POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 25€
Pánske boxerky

Pánske boxerky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Značky ako CORNETTE, KEY, či PIERRE CARDIN. V znamení pánskych boxeriek sa nesie celá táto kategória. Páni tu nájdu nielen pohodlnosť, ale rozhodne aj štýl a kvalitu, na ktorú všetci pri výbere spodnej bielizne vsádzame. Dámy, ukážme mužom že na nich myslíme a váži...

Pánske boxerky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Značky ako CORNETTE, KEY, či PIERRE CARDIN. V znamení pánskych boxeriek sa nesie celá táto kategória. Páni tu nájdu nielen pohodlnosť, ale rozhodne aj štýl a kvalitu, na ktorú všetci pri výbere spodnej bielizne vsádzame. Dámy, ukážme mužom že na nich myslíme a vážime si to čo robia!

Viac

Pánske boxerky  (65 položiek.)

 • Pánske boxerky HENDERSON 38297 Zip vyrobené z kvalitnej vzorovanej bavlny. Strih obtiahnutý, elastický pás s s logom HENDERSON.
  11,50 €
  Na objednávku
 • Pánske Boxerky HENDERSON 38296 Zoon vyrobené z kvalitnej vzorovanej bavlny. Strih obtiahnutý, elastický pás s logom HENDERSON.
  11,50 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky HENDERSON 38292 Omega A2 z kvalitnej bavlny, veľmi príjemné na telo. Ploché švy, široká guma zdobená v páse nápisom HENDERSON CORE. Dokonale sedia. Dva kusy v dvoch rôznych farbách a vzoroch.
  18,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky HENDERSON 38284 Odin A2 vyrobené z kvalitnej vzorovanej bavlny. Široký elastický pás s logom spoločnosti. Balené v škatuli v dvoch vzoroch.
  18,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky HENDERSON 38286 Option A2 z kvalitnej bavlny, veľmi príjemné na telo. Ploché švy, široká guma zdobená v páse nápisom HENDERSON CORE. Dokonale sedia.
  18,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky HENDERSON 38289 Oryx A2 vyrobené z vysoko kvalitnej vzorovanej bavlny. V páse všitá guma s logom spoločnosti. Balené po 2 ks, v dvoch rôznych farbách.
  18,50 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky HENDERSON 38294 Odeon A2 z kvalitnej hladkej bavlny. V páse je všitá širšia elastická guma s logom spoločnosti. Balené po 2 ks v dvoch rôznych farbách.
  18,50 €
  Na objednávku
 • Pánske slipy HENDERSON 38603 Odeon A2 z kvalitnej, hladkej bavlny. V páse je všitá širšia elastická guma s logom spoločnosti. Balené po 2 ks v dvoch rôznych farbách.
  15,50 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE Classic 001/86 s voľným strihom, zdobené farebným vzorom. Pohodlná elastická guma potiahnutá bavlnou. Balené v škatuli.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE Classic 001/85 s voľným strihom, zdobené farebným vzorom. Pohodlná elastická guma potiahnutá bavlnou. Balené v škatuli.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE Classic 001/93 s voľným strihom, zdobené farebným vzorom. Pohodlná elastická guma potiahnutá bavlnou. Balené v škatuli.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE Classic 001/92 s voľným strihom, zdobené farebným vzorom. Pohodlná elastická guma potiahnutá bavlnou. Balené v škatuli.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Pánske trenky CORNETTE Classic 001/91 s voľným strihom, zdobené farebným vzorom. Pohodlná elastická guma potiahnutá bavlnou. Balené v škatuli.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Boxerky CORNETTE Classic 001/71 s voľným strihom, zdobené farebným vzorom. Pohodlná elastická guma potiahnutá bavlnou. Balené v škatuli. Pánske boxerky tej najvyššej kvality.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Boxerky CORNETTE Classic 001/72 s voľným strihom, zdobené farebným vzorom. Pohodlná elastická guma potiahnutá bavlnou. Balené v škatuli. Pánske boxerky tej najvyššej kvality.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Boxerky CORNETTE Classic 001/75 s voľným strihom, zdobené farebným vzorom. Pohodlná elastická guma potiahnutá bavlnou. Balené v škatuli. Pánske boxerky tej najvyššej kvality.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Boxerky CORNETTE Classic 001/79 s voľným strihom, zdobené farebným vzorom. Pohodlná elastická guma potiahnutá bavlnou. Balené v škatuli. Pánske boxerky tej najvyššej kvality.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Boxerky CORNETTE Classic 001/73 s voľným strihom, zdobené farebným vzorom. Pohodlná elastická guma potiahnutá bavlnou. Balené v škatuli. Pánske boxerky tej najvyššej kvality.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Pánske bavlnené boxerky KEY MXH 290 v jednofarebnom prevedení z pohodlnej bavlnenej látky s prídavkom elastanu. Švy sú ploché, tvarovaný rázporok a prispôsobivý materiál zabezpečujú pohodlie pri nosení. Pohodlná guma v páse s logom KEY UNDERWEAR. Pánska spodné prádlo pre jeho najvyššie pohodlie. Balené v krabici.
  8,70 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky KEY MXH 885 v jednofarebnom prevedení z pohodlnej bavlnenej látky s prídavkom elastanu. Švy sú ploché, tvarovaný rázporok a prispôsobivý materiál zabezpečujú pohodlie pri nosení. Pohodlná guma v páse s logom KEY. Pánska spodné prádlo pre jeho najvyššie pohodlie.
  8,70 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky KEY MXH 387 v pásikovanom prevedení z pohodlnej bavlnenej látky s prídavkom elastanu. Švy sú ploché, tvarovaný rázporok a prispôsobivý materiál zabezpečujú pohodlie pri nosení. Pohodlná guma v páse s logom KEY. Pánska spodné prádlo pre jeho najvyššie pohodlie.
  8,70 €
  Na objednávku
 • Pánske bavlnené boxerky KEY MXH 329 v pásikovanom prevedení z pohodlnej bavlnenej látky s prídavkom elastanu. Švy sú ploché, tvarovaný rázporok a prispôsobivý materiál zabezpečujú pohodlie pri nosení.
  8,70 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky KEY MXH 844 vo vzorovanom prevedení z pohodlnej bavlnenej látky s prídavkom elastanu. Švy sú ploché, tvarovaný rázporok a prispôsobivý materiál zabezpečujú pohodlie pri nosení. Pohodlná guma v páse s logom KEY. Pánska spodné prádlo pre jeho najvyššie pohodlie.
  8,70 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky KEY MXH 204 v jednofarebnom prevedení z pohodlnej bavlnenej látky s prídavkom elastanu. Švy sú ploché, tvarovaný rázporok a prispôsobivý materiál zabezpečujú pohodlie pri nosení. Pohodlná guma v páse s logom KEY SPORT. Pánska spodné prádlo pre jeho najvyššie pohodlie.
  8,70 €
  Na objednávku
 • Bavlnené boxerky KEY MXH 247 v jednofarebnom prevedení z pohodlnej bavlnenej látky s prídavkom elastanu. Švy sú ploché, tvarovaný rázporok a prispôsobivý materiál zabezpečujú pohodlie pri nosení. Pohodlná guma v páse s logom KEY SPORT.
  8,40 €
  Na objednávku
 • Pánske bavlnené boxerky KEY MXH 337 v pásikovanom prevedení z pohodlnej bavlnenej látky s prídavkom elastanu. Švy sú ploché, tvarovaný rázporok a prispôsobivý materiál zabezpečujú pohodlie pri nosení. Pohodlná guma v páse s logom KEY. Pánska spodné prádlo pre jeho najvyššie pohodlie.
  8,70 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky KEY MXH 323 v pásikovanom prevedení z pohodlnej bavlnenej látky s prídavkom elastanu. Švy sú ploché, tvarovaný rázporok a prispôsobivý materiál zabezpečujú pohodlie pri nosení. Pohodlná guma v páse s logom KEY. Na prednej strane je aj ozdobná potlač. Pánska spodné prádlo pre jeho najvyššie pohodlie.
  8,70 €
  Na objednávku
 • Vianočné boxerky CORNETTE Belt 047/50 sú ideálnym darčekom pre vášho partnera na Vianoce alebo Mikuláša. Unikátny dizajn a najvyššia kvalita materiálov sú kombinované do jedinečného produktu. Boxerky sú vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny s pridaním elastanu. Bavlnené boxerky majú prednej strane imitáciu opasku.
  9,50 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky KEY MXH 031 v pásikovanom prevedení z pohodlnej bavlnenej látky s prídavkom elastanu. Švy sú ploché, tvarovaný rázporok a prispôsobivý materiál zabezpečujú pohodlie pri nosení. Pohodlná guma v páse s logom KEY. Na prednej strane je aj ozdobná potlač. Pánska spodné prádlo pre jeho najvyššie pohodlie.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky KEY MXH 376 v pásikovanom prevedení z pohodlnej bavlnenej látky s prídavkom elastanu. Švy sú ploché, tvarovaný rázporok a prispôsobivý materiál zabezpečujú pohodlie pri nosení. Pohodlná guma v páse s logom KEY. Na prednej strane je aj ozdobná potlač. Pánska spodné prádlo pre jeho najvyššie pohodlie.
  8,50 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 30 z 65 položiek