Kúp 3 produkty z kategórie *AKCIA*-s kódom "MINUS20" získaj zľavu 20% 

Položky od výrobcu JULIMEX

Doplnky k bielizni Julimex sa skvele hodia ku všetkým podprsenkám. Silikónové ramienka dodajú každej podprsenke s odopínateľnými ramienkami šmrnc.

Doplnky k bielizni Julimex sa skvele hodia ku všetkým podprsenkám. Silikónové ramienka dodajú každej podprsenke s odopínateľnými ramienkami šmrnc. Vyberať môžete silikónové ramienka s ozdobami z drobných kamienkov aj potlačené ramienka. V ponuke nájdete priehľadné ramienka aj čierne ramienka. Ďalšie doplnky vždy poslúžia ku komfortnejšiemu noseniu podprsenky.Viac
 • NovinkaN -42% -42%
  Vypredané
  Nohavičky s efektom modelovaného zaobleného zadku. Špeciálne tvarovaná ľahká pena, ktorá dokonale odráža tvar prirodzeného ženského zadku. Perfektne padnú na telo a neodstávajú pod oblečením, podšité bavlnenou vsadkou v rozkroku.
  13,90 € 23,90 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Cyclamen Tanga so zníženou líniou bokov. Nohavičky s ultratenkou úpravou okrajov technológiou INVISIBLE_LINE, vďaka čomu ich pod oblečením nevidno. Zadná časť z jemnej čipky.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Cyclamen Maxi s vyšším pásom a širšími bokmi. Nohavičky sú vyrobené ultratenkou úpravou okrajov, technológiou INVISIBLE_LINE, vďaka čomu ich pod oblečením nevidno. Zdobené sú kvetinovou potlačou.
  10,20 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Cyclamen Classic v klasickom strihu. Nohavičky sú vyrobené ultratenkou úpravou okrajov, technológiou INVISIBLE_LINE, vďaka čomu ich pod oblečením nevidno. Zdobené sú kvetinovou potlačou.
  8,85 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky s vysokým pásom JULIMEX Bluebell Maxi v bezšvovej úprave. Nohavičky sú zdobené kvetinovou potlačou. Strihané sú laserom, tým pádom sú neviditeľné pod obtiahnuutým oblečením.
  10,20 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Bluebell Classic v klasickom strihu. Nohavičky sú zdobené kvetinovou potlačou. Strihané sú laserom, tým pádom sú neviditeľné pod obtiahnutým oblečením.
  8,85 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Azure brazílského strihu, ultratenké zakončenie okrajov technológiou INVISIBLE_LINE. Strih odhaľujúci zadoček, balené v krabici.
  4,80 € 9,50 €
  Znížená cena
  Skladom
 • Dámske tielko JULIMEX Azure má tenké, nastaviteľné ramienka, vyrobené bezšvovou technológiou. Ultratenké zakončenie okrajov, perfektne sedí na postave, ideálne na letný styling.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Rudbekia Maxi majú vyšší strih s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE. Netlačia, neodstávajú pod oblečením, dodávajú pocit ľahkosti a pohodli, balené v krabici.
  9,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Rudbekia Brasil brazílského strihu s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE. Netlačia, neodstávajú pod oblečením, dodávajú pocit ľahkosti a pohodli, balené v krabičke.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Rudbekia Classic klasického strihu s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE. Netlačia, neodstávajú pod oblečením, dodávajú pocit ľahkosti a pohodli, balené v krabičke.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Azure Classic klasického strihu s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, neodstávajú pod oblečením, dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia, balené v krabici.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Azure brazílského strihu, ultratenké zakončenie okrajov technológiou INVISIBLE_LINE. Strih odhaľujúci zadoček, balené v krabici.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Azure Maxi vyššieho strih s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE, bez tlaku, neodstávajú pod oblečením, dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia, balené v krabici.
  9,20 €
  Na objednávku
 • -28% -28%
  Vypredané
  Dámske brazilky JULIMEX Brasil Turkus brazílskeho strihu. Nohavičky majú ultratenké zakončenie okrajov technológiou INVISIBLE_LINE. Strih odhaľujúci zadoček. Zabalené v krabici.
  5,20 € 7,20 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Pink Story klasického strihu. Nohavičky sú s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE - bez tlaku, neodstávajú pod oblečením. Bezšvové nohavičky, ktoré dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Zabalené v krabici.
  8,50 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové tielko JULIMEX Beige Story s tenkými, nastaviteľnými ramienka. Tielko je vyrobené bezšvovou technológiou s ultratenkým zakončením okrajov. Perfektne sedí na postave. Toto dámske tielko je ideálne na letný styling.
  17,10 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Pink Story Maxi klasického strihy. Nohavičky sú s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE. Bez tlaku, nevidieť ich pod oblečením. Dámske nohavičky, ktoré dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  9,50 €
  Na objednávku
 • Bezšvové brazilky JULIMEX Beige Story Brasil pohodlného strihu. Nohavičky sú s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Maximálne komfortné, bez tlaku, nevidieť ich pod oblečením. Bezšvové dámske nohavičky, ktoré dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Dámske bezšvové nohavičky JULIMEX Beige Story Maxi klasického vyvýšeného strihu. Nohavičky sú s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Maximálne pohodlené, bez tlaku, nevidieť ich pod oblečením. Bezšvové nohavičký, ktoré dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  10,20 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Beige Story klasického strihu. Nohavičky sú s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Maximálne pohodlené, bez tlaku, nevidieť ich pod oblečením. Bezšvové nohavičký, ktoré dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Dámske tielko JULIMEX Pink Story s tenkými, nastaviteľnými ramienkami. Tielko je vyrobené bezšvovou technológiou a ultratenkým zakončením okrajov. Perfektne sedí na postave. Toto bezšvové tielko, je ideálne aj na letný styling.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Bezšvové tielko JULIMEX Rosie vyrobené bezšvovou technológiou. Tielko má tenké, nastaviteľné ramienka. Ultratenké zakončenie okrajov. Toto bezšvové tielko, perfektne sedí na postave. Ideálne na letné štylizácie.
  18,40 €
  Na objednávku
 • Dámske brazilky JULIMEX Rosie Brasil brazílskeho strihu. Nohavičky sú ultratenkými okrajmi, vytvorené technológiou INVISIBLE_LINE. Dámske nohavičky majú strih odhaľujúci zadoček. Balené v krabici.
  9,60 €
  Na objednávku
 • Dámske nohavičky JULIMEX Rosie klasického strihu. Nohavičky sú s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Bezšvové nohavičky bez tlaku, nevyčnievajú pod oblečením. Dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  9,60 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Rosie Maxi klasického strihu. Nohavičky sú s ultratenkou úpravou okrajov v technológii INVISIBLE_LINE. Dámske nohavičky bez tlaku, nevyčnievajú pod oblečením. Dodávajú pocit ľahkosti a pohodlia. Balené v krabici.
  11,00 €
  Na objednávku
 • Bezšvové nohavičky JULIMEX Simple Turkus klasického strihu. Nohavičky sú s ultratenkými okrajmi v technológii INVISIBLE_LINE - bez tlaku, neodstávajú pod oblečením. Dodajú Vám pocit ľahkosti a pohodlia. Zabalené v krabici s ozdobnou mašľou sú preto ideálne aj ako darček.
  7,50 €
  Na objednávku
 • Dámske brazilky JULIMEX Brasil Turkus brazílskeho strihu. Nohavičky majú ultratenké zakončenie okrajov technológiou INVISIBLE_LINE. Strih odhaľujúci zadoček. Zabalené v krabici.
  7,10 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 179 položiek