Pánske plavky  (6 položiek.)

 • Plavkové šortky YO! KC-34 - vzorované. Ideálne na plávanie, vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhodobé uchovanie farieb a tvaru. V páse - šnúrka na nastavenie obvodu z vnútornej strany. Pohodlné bočné vrecká a jedno vrecko na zadnej strane. Z vnútornej strany našité sieťované kraťasy.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Pánske plavky YO! KC-35 v tmavomodrej farbe. Perfektné na kúpanie, vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhodobé uchovanie farieb a tvaru. V páse - šnúrka na nastavenie obvodu z vnútornej strany. Pohodlné bočné vrecká a jedno vrecko na zadnej strane. Z vnútornej strany našité sieťované kraťasky.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Pánske plavky YO! KC-36 v neónovej zelenej farbe. Perfektné na kúpanie, vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhodobé uchovanie farieb a tvaru. V páse - šnúrka na nastavenie obvodu z vnútornej strany. Pohodlné bočné vrecká a jedno vrecko na zadnej strane. Z vnútornej strany našité sieťované kraťasky.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Vzorované pánske plavky YO! KC-39, vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhodobé uchovanie farieb a tvaru. V páse - šnúrka na nastavenie obvodu z vnútornej strany. Pohodlné bočné vrecká a jedno vrecko na zadnej strane. Z vnútornej strany našitá sieťovaná vrstva.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Pánske plavkové šortky YO! KC-37 v neónovo oranžovej farbe. Perfektné na plávanie, vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhodobé uchovanie farieb a tvaru. Pás - z vnútornej strany šnúrka v kontrastnej farbe na úpravu obvodu. Pohodlné bočné vrecká a jedno vrecko na zadnej strane. Z vnútornej strany našité sieťované karaťasy.
  8,90 €
  Na objednávku
 • Chlapčenské plavkové šortky YO! KC-32 so vzorom. Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhodobé uchovanie farieb a tvaru. V páse - šnúrka na nastavenie obvodu z vnútornej strany. Pohodlné bočné vrecká a jedno vrecko na zadnej strane. Z vnútornej strany našitá sieťovaná vrstva.
  8,50 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek