Klasické nohavičky

Klasické nohavičky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Klasické nohavičky pre ženy sú veľmi dôležitou a zároveň obľúbenou súčasťou ženského oblečenia. Vhodne zvolený model Vám poskytne nielen pohodlie počas celého dňa, ale tiež jemne vytvaruje dámske krivky. V našej ponuke je množstvo strihov, farieb, materiálov. K...

Klasické nohavičky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Klasické nohavičky pre ženy sú veľmi dôležitou a zároveň obľúbenou súčasťou ženského oblečenia. Vhodne zvolený model Vám poskytne nielen pohodlie počas celého dňa, ale tiež jemne vytvaruje dámske krivky. V našej ponuke je množstvo strihov, farieb, materiálov. Keďže nohavičky sú každodennou súčasťou ženskosti, vyberte si tie, ktoré Vám najviac poslúžia!

Viac

Klasické nohavičky  (762 položiek.)

 • Čipkované nohavičky GORTEKS Charlize-F pre ženy v béžovej farbe. Pás je zdobený elastickými pásikmi. Zadná strana je z jemnej čipka. Dámske nohavičky majú klasický strih.
  15,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GORSENIA K 696 Allison klasického strihu. Nohavičky majú širšie boky, vpredu s vyšívanou aplikáciou zo sieťoviny. Nohavičky dostupné aj vo väčších veľkostiach.
  18,60 €
  Na objednávku
 • NovinkaN -30% -30%
  Dámske nohavičky WOLBAR eco-YO zdobené na bokoch krajkou. Nohavičky sú vyrobené z veľmi príjemného, prispôsobivého materiálu z väčšej časti z bavlny. Dolný lem nohavičiek je bez obruby, vďaka čomu bude zakončenie nielen pohodlné, ale aj neviditeľné pod oblečením.
  6,90 € 9,90 €
  Znížená cena
  Skladom
 • NovinkaN -31% -31%
  Dámske športové nohavičky REEBOK F 9789 Allis A3 vyrobené z kvalitného mikrovlákna. V páse pohodlný lem s nápisom Reebok. Výhodné balenie po 2 kusy.
  22,50 € 32,80 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Elegantné dámske nohavičky GORTEKS Iris v prednej časti z čipky a detailu zo sieťoviny. Ozdobná mašľa v páse. Zadná časť z dvojitej sieťoviny, bezšvové zakončenie.
  19,60 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GAIA GFP 1107 Elena klasického strihu. Vyrobené zo sieťoviny zdobené jemnou výšivkou. Zadná strana je úplne hladká.
  15,70 €
  Na objednávku
 • Vyššie dámske nohavičky ELDAR Vesta s jemnou korekciou brucha. Nohavičky majú vsadky z elastickej sieťoviny po bokoch. Formujúce nohavičky majú veľmi pohodlný strih a príjemný materiál.
  16,05 €
  Na objednávku
 • NovinkaN -35% -35%
  Dámske športové nohavičky 2ks REEBOK F 9775 Kerys A2 vyrobené z kvalitného mikrovlákna. Nohavičky majú pohodlný pás s nápisom Reebok. Výhodné balenie nohavičiek, v balení sa nachádzajú 2 kusy.
  22,50 € 34,80 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GORSENIA K 690 Blanche klasického strihu. Na bokoch majú vyvýšený strih. Vpredu s vyšívanou aplikáciou zo sieťoviny.
  16,50 €
  Na objednávku
 • Klasického nohavičky NIPPLEX Tatiana pohodlného strihu. Dámske nohavičky sú vyrobené z jemnej, kvetinovej čipky. V páse je hladká elastická gumička. Nohavičky sú lemované čipkovanou stuhou. Vpredu podšité ďalšou vrstvou materiálu.
  12,70 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Rudbekia Maxi majú vyšší strih s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE. Netlačia, neodstávajú pod oblečením, dodávajú pocit ľahkosti a pohodli, balené v krabici.
  9,50 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Rudbekia Classic klasického strihu s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE. Netlačia, neodstávajú pod oblečením, dodávajú pocit ľahkosti a pohodli, balené v krabičke.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Klasické dámske bavlnené nohavičky GABIDAR 62, boky sú mierne širšie zdobené sieťovanými vsadkami, malá mašľa vpredu.
  9,60 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Azure Classic klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, neodstávajú pod oblečením, dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia, balené v krabici.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Azure Maxi vyššieho strih s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE, bez tlaku, neodstávajú pod oblečením, dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia, balené v krabici.
  9,20 €
  Na objednávku
 • NovinkaN -26% -26%
  Elegantné dámske nohavičky MODO 72 klasického strihu sú vyrobené z jemného mikrovlákna a doplnené o zvodnú francúzsku krajku. 
  5,70 € 7,70 €
  Znížená cena
  Skladom
 • NovinkaN -31% -31%
  Príťažlivé a sexi dámske nohavičky sú vyrobené z príjemného, vysokokvalitného materiálu. Tieto atraktívne nohavičky, ktoré nie je vidieť pod oblečením, musíte mať.
  5,20 € 7,50 €
  Znížená cena
  Na sklade
 • Dámske nohavičky AVA 1985 klasického strihu sú zo sieťoviny zdobené jemným vzorom, zadná časť z dvojitej priehľadnej sieťoviny.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky LAPINEE 5008 Carla vyrobené z hladkej bavlny, s ultratenkými okrajmi, strihanými laserom. Nohavičky majú širšie boky. Pás je lemovaný jemnou čipkou s kvetinovým motívom. Bezšové nohavičky dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  9,55 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky LAPINEE 5007 Laura vyrobené z hladkej bavlny, s ultratenkými okrajmi strihanými laserom. Nohavičky majú širšie boky. Pás a chrbát lemované elegantnou čipkou s kvetinovým motívom. Dámske nohavičky dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  10,10 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky LAPINEE 5009 Sisi vyrobené z hladkej bavlny, s ultratenkými okrajmi strihanými laserom. Nohavičky majú širšie boky. Zadná časť je z elegantnej čipky s kvetinovým motívom. Dámske nohavičky dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  9,55 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky GORSENIA K 699 Vera klasického strihu. Boky sú z tylu, predná časť s čipkovanou aplikáciou. Zadná časť z dvojitého tylu, bezšvové.
  14,95 €
  Na objednávku
 • Dámske materské nohavičky AVA 1997, boky a zadný diel je z tylu, bezšvové, predná strana podšitá bavlnou.
  14,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky BABELL BBL 158 vyrobené z kvalitného jemného mikrovlákna. Pás je z efektnej čipky s kvetinovým motívom. Zadná časť so sexy brazílskym strihom.
  12,50 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Pink Story klasického strihu. Nohavičky sú s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE - bez tlaku, neodstávajú pod oblečením. Bezšvové nohavičky, ktoré dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Zabalené v krabici.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Pink Story Maxi klasického strihy. Nohavičky sú s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevidieť ich pod oblečením. Dámske nohavičky, ktoré dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  9,50 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Beige Story Maxi klasického vyvýšeného strihu. Nohavičky sú s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Maximálne pohodlené, bez tlaku, nevidieť ich pod oblečením. Bezšvové nohavičký, ktoré dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  10,20 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Beige Story klasického strihu. Nohavičky sú s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Maximálne pohodlené, bez tlaku, nevidieť ich pod oblečením. Bezšvové nohavičký, ktoré dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  8,90 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 762 položiek