Položky od výrobcu JULIMEX

Doplnky k bielizni Julimex sa skvele hodia ku všetkým podprsenkám. Silikónové ramienka dodajú každej podprsenke s odopínateľnými ramienkami šmrnc.

Doplnky k bielizni Julimex sa skvele hodia ku všetkým podprsenkám. Silikónové ramienka dodajú každej podprsenke s odopínateľnými ramienkami šmrnc. Vyberať môžete silikónové ramienka s ozdobami z drobných kamienkov aj potlačené ramienka. V ponuke nájdete priehľadné ramienka aj čierne ramienka. Ďalšie doplnky vždy poslúžia ku komfortnejšiemu noseniu podprsenky.Viac
 • Svadobný podväzok JULIMEX PW-105 vyrobený z jemného šifónu a saténovej stuhy. Ozdobený bielou mašľou.
  6,90 €
  Na objednávku
 • Svadobný podväzok JULIMEX PW-101 vyrobený z jemného šifónu a saténovej stuhy. Ozdobený bielou mašľou.
  4,50 €
  Na objednávku
 • Svadobný podväzok JULIMEX PW-100 vyrobený z jemného šifónu a saténovej stuhy. Ozdobený bielou mašľou.
  4,50 €
  Na objednávku
 • NovinkaN -40% -40%
  Vypredané
  Dámske tangá JULIMEX Stringi panty so zníženou bedrovou líniou s ultra tenkým okrajom v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevyčnievajú pod oblečením. Dávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabičke s dekoratívnym lukom - ideálne ako darček.
  3,50 € 5,80 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Poppies zdobené vzorom červených makov, klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  4,80 € 8,50 €
  Znížená cena
  Skladom
 • Dámska spodnička/košieľka JULIMEX Adore vyrobená bezšvovou technológiou. Košieľka má ultratenké zakončenie okrajov a perfektne priľne k telu. Tenké ramienka majú možnosť regulácie.
  23,10 € 26,90 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Tangá JULIMEX Tanga Adore so zníženou líniou bokov. Ultratenké zakončenie okrajov technológiou INVISIBLE_LINE = bez tlaku. Zadná časť z jemnej čipky.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Duo Panty klasického strihu. Hladké, laserom strihané, bezšvové. Pás - opasok je v kontrastnej farbe. Balené v krabičke.
  7,20 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Duo Maxi klasického strihu, siršie boky, vyšší strih. Hladké, laserom strihané, bezšvové. Pás - opasok je v kontrastnej farbe. Balené v krabičke.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Simple Hibiscus s kvetinami. Klasický strih s ultratenkou povrchovou úpravou okrajov technológiou INVISIBLE_LINE. Hladká zadná strana. Balené v krabici.
  8,60 €
  Na objednávku
 • Dámske tielko JULIMEX Hibiscus - tenké, nastaviteľné remienka. Vyrobené v bezšvovej technológii, ultratenká povrchová úprava hrán. Perfektne prilne k telu.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Cheekie Hibiscus s kvetinami. Klasický strih, ultratenké okraje v technológii INVISIBLE_LINE. Zadná strana s jemnou čipkou. Zabalené v krabičke
  8,60 €
  Na objednávku
 • Dámske tangá JULIMEX Hibiscus s kvetmi. Znížená línia bokov, ultratenká úprava okrajov technológiou INVISIBLE_LINE. Zadná strana z jemnej čipky. Balené v krabičke.
  8,20 €
  Na objednávku
 • Nálepky na bradavky JULIMEX PS 11 - ľahké, mäkké, neviditeľné, majú tenké okraje. Nálepky sa prilepujú bez lepidla - na vnútornej strane nálepiek je silikón, ktorý prirodzene prilieha k bradavkám. Model je možné používať opakovane.
  6,90 €
  Skladom
 • Originálny golierik JULIMEX Lady Boss Classy s nastaviteľnou gumičkou. Vďaka úprave je nosenie goliera mimoriadne ľahké a pohodlné. Ideálny kúsok ak chcete ozvlášniť blúzku či sveter.
  10,50 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Hawaii s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  7,80 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Hawaii Maxi s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  8,80 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Spikes s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  7,80 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Spikes Maxi s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  8,80 €
  Na objednávku
 • Chcete upútať partnerove pohľady a zažiť skvelú noc? Oblečte si exkluzívny čipkovaný podväzkový pás JULIMEX Daisy a zažiarte! Pozornosť pritiahne strih prednej časti, ktorá pozostáva z dvoch čipkovaných vložiek v tvare trojuholníka s nádherným kvetinovým motívom, ozdobená v strede koketnou mašličkou.
  5,90 € 9,20 €
  Znížená cena
  Skladom
 • Dámske tielko JULIMEX Eden s tenkými remienkami, ktoré sa však nedajú regulovať. Vyrobené bezšvovou technológiou. Vďaka ultratenkým okrajom, tielko nevyniká pod oblečením. Dokonale prilieha k telu. Perfektné pre letné štylizácie.
  15,50 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Poppies zdobené vzorom červených makov, klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Poppies Maxi zdobené vzorom červených makov, klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  9,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Eden klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Eden Maxi klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevynikajú pod oblečením. Poskytujú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v darčekovej krabičke.
  9,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Madam klasického bikinového strihu s mierne zníženou líniou bokov. Vyrobené z elastickej hladkej látky. Okraje nohavičiek sú hladko ukončené technológiou INVISIBLE LINE®. Zdobené sú priehľadnou sieťovanou aplikáciou s efektným riasením. Nohavičky v béžovej farbe, sú nohavičky s béžovým riasením.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Agat vyššieho strihu s mierne zoštíhľujúcim panelom na bruchu. Predná strana je zdobená aplikáciou z lesklého, žakárového materiálu, zvnútra podšitá prídavnou sieťkou. Okraje sú hladko ukončené technológiou INVISIBLE LINE®. Nevynikajú ani pod obtiahnutým oblečením.
  10,90 €
  Na objednávku
 • Bezšvové tielko JULIMEX Flexi-one vyrobené z ultra tenkého materiálu. Vďaka strihu INVISIBLE-LINE nevyčnieva pod oblečením. Zabalené v krabici.
  16,90 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 141 položiek