Pánske boxerky

Pánske boxerky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Značky ako CORNETTE, KEY, či PIERRE CARDIN. V znamení pánskych boxeriek sa nesie celá táto kategória. Páni tu nájdu nielen pohodlnosť, ale rozhodne aj štýl a kvalitu, na ktorú všetci pri výbere spodnej bielizne vsádzame. Dámy, ukážme mužom že na nich myslíme a váži...

Pánske boxerky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Značky ako CORNETTE, KEY, či PIERRE CARDIN. V znamení pánskych boxeriek sa nesie celá táto kategória. Páni tu nájdu nielen pohodlnosť, ale rozhodne aj štýl a kvalitu, na ktorú všetci pri výbere spodnej bielizne vsádzame. Dámy, ukážme mužom že na nich myslíme a vážime si to čo robia!

Viac

Pánske boxerky  (98 položiek.)

 • Pánske boxerky CORNETTE 010/71 Frog s vtipnou valentínskou potlačou. Vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Balené v darčekovej krabičke, ideálne ako darček.
  13,20 €
  Na objednávku
 • Bavlnené boxerky CORNETTE 010/70 Bananas s vtipnou valentínskou potlačou. Vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Balené v darčekovej krabičke, ideálne ako darček.
  13,20 €
  Na objednávku
 • Pánske trenky CORNETTE 048/05 Salsa 2 vyrobené z kvalitnej bavlny. Zdobené sú valentínskym motívom. Majú voľný strih s gombíkovým zapínaním. Balené v ozdobnej krabičke. Ideálne ako darček.
  12,40 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske trenky CORNETTE 048/07 Bananas 2 vyrobené z kvalitnej bavlny. Zdobené sú valentínskym motívom. Majú voľný strih s gombíkovým zapínaním. Balené v ozdobnej krabičke. Tieto valentínske trenky sú ideálne ako darček.
  12,40 €
  Na objednávku
 • Bavlnené boxerky CORNETTE 010/72 Hot Lips s vtipnou valentínskou potlačou. Vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Balené v darčekovej krabičke, ideálne ako darček.
  13,20 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske trenky CORNETTE 048/06 Hot Lips 2 vyrobené z kvalitnej bavlny. Zdobené sú valentínskym motívom. Majú voľný strih s gombíkovým zapínaním. Balené v ozdobnej krabičke. Tieto valentínske trenky sú ideálne ako darček.
  12,40 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE 010/65 Dancer s vtipnou valentínskou potlačou. Vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Balené v darčekovej krabičke, ideálne ako darček.
  13,20 €
  Na objednávku
 • Termoaktívne pánske boxerky HANNASTYLE C5-201 - Výnimočná kolekcia z kvalitnej jemnej bavlny pre mužov, ktorý sa chcú sítiť pohodlne. Poskytujú úplnú voľnosť pohybu, pri nosení ich ani necítite. Perfektne sadnú na telo a mimoriadne dobre sa udržujú. Rýchlo odvádzajú pot z tela. Sú ušité pomocou najnovšej bezšvovej technológie z termoaktívnej elastickej...
  9,80 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky LAMA M-951 so vzorom. V páse pohodlná guma lemovaná jednotnou bavlnou. Obtiahnutý strih, ktorý nevyniká pod oblečením. Balené v krabičke.
  7,50 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky LAMA M-951 XXL so vzorom. V páse pohodlná guma lemovaná jednotnou bavlnou. Obtiahnutý strih, ktorý nevyniká pod oblečením. Balené v krabičke.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky LAMA M-972 XXL so vzorom drobných bodkiek. V páse pohodlná guma, z vonkajšej strany podšitá bavlnou s logom LAMA. Obtiahnutý strih, ktorý neodstáva pod oblečením.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Pánske bavlnené boxerky LAMA M-950 obtiahnutého strih. V páse pohodlná guma v kontrastnej farbe s nápisom LAMA DESIGN. Efektná potlač s vlkom na nohe. Boxerky nevyčnievajú pod oblečením.
  7,50 €
  Na objednávku
 • Pánske bavlnené boxerky LAMA M-950 XXL obtiahnutého strihu. V páse pohodlná guma v kontrastnej farbe s nápisom LAMA DESIGN. Efektná potlač s vlkom na nohe. Boxerky nevyčnievajú pod oblečením.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky LAMA M-972 SZP so vzorom drobných bodkiek. V páse pohodlná guma, z vonkajšej strany podšitá bavlnou s logom LAMA. Obtiahnutý strih, ktorý neodstáva pod oblečením.
  7,50 €
  Na objednávku
 • Pánske vianočné boxerky CORNETTE 007/64 Drum Merry Christmas z kolekcie Merry Christmas. Vyrobené sú z kvalitnej bavlny a zdobené vtipnou potlačou s vianočným motívom. Perfektne padnú na telo. Balené v ozdobnej krabičke, preto sú vhodné ako darček.
  11,20 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE Tattoo 280/200 Bunny z mäkkej, vzorovanej bavlny. Široká, pohodlná guma s odznakom a logom Cornette. Perfektne priliehajúce k telu, zabalené v krabici.
  10,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE Tattoo 280/201 Beer Mug z mäkkej, vzorovanej bavlny. Široká, pohodlná guma lemovaná v páse bavlnou, perfektne priliehajú k telu, zabalené v krabičke.
  10,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE High Emotion 508/123 z mäkkej, vzorovanej bavlny. Široká, pohodlná guma s vyrazeným logom Cornette, perfektne priliehajúce k telu, zabalené v krabičke.
  10,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky 3ks ATLANTIC 3MH-021 A3 vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Široký elastický pás s nápisom ATLANTIC. V balení je jeden jednofarebný a dva vzorované kusy. Balené v krabici po 3 ks.
  25,50 €
  Na objednávku
 • Pánske trenky 2ks ATLANTIC 2MBX-015 A2 voľného strihu z vysokokvalitného úpletu. V páse pohodlná plochá guma s nápisom atlantic. Na prednej strane zapínanie na gombíky. Balené v krabičke po dvoch kusoch.
  21,80 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky KEY MXH 746 B21, ktoré majú komfortný priliehavý strih. V páse majú pohodlnú a širokú gumu s logom KEY. Na jednej strane ozdobná potlač. Dĺžka nohavíc 27 cm. Balené v krabičke.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky KEY MXH 764 B21 s jemným vzorom. Vonkajšia guma s logom Key v páse. Pohodlný priliehavý k telu. Dĺžka nohavice 27 cm. Balené v krabičke.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky KEY MXH 227 B21, ktoré majú komfortný priliehavý strih. V páse majú pohodlnú tenkú a širokú gumu s logom KEY. Prešívanie v kontrastnej farbe Dĺžka nohavíc 27 cm. Nevynikajú pod oblečením. Balené v krabičke.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky KEY MXH 228 B21 z kvalitnej bavlny, ktoré majú komfortný priliehavý strih. V páse majú pohodlnú a širokú gumu. Na jednej strane potlač loga KEY. Dĺžka nohavíc 27 cm. Balené v krabičke.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky KEY MXH 230 B21 priliehavého strihu z kvalitnej bavlny. Pohodlná guma v páse s nápisom SPORT KEY. Detaily v kontrastnej farbe. Dĺžka nohavíc 27 cm. Nevynikajú pod oblečením. Balené v krabička.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky KEY MXH 763 B21 majú pohodlný priliehavý strih. V páse pohodlná guma s logom KEY v páse. Dĺžka nohavíc 27 cm. Ozdobná potlač na jednej strane. Nevynikajú pod oblečením. Balené v krabici.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky KEY MXH 266 B21 s kontrastnými švami. Vonkajšia guma s logom Key v páse. Pohodlný priliehavý k telu. Dĺžka nohavice 27 cm. Balené v krabičke.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE High Emotion 508/121 z mäkkej, vzorovanej bavlny, široká, pohodlná guma s vyrazeným logom Cornette. Perfektne priliehajúce k telu, zabalené v krabičke.
  10,90 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 98 položiek