dámske nohavičky dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia počas celého nosenia.
  7,35 €
  Na objednávku
 • NovinkaN -32% -32%
  Dámske nohavičky JULIMEX Azure brazílského strihu, ultratenké zakončenie okrajov technológiou INVISIBLE_LINE. Strih odhaľujúci zadoček, balené v krabici.
  6,50 € 9,50 €
  Znížená cena
  Skladom
 • Dámske korekčné nohavičky GATTA Corrective Wear 41671 Venus s dvojvrstvovým kompresným panelom na bruchu a zadnom šve. Sťahovacie nohavičky majú laserom strihaný pás, neviditeľný pod oblečením. Taktiež aj laserom strihané zakončenie nohavičiek, čo zabezpečuje maximálne pohodlie.
  17,00 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Rudbekia Maxi majú vyšší strih s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE. Netlačia, neodstávajú pod oblečením, dodávajú pocit ľahkosti a pohodli, balené v krabici.
  9,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Rudbekia Brasil brazílského strihu s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE. Netlačia, neodstávajú pod oblečením, dodávajú pocit ľahkosti a pohodli, balené v krabičke.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Rudbekia Classic klasického strihu s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE. Netlačia, neodstávajú pod oblečením, dodávajú pocit ľahkosti a pohodli, balené v krabičke.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Azure Classic klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, neodstávajú pod oblečením, dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia, balené v krabici.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Azure brazílského strihu, ultratenké zakončenie okrajov technológiou INVISIBLE_LINE. Strih odhaľujúci zadoček, balené v krabici.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Azure Maxi vyššieho strih s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE, bez tlaku, neodstávajú pod oblečením, dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia, balené v krabici.
  9,20 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky LAPINEE 5008 Carla vyrobené z hladkej bavlny, s ultratenkými okrajmi, strihanými laserom. Nohavičky majú širšie boky. Pás je lemovaný jemnou čipkou s kvetinovým motívom. Bezšové nohavičky dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  9,55 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky LAPINEE 5007 Laura vyrobené z hladkej bavlny, s ultratenkými okrajmi strihanými laserom. Nohavičky majú širšie boky. Pás a chrbát lemované elegantnou čipkou s kvetinovým motívom. Dámske nohavičky dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  10,10 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky LAPINEE 5009 Sisi vyrobené z hladkej bavlny, s ultratenkými okrajmi strihanými laserom. Nohavičky majú širšie boky. Zadná časť je z elegantnej čipky s kvetinovým motívom. Dámske nohavičky dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  9,55 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Pink Story klasického strihu. Nohavičky sú s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE - bez tlaku, neodstávajú pod oblečením. Bezšvové nohavičky, ktoré dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Zabalené v krabici.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Pink Story Maxi klasického strihy. Nohavičky sú s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevidieť ich pod oblečením. Dámske nohavičky, ktoré dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  9,50 €
  Na objednávku
 • Bezšvové brazilky JULIMEX Beige Story Brasil pohodlného strihu. Nohavičky sú s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Maximálne komfortné, bez tlaku, nevidieť ich pod oblečením. Bezšvové dámske nohavičky, ktoré dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Beige Story Maxi klasického vyvýšeného strihu. Nohavičky sú s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Maximálne pohodlené, bez tlaku, nevidieť ich pod oblečením. Bezšvové nohavičký, ktoré dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  10,20 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Beige Story klasického strihu. Nohavičky sú s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Maximálne pohodlené, bez tlaku, nevidieť ich pod oblečením. Bezšvové nohavičký, ktoré dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Dámske brazilky JULIMEX Rosie Brasil brazílskeho strihu. Nohavičky sú ultratenkými okrajmi, vytvorené technológiou INVISIBLE_LINE. Dámske nohavičky majú strih odhaľujúci zadoček. Balené v krabici.
  9,60 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Rosie Maxi klasického strihu. Nohavičky sú s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Dámske nohavičky bez tlaku, nevyčnievajú pod oblečením. Dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  11,00 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Simple Turkus klasického strihu. Nohavičky sú s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE - bez tlaku, neodstávajú pod oblečením. Dodajú Vám pocit ľahkosti a pohodlia. Zabalené v krabici s ozdobnou mašľou sú preto ideálne aj ako darček.
  7,50 €
  Na objednávku
 • -32% -32%
  Vypredané
  Špeciálne nohavičky vyrobené z extra jemného priliehavého materialu,ktorý nie je pod oblečením vidieť. Laserom opracované nohavičky bez gumičiek. Maximálny komfort pri nosení. Ideálne pod priliehavé oblečenie, šaty. 
  5,40 € 7,90 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • Dámske bezšvové nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5012 BI-06 XXL vyrobené laserovou technológiou. Vyrobené sú z bezšvového mikrovlákna s ultratenkými okrajmi. Líniu pása zdobí priehľadná sieťovaná aplikácia.
  8,92 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 155 položiek