Bezšvové nohavičky

Bezšvové nohavičky s najširším výberom za fantastické ceny. Bezšvové nohavičky sú ideálnou voľbou v prípade, že nosievate tesnejšie oblečenie a nechcete, aby bolo okraje Vašej spodnej bielizne poznať. Preto sú taktiež nazývané aj ako neviditeľné nohavičky. Bezšvové nohavičky neobsahujú švy, sú laserom strihané a využijete ich či už na bežné nose...

Bezšvové nohavičky s najširším výberom za fantastické ceny. Bezšvové nohavičky sú ideálnou voľbou v prípade, že nosievate tesnejšie oblečenie a nechcete, aby bolo okraje Vašej spodnej bielizne poznať. Preto sú taktiež nazývané aj ako neviditeľné nohavičky. Bezšvové nohavičky neobsahujú švy, sú laserom strihané a využijete ich či už na bežné nosenie, alebo len na príležitosť. V našej ponuke nájdete niekoľko strihov.

Viac

Bezšvové nohavičky  (110 položiek.)

 • Dámske nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5011 MS-02 XXL s ultratenkými okrajmi. Nohavičky majú vyšší strih na bokoch. Predná časť z hladkého mikrovlákna, zadná časť z priehľadnej sieťoviny s prúžkami. Bezšvové nohavičky sú pod oblečením neviditeľné. 
  8,95 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5012 BI-06 XXL vyrobené laserovou technológiou. Vyrobené sú z bezšvového mikrovlákna s ultratenkými okrajmi. Líniu pása zdobí priehľadná sieťovaná aplikácia.
  8,92 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5010 BI-02 XXL vyrobené laserovou technológiou. Predná časť z mikrovlákna s ultratenkou úpravou okrajov. Zadná časť z priehľadnej sieťoviny s pruhmi. Dámske nohavičky s bezšvovou úpravou a pohodlným strihom.
  8,93 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5011 MS-02 s ultratenkými okrajmi. Nohavičky majú vyšší strih na bokoch. Predná časť z hladkého mikrovlákna, zadná časť z priehľadnej sieťoviny s prúžkami. Bezšvové nohavičky sú pod oblečením neviditeľné. 
  8,79 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5012 BI-06 vyrobené laserovou technológiou. Vyrobené sú z bezšvového mikrovlákna s ultratenkými okrajmi. Líniu pása zdobí priehľadná sieťovaná aplikácia.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5014 XXL v brazílskom strihu. Vyrobené sú laserovou technológiou. Predná časť zo sieťoviny a prelamovaného úpletu. Pás a zadná časť s ultratenkými okrajmi. Tieto dámske nohavičky sú pod oblečením neviditeľné.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5017 vyrobené laserovou technológiou. Nohavičky z bezšvového mikrovlákna s ultratenkými okrajmi. Líniu bokov zdobí priehľadná sieťovaná aplikácia.
  8,92 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5010 BI-02 vyrobené laserovou technológiou. Predná časť z mikrovlákna s ultratenkou úpravou okrajov. Zadná časť z priehľadnej sieťoviny s pruhmi. Dámske nohavičky s bezšvovou úpravou a pohodlným strihom.
  8,53 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5014 v brazílskom strihu. Vyrobené sú laserovou technológiou. Predná časť zo sieťoviny a prelamovaného úpletu. Pás a zadná časť s ultratenkými okrajmi. Tieto dámske nohavičky sú pod oblečením neviditeľné.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5017 XXL vyrobené laserovou technológiou. Nohavičky z bezšvového mikrovlákna s ultratenkými okrajmi. Líniu bokov zdobí priehľadná sieťovaná aplikácia.
  9,20 €
  Na objednávku
 • NovinkaN -40% -40%
  Vypredané
  Dámske tangá JULIMEX Stringi panty so zníženou bedrovou líniou s ultra tenkým okrajom v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevyčnievajú pod oblečením. Dávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabičke s dekoratívnym lukom - ideálne ako darček.
  3,50 € 5,80 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • Dámske bezšvové nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5004 BI-06 z čipky a bezšvového mikrovlákna s ultratenkou povrchovou úpravou. Vyrobené laserovou technológiou. Zadný diel s efektnými pruhmi.
  4,90 € 7,80 €
  Znížená cena
  Skladom
 • -34% -34%
  Vypredané
  Dámske nohavičky LAMA Laser Cut L-LC 4005 BI vyrobené z jemnej melanžovej bavlny, strihu v bikinách, so širšími bokmi. Vyrobené laserovou technológiou. Balené v krabici po 2 ks.
  6,50 € 9,90 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • -44% -44%
  Vypredané
  Bezšvové nohavičky JULIMEX Poppies zdobené vzorom červených makov, klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  4,80 € 8,50 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • Bezšvové nohavičky GORTEKS Luna z jemnej čiernej látky zdobené originálnym vzorom. Pod oblečením ich nie je vidieť.
  12,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Duo Panty klasického strihu. Hladké, laserom strihané, bezšvové. Pás - opasok je v kontrastnej farbe. Balené v krabičke.
  7,20 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Duo Maxi klasického strihu, siršie boky, vyšší strih. Hladké, laserom strihané, bezšvové. Pás - opasok je v kontrastnej farbe. Balené v krabičke.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Simple Hibiscus s kvetinami. Klasický strih s ultratenkou povrchovou úpravou okrajov technológiou INVISIBLE_LINE. Hladká zadná strana. Balené v krabici.
  8,60 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Hawaii s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  7,80 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Hawaii Maxi s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  8,80 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Spikes s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  7,80 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Spikes Maxi s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  8,80 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Poppies zdobené vzorom červených makov, klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Poppies Maxi zdobené vzorom červených makov, klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  9,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Eden klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Eden Maxi klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  9,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky LAMA Laser Cut L-LC 4005 BI vyrobené z jemnej melanžovej bavlny, strihu v bikinách, so širšími bokmi. Vyrobené laserovou technológiou. Balené v krabici po 2 ks.
  9,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5001 MB z čipky a bezšvového mikrovlákna s ultratenkou povrchovou úpravou. Vyrobené laserovou technológiou.
  7,20 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 110 položiek