Bezšvové nohavičky

Bezšvové nohavičky s najširším výberom za fantastické ceny. Bezšvové nohavičky sú ideálnou voľbou v prípade, že nosievate tesnejšie oblečenie a nechcete, aby bolo okraje Vašej spodnej bielizne poznať. Preto sú taktiež nazývané aj ako neviditeľné nohavičky. Bezšvové nohavičky neobsahujú švy, sú laserom strihané a využijete ich či už na bežné nose...

Bezšvové nohavičky s najširším výberom za fantastické ceny. Bezšvové nohavičky sú ideálnou voľbou v prípade, že nosievate tesnejšie oblečenie a nechcete, aby bolo okraje Vašej spodnej bielizne poznať. Preto sú taktiež nazývané aj ako neviditeľné nohavičky. Bezšvové nohavičky neobsahujú švy, sú laserom strihané a využijete ich či už na bežné nosenie, alebo len na príležitosť. V našej ponuke nájdete niekoľko strihov.

Viac

Bezšvové nohavičky  (95 položiek.)

 • Dámske nohavičky JULIMEX Simple Lips zdobené vzorom červených pier, klasického strihu s ultratenkou povrchovou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Netlačia, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v dekoratívnej krabičke - ideálne ako darček na Valentína.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Dámske zvodné nohavičky JULIMEX Tanga Lips z mikrovlákna s červenými perami, so zníženou líniou bokov, s ultratenkou povrchovou úpravou v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlačenia, nevynikajú pod oblečením. Zadný diel z jemnej čipky. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v dekoratívnej krabičke - ideálne ako darček na Valentína.
  7,70 €
  Na objednávku
 • NovinkaN -43% -43%
  Bezšvové nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5000 BI-06 vyrobené z mikrovlákna. Vyrobené laserovou technológiou, vďaka čomu sú ploché, bez tlaku a nevyčnievajú pod oblečením. Pás je zdobený reliéfnym vzorom s kvetinovým motívom. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia.
  3,90 € 6,90 €
  Znížená cena
  Skladom
 • Dámske nohavičky JULIMEX Apricot s farebnými kvetmi, klasického strihu s ultratenkým zakončením v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevidieť ich pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v dekoratívnej krabičke - ideálne ako darček.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Apricot Maxi s farebnými kvetmi, mierne zastavaného strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevidieť ich pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v dekoratívnej krabičke - ideálne ako darček.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Agat vyššieho strihu s mierne zoštíhľujúcim panelom na bruchu. Predná strana je zdobená aplikáciou z lesklého, žakárového materiálu, zvnútra podšitá prídavnou sieťkou. Okraje sú hladko ukončené technológiou INVISIBLE LINE®. Nevynikajú ani pod obtiahnutým oblečením.
  10,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Tanga Panty Frappe zo vzorovaného mikrovlákna, so zníženou líniou bokov, s ultratenkou povrchovou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Zadný diel z jemnej čipky. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v dekoratívnej krabičke - ideálne ako darček.
  7,20 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Simple Panty Frappe so srdiečkami, klasického strihu s ultratenkou povrchovou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v dekoratívnej krabičke - ideálne ako darček.
  7,50 €
  Na objednávku
 • Brazílky LAPINEE 5003 Cleo vyrobené z hladkého mikrovlákna s ultratenkou povrchovou úpravou okrajov - laserovým rezom. Univerzálna veľkosť. Balené v krabici. Perfektná súprava s tielkom Charlotte 5001.
  7,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky LAPINEE 5004 Celine vyrobené z hladkého mikrovlákna s ultratenkou povrchovou úpravou okrajov - laserovým strihom, so širšími bokmi. Nohavičky sú ukončené prekladanou čipkou s kvetinovým motívom. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Zabalené v krabici.
  8,20 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky LAPINEE 5002 Charlotte vyrobené z hladkého mikrovlákna s ultratenkou povrchovou úpravou okrajov - laserovým rezom. Univerzálna veľkosť. Balené v krabici. Perfektná súprava s tielkom Charlotte 5001.
  8,60 €
  Na objednávku
 • Nohavičky JULIMEX Flexi-one Maxi v klasickom strihu, dostupné v jednej veľkosti, dokonale sa prispôsobia postave. Vyrobené sú z extra mäkkej tkaniny s hladkým povrchom, ktorý je ako druhá pokožka. Vyrobené z ľahkej strečovej textílie, ktorá ľahko prepúšťa vzduch a rýchlo schne. Inovatívne nohavičky zabezpečujú pohodu a najvyššie pohodlie pri nosení.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Hladké nohavičky JULIMEX Shellie s ozdobným okrajom ukončeným vlnkou. Vďaka použitiu technológie Laser cut (v páse a vo výrezoch na stehnách) nevynikajú pod tesným oblečením. Nohavičky majú v rozkroku bavlnenú vložku.
  6,80 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Shellie Maxi s ozdobným okrajom ukončeným vlnkou. Vďaka použitiu technológie Laser cut (v páse a vo výrezoch na stehnách) nevynikajú pod tesným oblečením. Nohavičky majú v rozkroku bavlnenú vložku.
  7,50 €
  Na objednávku
 • Nohavičky JULIMEX Flexi-one v klasickom strihu, dostupné v jednej veľkosti, dokonale sa prispôsobia postave. Vyrobené sú z extra mäkkej tkaniny s hladkým povrchom, ktorý je ako druhá pokožka. Vyrobené z ľahkej strečovej textílie, ktorá ľahko prepúšťa vzduch a rýchlo schne. Inovatívne nohavičky zabezpečujú pohodu a najvyššie pohodlie pri nosení.
  8,20 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Bliss Maxi s ultratenkým okrajom v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  6,70 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Bliss s ultratenkým okrajom v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  6,40 €
  Na objednávku
 • Nohavičky JULIMEX Star vyrobené z lesklej, elastickej látky v odtieni šampanského. Model v klasickom strihu. Švy sú povrchovo upravené bezšvovou technológiou INVISIBLE-LINE, vďaka ktorej sa hrany nelepia a nevyčnievajú.
  6,90 €
  Na objednávku
 • Nohavičky JULIMEX Star Maxi vyrobené z lesklej, elastickej látky v odtieni šampanského. Model s vysokým pásom so širokými bokmi a prirodzene strihanými nohami. Hrany sú povrchovo upravené bezšvovou technológiou INVISIBLE-LINE, vďaka ktorej sa hrany nelepia a nevyčnievajú.
  7,20 €
  Na objednávku
 • Dámske tangá JULIMEX Stringi panty so zníženou bedrovou líniou s ultra tenkým okrajom v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevyčnievajú pod oblečením. Dávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabičke s dekoratívnym lukom - ideálne ako darček.
  5,80 €
  Na objednávku
 • -65% -65%
  Vypredané
  Špeciálne nohavičky vyrobené z extra jemného priliehavého materialu,ktorý nie je pod oblečením vidieť. Laserom opracované nohavičky bez gumičiek. Maximálny komfort pri nosení. Ideálne pod priliehavé oblečenie, šaty. Materiál: 100% microfibra. Na nohavičky HANNASTYLE 03-60 Vám garantujeme najnižšiu cenu.
  3,90 € 11,21 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • Dámske boxerkové nohavičky GATTA Short Viki bezšvového typu s hygienickým antibakteriálnym klinom. Vďaka použitiu mikrovlákna skombinovaného s elastanom dokonale priľnú k telu. Nohavičky sú vyrobené bezšvovou technológiou a vďaka tomu sa nerysujú pod oblečením.
  5,20 € 8,60 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Dámske tangá GATTA String Lili bezšvového typu s hygienickým antibakteriálnym klinom. Vďaka použitiu polyamidovej priadze kombinovanej s elastanom dokonale priľnú k telu. Tangá sú vyrobené bezšvovou technológiou a vďaka tomu sa nerysujú pod oblečením.
  4,90 €
  Na objednávku
 • Brazílske nohavičky GATTA Ultra Comfort Brazylian bezšvového typu s hygienickým antibakteriálnym klinom. Vďaka použitiu polyamidovej priadze kombinovanej s elastanom dokonale priľnú k telu. Brazilky sú strihané laserom a vďaka tomu sa nerysujú pod oblečením.
  6,50 €
  Na objednávku
 • Brazílske nohavičky GATTA Brazylian Coco bezšvového typu s hygienickým antibakteriálnym klinom. Vďaka použitiu polyamidovej priadze kombinovanej s elastanom dokonale priľnú k telu. Vďaka bezšvovému prevedeniu sa nerysujú pod oblečením.
  4,90 € 7,90 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky WOLBAR Navi v nádhernom romantickom prevedení. Vyrobené sú z kvalitného mikrovlákna a luxusnej čipky. Klin je podšitý pohodlnou bavlnou. Nohavičky sú strihané laserom a vďaka tomu neviditeľné pod oblečením. Materiál je veľmi príjemný a jemný k pokožke. Sú sexy a zároveň pohodlné.
  9,90 €
  Na objednávku
 • Dámske šortky WOLBAR Yava z extra ľahkého materiálu. Lemy sú  rezané laserom. Sú ideálnou voľbou pod priliehavé oblečenie. Rozkrok je podšitý bavlnou. Nohavičky sú vyrobené z jemného mikrovlákna v kombinácii s elastanom.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky GATTA Bikini Queenie v klasickom strihu. Spodné prádlo z najkvalitnejšej priadze, ktorá pokožke dodáva plnú cirkuláciu vzduchu. Antibakteriálny klin Nilu Body Fresh zaisťuje hygienu a sviežosť za každých podmienok. Použitý materiál je mäkký, príjemný na dotyk a veľmi flexibilný. Neprítomnosť postranných švov robí nohavičky pod oblečením...
  5,30 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 95 položiek