Bezšvové nohavičky

Bezšvové nohavičky s najširším výberom za fantastické ceny. Bezšvové nohavičky sú ideálnou voľbou v prípade, že nosievate tesnejšie oblečenie a nechcete, aby bolo okraje Vašej spodnej bielizne poznať. Preto sú taktiež nazývané aj ako neviditeľné nohavičky. Bezšvové nohavičky neobsahujú švy, sú laserom strihané a využijete ich či už na bežné nose...

Bezšvové nohavičky s najširším výberom za fantastické ceny. Bezšvové nohavičky sú ideálnou voľbou v prípade, že nosievate tesnejšie oblečenie a nechcete, aby bolo okraje Vašej spodnej bielizne poznať. Preto sú taktiež nazývané aj ako neviditeľné nohavičky. Bezšvové nohavičky neobsahujú švy, sú laserom strihané a využijete ich či už na bežné nosenie, alebo len na príležitosť. V našej ponuke nájdete niekoľko strihov.

Viac

Bezšvové nohavičky  (100 položiek.)

 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Simple Hibiscus s kvetinami. Klasický strih s ultratenkou povrchovou úpravou okrajov technológiou INVISIBLE_LINE. Hladká zadná strana. Balené v krabici.
  8,60 €
  Na objednávku
 • -38% -38%
  Vypredané
  Luxusné vyššie bezšvové nohavičky EMILI Flower. Nohavičky sú vyrobené z veľmi jemnej mikrofibry, strihané laserom, preto ich nie je vôbec vidieť pod oblečením. V prednej časti sú zdobené.
  4,50 € 7,25 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Hawaii s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  7,80 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Hawaii Maxi s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  8,80 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Spikes s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  7,80 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Spikes Maxi s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  8,80 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Poppies zdobené vzorom červených makov, klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Poppies Maxi zdobené vzorom červených makov, klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  9,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Eden klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Eden Maxi klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  9,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky LAMA Laser Cut L-LC 4005 BI vyrobené z jemnej melanžovej bavlny, strihu v bikinách, so širšími bokmi. Vyrobené laserovou technológiou. Balené v krabici po 2 ks.
  9,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5001 MB z čipky a bezšvového mikrovlákna s ultratenkou povrchovou úpravou. Vyrobené laserovou technológiou.
  7,20 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky LAMA L-BEZ 5000 BI-01 vyrobené z kvalitnej jemnej látky. Použitie bezšvovej technológie zaisťuje vysoký komfort nosenia. Opasok zdobený lesklým nápisom LA / MA. Zloženie: 93% polyamid, 7% elastan.
  4,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky LAMA L-BEZ 5000 BI-06 vyrobené z kvalitnej jemnej látky. Použitie bezšvovej technológie zaisťuje vysoký komfort nosenia. Opasok zdobený lesklým nápisom LA / MA.
  4,90 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky LAMA Laser Cut L-POL 5004 BI-06 z čipky a bezšvového mikrovlákna s ultratenkou povrchovou úpravou. Vyrobené laserovou technológiou. Zadný diel s efektnými pruhmi.
  7,80 €
  Na objednávku
 • -40% -40%
  Vypredané
  Bezšvové nohavičky JULIMEX Shellie Maxi s ozdobným okrajom ukončeným vlnkou. Vďaka použitiu technológie Laser cut (v páse a vo výrezoch na stehnách) nevynikajú pod tesným oblečením. Nohavičky majú v rozkroku bavlnenú vložku.
  4,50 € 7,50 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Flexi-one Panty Mama klasického strihu vyrobené z mimoriadne elastickej látky, ktorá perfektne sedí na postave. Nohavičky rastú s bruškom. Mimoriadne jemná a na dotyk zamatovo hebká látka, ktorá je kombináciou polyamidu a elastanu so špeciálnou väzbou, sa vyznačuje vysokou mierou pružnosti.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Flexi-one Panty Mama Maxi klasického strihu vyrobené z mimoriadne elastickej látky, ktorá perfektne sedí na postave. Nohavičky rastú s bruškom. Mimoriadne jemná a na dotyk zamatovo hebká látka, ktorá je kombináciou polyamidu a elastanu so špeciálnou väzbou, sa vyznačuje vysokou mierou pružnosti.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Agat vyššieho strihu s mierne zoštíhľujúcim panelom na bruchu. Predná strana je zdobená aplikáciou z lesklého, žakárového materiálu, zvnútra podšitá prídavnou sieťkou. Okraje sú hladko ukončené technológiou INVISIBLE LINE®. Nevynikajú ani pod obtiahnutým oblečením.
  10,90 €
  Na objednávku
 • Brazílky LAPINEE 5003 Cleo vyrobené z hladkého mikrovlákna s ultratenkou povrchovou úpravou okrajov - laserovým rezom. Univerzálna veľkosť. Balené v krabici. Perfektná súprava s tielkom Charlotte 5001.
  7,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky LAPINEE 5004 Celine vyrobené z hladkého mikrovlákna s ultratenkou povrchovou úpravou okrajov - laserovým strihom, so širšími bokmi. Nohavičky sú ukončené prekladanou čipkou s kvetinovým motívom. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Zabalené v krabici.
  8,20 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky LAPINEE 5002 Charlotte vyrobené z hladkého mikrovlákna s ultratenkou povrchovou úpravou okrajov - laserovým rezom. Univerzálna veľkosť. Balené v krabici. Perfektná súprava s tielkom Charlotte 5001.
  8,60 €
  Na objednávku
 • Hladké nohavičky JULIMEX Shellie s ozdobným okrajom ukončeným vlnkou. Vďaka použitiu technológie Laser cut (v páse a vo výrezoch na stehnách) nevynikajú pod tesným oblečením. Nohavičky majú v rozkroku bavlnenú vložku.
  6,80 €
  Na objednávku
 • Nohavičky JULIMEX Flexi-one v klasickom strihu, dostupné v jednej veľkosti, dokonale sa prispôsobia postave. Vyrobené sú z extra mäkkej tkaniny s hladkým povrchom, ktorý je ako druhá pokožka. Vyrobené z ľahkej strečovej textílie, ktorá ľahko prepúšťa vzduch a rýchlo schne. Inovatívne nohavičky zabezpečujú pohodu a najvyššie pohodlie pri nosení.
  8,20 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Bliss s ultratenkým okrajom v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  6,40 €
  Na objednávku
 • Nohavičky JULIMEX Star vyrobené z lesklej, elastickej látky v odtieni šampanského. Model v klasickom strihu. Švy sú povrchovo upravené bezšvovou technológiou INVISIBLE-LINE, vďaka ktorej sa hrany nelepia a nevyčnievajú.
  6,90 €
  Na objednávku
 • Nohavičky JULIMEX Star Maxi vyrobené z lesklej, elastickej látky v odtieni šampanského. Model s vysokým pásom so širokými bokmi a prirodzene strihanými nohami. Hrany sú povrchovo upravené bezšvovou technológiou INVISIBLE-LINE, vďaka ktorej sa hrany nelepia a nevyčnievajú.
  7,20 €
  Na objednávku
 • Dámske tangá JULIMEX Stringi panty so zníženou bedrovou líniou s ultra tenkým okrajom v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevyčnievajú pod oblečením. Dávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabičke s dekoratívnym lukom - ideálne ako darček.
  5,80 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 100 položiek