Kúp 3 produkty z kategórie *AKCIA*-s kódom "MINUS20" získaj zľavu 20% 

Pánske termoprádlo  (19 položiek.)

 • Pánske tielko GATTA 42114 Tank Top Keep Hot na ramienka, jemné a hebké na dotyk, vyrobené z priadze MIYABI - inovatívna mikroakrylová priadza, kombinácia akrylového vlákna s viskózou Vlastnosti podobné vlne a bavlne, vysoký koeficient držania tepla a udržiavania, rýchlo schne, má bakteriostatické vlastnosti.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Pánske termo legíny GATTA 44017 Blanc Basic Thermoactive vyrobené bezšvovou, dvojvrstvovou technológiou. Poskytujú tepelný komfort za všetkých poveternostných podmienok. Vytvárajú mikroklímu medzi pokožkou a oblečením. Sú odolné voči treniu a žmolkovaniu, zachovávajú pôvodný tvar a farebnú stálosť. Ideálne pre fyzicky aktívnych ľudí a zimné športy.
  22,90 €
  Na objednávku
 • Pánske termo tričko GATTA 43014 Mount Basic Thermoactive vyrobené bezšvovou, dvojvrstvovou technológiou. Poskytuje tepelný komfort za všetkých poveternostných podmienok. Vytvára optimálnu mikroklímu medzi pokožkou a oblečením. Je odolné proti treniu a žmolkovaniu a zachováva pôvodný tvar a farebnú stálosť. Ideálne pre fyzicky aktívnych ľudí a zimné športy.
  32,90 €
  Na objednávku
 • Pánske tričko GATTA 42099S T-Shirt Keep Hot Man s krátkym rukávom vyrobené z priadze MIYABI - inovatívna mikroakrylová priadza, kombinácia akrylového vlákna s viskózou. Vlastnosti podobné vlne a bavlne, vysoká schopnosť udržania tepla a udržiavania. 
  19,90 € 25,90 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Športová unisex čiapka GATTA 7107 Cap Sport Rico tenká a termoaktívna. Dobre priľne k hlave. Detail čiapky na obrázku 2 a 3.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Športová termo čiapka GATTA 7108 Cap Rib tenká a termoaktívna. Dobre priľne k hlave. Detail čiapky na obrázku 2 a 3.
  7,90 €
  Na objednávku
 • Pánske termo tričko HANNASTYLE 05-21 Pro Clima s dlhým rukávom, vyrobené bezšvovou technológiou Proclima a Thermoclima. Mikrovlákno s veľmi dobrými termoregulačnými vlastnosťami. Dobre sa hodí na zimné športy ako prvá vrstva.
  26,90 €
  Na objednávku
 • Termoaktívne pánske tričko GATTA 42423 T-Shirt Masi Thermo Men vyrobené bezšvovou, dvojvrstvovou technológiou. Poskytuje účinnú tepelnú izoláciu za všetkých poveternostných podmienok. Použitie kvalitného materiálu a vhodného spracovania, zaručuje odolnosť bielizne. Odolné proti roztiahnutiu, oderu, žmolkovaniu.
  32,90 €
  Na objednávku
 • Termoaktívne pánske legíny GATTA 44663 Fugo Thermo Men vyrobené bezšvovou, dvojvrstvovou technológiou. Poskytujú účinnú tepelnú izoláciu za všetkých poveternostných podmienok. Táto spodná bielizeň tesne priľne k telu a poskytuje bezpečnú ochranu pred odreninami. Použitie kvalitného materiálu a vhodná väzba zaručujú trvanlivosť bielizne. Bielizeň je odolná...
  23,90 €
  Na objednávku
 • Bezšvová šatka pre ženy alebo mužov GATTA 47083S Miyabi 01 vyrobená z priadze MIYABI - kombinácia akrylového vlákna a viskózy, vlastnosti podobné vlne a bavlne, avšak jemnejšia na dotyk a dlhšie udrží telesné teplo. Perfektný doplnok k zimnému oblečeniu.
  11,50 €
  Na objednávku
 • Pánske termoaktívne tričko GATTA 42045S T-shirt Active Breeze Men na beh, do posilňovne, na jogu, cyklistiku, rôzne športové aktivity.
  29,90 € 37,90 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Pánske spodné nohavice CORNETTE Authentic Thermo Pluss rozparkom. Vyrobené z vysoko kvalitnej 100% bavlny. Vonkajšia strana hladká, vo vnútri zateplené. Dokonale priľnú k telu. Ideálne do chladných dní. Balené v krabici.
  21,90 €
  Na objednávku
 • Pohodlný pánsky nátelník CORNETTE Authentic Thermo Plus 214 s dlhým rukávom, polkruhovým výstrihom. Vyrobený z vysoko kvalitnej bavlny. Vonkajšia strana hladká, vo vnútri zateplený. Dokonale priľne k telu. Ideálne do chladných dní. Balené v krabici.
  25,90 €
  Na objednávku
 • Pánske spodné nohavice CORNETTE Authentic Thermo Pluss rozparkom. Vyrobené z vysoko kvalitnej 100% bavlny. Vonkajšia strana hladká, vo vnútri zateplené. Dokonale priľnú k telu. Ideálne do chladných dní. Balené v krabici.
  25,90 €
  Na objednávku
 • Dokonalá príprava na zimu. Pánske thermo tričko HENDERSON 22969. Termo tričko, vyrobené bezšvovou technológiu, dvojvrstvové. Poskytuje termickú izoláciu vo všetkých atmosférických podmienkach. Unikátna štruktúra vlákien umožňuje ventiláciu a odvádzanie vlhkosti von - a tak sa chlad nedostane dovnútra.
  21,50 €
  Na objednávku
 • Pripravte sa s nami na zimu ! Pánske thermo spodky HENDERSON 22970. Termo spodné nohavice, vyrobené bezšvovú technológiu, dvojvrstvové. Poskytujú termickú izoláciu vo všetkých atmosférických podmienkach. Unikátna štruktúra vlákien umožňuje ventiláciu a odvádzanie vlhkosti von - a tak sa chlad nedostane dovnútra.
  21,50 €
  Na objednávku
 • Pripravte sa s nami na zimu ! Unisex thermo nohavice GATTA Active Basic Flipe. Termo spodné nohavice - unisex, vyrobené bezšvovú technológiu, dvojvrstvové.
  13,90 € 23,90 €
  Znížená cena
  Na sklade
 • Pripravte sa s nami na zimu ! Unisex thermo nohavice GATTA Active Basic Flipe. Termo spodné nohavice - unisex, vyrobené bezšvovú technológiu, dvojvrstvové.
  20,50 €
  Na objednávku
 • Dokonalá príprava na zimu. Unisex thermo tričko GATTA Active Basic Fagi. Termo tričko - unisex, vyrobené bezšvovú technológiu, dvojvrstvové. Poskytuje termickú izoláciu vo všetkých atmosférických podmienkach.
  25,90 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 19 z 19 položiek