DORUČUJEME BEZ ZMIEN • POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 25€

Položky od výrobcu Plié

Spodná bielizeň Plie sa stala malým zázrakom v ženskom šatníku. Sťahovacia bielizeň Plie spevní postavu a v okamihu uberie pár centimetrov v oblasti rizikových partií. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu je na tele veľmi príjemná a dokonalo priedušná, nikde neškrtí a hlavne nie je vidieť.

Spodná bielizeň Plie sa stala malým zázrakom v ženskom šatníku. Sťahovacia bielizeň Plie spevní postavu a v okamihu uberie pár centimetrov v oblasti rizikových partií. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu je na tele veľmi príjemná a dokonalo priedušná, nikde neškrtí a hlavne nie je vidieť. Bielizeň je ponúkaná v rôznych farbách a v rôznych strihoch. Plie je tak sťahovacou spodnou bielizňou pre každú príležitosť!

Viac
 • Spodnička Plie 50422 se stává svojim prevedením nevyhnutným doplnkom pod šaty. Strih tvaruje najmä partie brucha a boky. Neobmedzuje pohyb. Má regulovateľné ramienka. 
  29,59 € 36,19 €
  Znížená cena
  Skladom
 • Dámske bezšvové body PLIE 50419 zoštíhľuje a formuje postavu. Príjemný jemný a priedušný materiál výborne absorbuje vlhkosť. Body formuje pás, boky a zadoček. Body je v spodnej časti na zapínanie pomocou patentov. Ramienka sú elastické, ľahko nastaviteľné, vzadu je možné zapnúť do kríža. 
  28,59 € 31,78 €
  Znížená cena
  Skladom
Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek