Jednodielne plavky   (6 položiek.)

 • Jednodielne plavky AVA SKJ 45 majú vystužené košíčky, s kosticami, zdobené materiálovými vsadkami v zlatej farbe. Neodopínateľné, ale nastaviteľné ramienka. Zapínanie vzadu na kovovú sponu.
  53,90 €
  Na objednávku
 • Jednodielne plavky OBSESSIVE Beverelle vhodné pre každý typ postavy! Sú klasickým a pritom originálnym typom v našej ponuke plaviek. Štipka farieb - veľa zábavy! Začnite vašu dovolenku na slnku práve s nimi! Plavky majú unikátny výstrih so šnurovaním, sexy vzhľad a perfektné priľnutie. Polovica chrbta je odkrytá.
  50,59 €
  Skladom
 • Jednodielne plavky OBSESSIVE Playa Norte, v ktorých budete neprehliadnuteľná. Žiarivé farby s neónovou ľahkosťou! Plavky zdôraznia vaše krivky tela a sexy pás. Majú jedinečný tvar výstrihu sexy detail v oblasti pása. Strih plaviek opticky predĺžuje nohy.
  57,20 €
  Skladom
 • Jednodielne plavky AVA SKJ 43 vyrobené z jemného mikrovlákna, predná časť zdobená vzorovanou vsadkou. Jednofarebný chrbát, košíčky mierne vystužené, neodopínateľné, ale nastaviteľné ramienka.
  58,90 €
  Na objednávku
 • Jednodielne plavky AVA SKJ 43 Maxi vyrobené z jemného mikrovlákna, predná časť zdobená vzorovanou vsadkou. Jednofarebný chrbát, košíčky mierne vystužené, neodopínateľné, ale nastaviteľné ramienka.
  59,90 €
  Na objednávku
 • Jednodielne plavky SELF S 1026 N22 vyrobené z kvalitného mikrovlákna. Košíčky sú vystužené s profilovanými push-up vypchávkami. Z vonkajšej strany majú jemné riasenie. Ramienka sa zaväzujú okolo krku.
  51,90 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek