Položky od výrobcu Plié

Spodná bielizeň Plie sa stala malým zázrakom v ženskom šatníku. Sťahovacia bielizeň Plie spevní postavu a v okamihu uberie pár centimetrov v oblasti rizikových partií. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu je na tele veľmi príjemná a dokonalo priedušná, nikde neškrtí a hlavne nie je vidieť.

Spodná bielizeň Plie sa stala malým zázrakom v ženskom šatníku. Sťahovacia bielizeň Plie spevní postavu a v okamihu uberie pár centimetrov v oblasti rizikových partií. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu je na tele veľmi príjemná a dokonalo priedušná, nikde neškrtí a hlavne nie je vidieť. Bielizeň je ponúkaná v rôznych farbách a v rôznych strihoch. Plie je tak sťahovacou spodnou bielizňou pre každú príležitosť!

Viac
Spodnička Plie 50422 se stává svojim prevedením nevyhnutným doplnkom pod šaty. Strih tvaruje najmä partie brucha a boky. Neobmedzuje pohyb. Má regulovateľné ramienka. 
29,59 € 36,19 €
Znížená cena
Skladom
-18% -18%
Vypredané
Plié tvarujúce bezšvové šortky s vysokým pásom majú mnoho výhod - tvarujú a vyrovnajú oblasť brucha a bokov a maskujú viditeľnú celulitídu. Sťahujú stehná, aby sa neobtierali o seba pri chôdzi. Vrchná časť nohavičiek je podšitá silikónovými pásikmi, ktoré zabránia tomu, aby sa nohavičky zrolovali.
19,79 € 24,19 €
Znížená cena
Vypredané
-33% -33%
Vypredané
Dámske bezšvové sťahujúce nohavice PLIE 50069 s dlhou nohavičkou. Dokonale formujú zadoček, boky a brucho. V spodnej časti sú otvorené. Pas je až pod prsia, na vnútornej strane vybavený silikónovými páskami, ktoré znemožňujú schádzanie hornej časti nohavíc. Nohavice majú zoštíhľujúci efekt. 
23,09 € 34,64 €
Znížená cena
Vypredané
Dámske bezšvové body PLIE 50419 zoštíhľuje a formuje postavu. Príjemný jemný a priedušný materiál výborne absorbuje vlhkosť. Body formuje pás, boky a zadoček. Body je v spodnej časti na zapínanie pomocou patentov. Ramienka sú elastické, ľahko nastaviteľné, vzadu je možné zapnúť do kríža. 
28,59 € 31,78 €
Znížená cena
Skladom
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek