Dvojdielne plavky  (7 položiek.)

 • Dvojdielne plavky SELF S 115 A21 vyrobené z vysoko kvalitného mikrovlákna. Mäkká kvetinová podprsenka s kosticami, uviazaná na krku a vzadu. Balenie obsahuje aj sponu, ktorá umožňuje zapnutie podprsenky na chrbte. Klasické, jednotné nohavičky so vzorovaným opaskom, ladiacim so vzorom podprsenky, na bokoch šnúrky.
  39,90 €
  Na objednávku
 • Dvojdielne plavky SELF S 1080 S1 vyrobené z vysoko kvalitného mikrovlákna. Vystužená podprsenka, nariasené košíčky s ozdobným šperkovým prvkom. Nastaviteľné ramienka, odnímateľné iba vzadu.   Nohavičky s klasickým plným strihom, zdobené na bokoch kríženými pruhmi a zlatými kruhmi.
  39,90 €
  Na objednávku
 • Dámske dvojdielne plavky SELF S 940 NJ vyrobené z vysoko kvalitného mikrovlákna. Vystužená podprsenka s vyberateľnými vypchávkami. Nastaviteľné ramienka, neodnímateľné, zapínanie na zadnej strane. Nohavičky s klasickým plným strihom, zdobené zlatými kruhmi.
  41,90 €
  Na objednávku
 • Dámske dvojdielne plavky SELF S 995 J vyrobené z vysoko kvalitného mikrovlákna. Podprsenka mierne vystužená. Ozdobné nastaviteľné ramienka, neodnímateľné, zapínanie na zadnej strane. Nohavičky s klasickým plným strihom, zdobené zlatými kruhmi.
  41,90 €
  Na objednávku
 • Dvojdielne plavky SELF S 730 R5 vyrobené z kvalitnej látky. Vystužená podprsenka s  kosticami. Košíčky s efektným volánom a ozdobným trblietavým vzorom. Sada obsahuje ďalšie push-up vypchávky v menších veľkostiach. Zapínanie vzadu, nastaviteľné ramienka, odopínateľné iba vzadu. Hladké nohavičky s opaskom s jemným riasením.
  39,90 €
  Na objednávku
 • Dvojdielne plavky SELF S 730 R3A vyrobené z vysoko kvalitného mikrovlákna. Vystužená podprsenka s kosticami. Balenie obsahuje aj ďalšie push-up vypchávky. Zapínanie vzadu, nastaviteľné ramienka, odnímateľné. Klasické hladké nohavičky. Ozdobné zlaté kruhy na spojení košíčkov a na bokoch nohavičiek.
  41,90 €
  Na objednávku
 • Dámske dvojdielne plavky SELF S 730 SI 20 vyrobené z kvalitného vzorovaného mikrovlákna. Medzi košíčkami šnúrka na zaväzovanie. Vystužená podprsenka, strihbalconette, so skrytými kosticami, zapínanie vzadu. S extra vypchávkami v balení. Nastaviteľné ramienka, odnímateľné.
  43,50 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek