Kúp 3 produkty z kategórie *AKCIA*-s kódom "MINUS20" získaj zľavu 20% 
Pánske boxerky

Pánske boxerky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Značky ako CORNETTE, KEY, či PIERRE CARDIN. V znamení pánskych boxeriek sa nesie celá táto kategória. Páni tu nájdu nielen pohodlnosť, ale rozhodne aj štýl a kvalitu, na ktorú všetci pri výbere spodnej bielizne vsádzame. Dámy, ukážme mužom že na nich myslíme a váži...

Pánske boxerky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Značky ako CORNETTE, KEY, či PIERRE CARDIN. V znamení pánskych boxeriek sa nesie celá táto kategória. Páni tu nájdu nielen pohodlnosť, ale rozhodne aj štýl a kvalitu, na ktorú všetci pri výbere spodnej bielizne vsádzame. Dámy, ukážme mužom že na nich myslíme a vážime si to čo robia!

Viac

Pánske boxerky  (162 položiek.)

 • Päťdielny kostým pilota OBSESSIVE Pilotman Set - boxerky z elastickej látky v námorníckej modrej, kravata s gumičkou, golier a manžety sa zapínajú na patentky, súčasťou sú aj okuliare.
  46,90 €
  Na objednávku
 • Pánsky mikulášsky set OBSESSIVE Mr Claus Set skladajúci sa z červených boxeriek s trakmi, tie sú nastaviteľné a neodopínateľné. Boxerky majú výrez vpredu aj vzadu a v páse široká pohodlná guma. Súčasťou je aj klasická červená čiapka s brmbolcom.
  33,90 €
  Na objednávku
 • Pánske bavlnené boxerky 2ks ATLANTIC 2GMH-013 LOVE A2 zdobené jemným vzorom. V páse majú širšiu gumu, strih je vypasovaný. Materiál a samotné prevedenie boxeriek poskytuje maximálne pohodlie. Bavlnené boxerky sú vo výhodnom balení po 2 kusy. Zabalené sú v ozdobnej krabičke preto sa hodia aj ako darček.
  21,50 €
  Na objednávku
 • Voľné pánske boxerky CORNETTE016/18 Gnome 3 z kvalitnej bavlny, zdobené potlačou vianočného motívu, pohodlná guma v páse, zapínanie na gombíky, balené v krabičke.
  10,90 €
  Na objednávku
 • Voľné pánske boxerky CORNETTE 015/13 Gnome 5 z kvalitnej bavlny, zdobené potlačou vianočného motívu, dlhšia nohavička, pohodlná guma v páse, zapínanie na gombíky, balené v krabičke.
  28,26 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE 007/68 Gnome z kolekcie Merry Christmas sú z kvalitnej bavlny, zdobené vtipnou potlačou s vianočným motívom. Perfektne sedia na tele, balené v ozdobnej krabičke, ideálne ako darček.
  11,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky Pánske boxerky CORNETTE 007/67 Santas Sleigh z kolekcie Merry Christmas sú z kvalitnej bavlny, zdobené vtipnou potlačou s vianočným motívom. Perfektne sedia na tele, balené v ozdobnej krabičke, ideálne ako darček.
  11,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE 007/69 Gnome 2 z kolekcie Merry Christmas sú z kvalitnej bavlny, zdobené vtipnou potlačou s vianočným motívom. Perfektne sedia na tele, balené v ozdobnej krabičke, ideálne ako darček.
  11,90 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky REDO 1BE-814 Valentínske s elastanom. Perfektne priliehajúce k telu. Poskytujú pohodlie a komfort nosenia. Balené v krabici.
  6,40 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky REDO 1BE-815 Valentínske s elastanom. Perfektne priliehajúce k telu. Poskytujú pohodlie a komfort nosenia. Balené v krabici.
  6,40 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky REDO 1BE-812 s elastanom sú zdobené sviatočným vzorom. Perfektne priliehajúce k telu. Poskytujú pohodlie a komfort nosenia. Balené v krabici.
  6,40 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky REDO 1BE-811 s elastanom sú zdobené sviatočným vzorom. Perfektne priliehajúce k telu. Poskytujú pohodlie a komfort nosenia. Balené v krabici.
  6,40 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky REDO 1BE-813 s elastanom sú zdobené sviatočným vzorom. Perfektne priliehajúce k telu. Poskytujú pohodlie a komfort nosenia. Balené v krabici.
  6,40 €
  Na objednávku
 • Pánske vzorované boxerky LAMA M-979 SZG vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Boxerky majú vypasovaný strih a v páse elastickú gumu. Tieto bavlnené boxerky sú veľmi príjemné na nosenie.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Pánske vzorované boxerky LAMA M-978 SZG vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Boxerky majú vypasovaný strih a v páse elastickú gumu. Tieto bavlnené boxerky sú veľmi príjemné na nosenie.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky klasického strihu ATLANTIC 3MH-048 A3 sú vyrobené z kvalitnej bavlny, v páse pohodlná guma lemovaná bavlnou. Ploché švy poskytujú pohodlie a komfort, balené v krabici po 3 ks.
  25,50 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky športového strihu ATLANTIC 3SMH-003 A3 - perfektne sadnú na telo, v páse vzorovaná, mäkká a nekompresívna guma. Sú z kvalitnej látky, čím poskytujú maximálne pohodlie. V páse všitá široká guma s logom firmy. Tri kusy v balení.
  28,50 €
  Na objednávku
 • Bavlnené boxerky LAMA M-988 SZG pre pánov z kvalitnej bavlny. Model je veľmi prispôsobivý na telo, pás je elastický s logom výrobcu.
  5,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE High Emotion 508/132 z mäkkej, vzorovanej bavlny skvelo padnú na telo, v páse širšia guma s logom firmy, zabalené v krabici.
  11,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE Infinity 930/07 vyrobené z kvalitného modalu, elastický pás s logom firmy, nekompresívne nohavice, perfektne padnú na telo.
  12,50 €
  Na objednávku
 • Bavlnené boxerky HENDERSON 1449 K323 vyrobené zo vzorovanej bavlny v nádhernej kráľovsky modrej farbe s jemným vzorom. Pánske boxerky majú voľný strih a zapínanie na 2 gombíky v prednej časti. Boxerky majú veľmi pohodlný strih a sú ideálnou možnosťou aj ako nočná bielizeň.
  10,60 €
  Na objednávku
 • Bavlnené boxerky HENDERSON 1449 K325 vyrobené zo vzorovanej bavlny v tmavomodrej farbe s jemným vzorom. Pánske boxerky majú voľný strih a zapínanie na 2 gombíky v prednej časti. Boxerky majú veľmi pohodlný strih a sú ideálnou možnosťou aj ako nočná bielizeň.
  10,60 €
  Na objednávku
 • Pánske bavlnené trenky HENDERSON 1449 K318 vyrobené zo vzorovanej, károvanej bavlny. Pánske trenírky majú voľný strih a zapínanie na 2 gombíky. Hodia sa aj ako pyžamové kraťasy.
  10,55 €
  Na objednávku
 • Pánske bavlnené boxerky HENDERSON 1449 K326 vyrobené zo vzorovanej bavlny v čiernej farbe s jemným vzorom. Pánske boxerky majú voľný strih a zapínanie na 2 gombíky v prednej časti. Boxerky majú veľmi pohodlný strih a sú ideálnou možnosťou aj ako nočná bielizeň.
  10,60 €
  Na objednávku
 • Pánske bavlnené boxerky HENDERSON 1449 K324 so vzorovanej bavlny. Boxerky majú voľný strih a zapínanie na 2 gombíky. Hodia sa aj ako kraťasy na spanie.
  10,50 €
  Na objednávku
 • Pánske bavlnené trenírky HENDERSON 1449 K319 vyrobené zo vzorovanej, károvanej bavlny. Pánske trenky majú voľný strih a zapínanie na 2 gombíky. Hodia sa aj ako pyžamové kraťasy.
  10,55 €
  Na objednávku
 • Pánske bavlnené boxerky XXL HENDERSON 1442 K326 vyrobené zo vzorovanej bavlny v čiernej farbe s jemným vzorom. Pánske boxerky majú voľný strih a zapínanie na 2 gombíky v prednej časti. Boxerky majú veľmi pohodlný strih a sú ideálnou možnosťou aj ako nočná bielizeň.
  10,90 €
  Na objednávku
 • Pánske bavlnené boxerky XXL HENDERSON 1442 K322 vyrobené zo vzorovanej bavlny. Boxerky majú voľný strih a zapínanie na 2 gombíky v prednej časti.
  10,90 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 162 položiek