Položky od výrobcu CORNETTE

Originálne spodné prádlo pre mužov. Spodná bielizeň značky Cornette je u mužov veľmi obľúbenou pánskou spodnou bielizňou a to predovšetkým pre svoju vysokú kvalitu, moderný strih a pohodlné nosenie.

Originálne spodné prádlo pre mužov. Spodná bielizeň značky Cornette je u mužov veľmi obľúbenou pánskou spodnou bielizňou a to predovšetkým pre svoju vysokú kvalitu, moderný strih a pohodlné nosenie. Výrobca Cornette ponúka vo svojej kolekcii nielen klasické a u mužov veľmi obľúbené boxerky, ale aj tielka, pyžamá či plavky. Spodná bielizeň Cornette je elegantná bielizeň, ktoré je vhodné pre každého muža.

Viac
 • NovinkaN -34% -34%
  Pánske vianočné boxerky CORNETTE 015/06 Reindeer 3 voľného strihu. Vyrobené z vysoko kvalitnej vzorovanej bavlny. Pohodlný elastický pás lemovaný bavlnou. Zapínnaie rozparku na gombík. Balené v krabičke.
  6,50 € 9,90 €
  Znížená cena
  Skladom
 • Pánske boxerky CORNETTE 010/68 You & Me s vtipnou potlačou Valentína. Vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Balené v darčekovej krabičke, ideálne ako darček.
  10,50 €
  Na objednávku
 • Valentínske trenky CORNETTE 015/09 You & Me 2 vyrobené z kvalitnej bavlny s valentínskou tématikou. Voľný, pohodlný strih, zapínanie na gombík. Balené v darčekovej krabičke, ideálne ako darček.
  10,50 €
  Na objednávku
 • Pánske valentínske pyžamo CORNETTE 328/103 Funny, vyrobené z kvalitnej bavlny. Čierne tričko, s krátkymi rukávmi, farebnou potlačou vo výške hrudníka a polkruhovým výstrihom. Sada obsahuje voľné, farebné šortky so srdiečkami a emotikonmi. Balené v krabici.
  29,50 €
  Na objednávku
 • Dámske valentínske pyžamo CORNETTE 398/189 Funny vyrobené z kvalitnej bavlny. Čierne tričko, s krátkymi rukávmi, farebnou potlačou vo výške hrudníka a polkruhovým výstrihom. Sada obsahuje voľné, farebné šortky so srdiečkami a emotikonmi. Balené v krabici. 
  21,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE 010/65 Dancer s vtipnou potlačou Valentína. Vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Balené v darčekovej krabičke, ideálne ako darček.
  10,50 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE 010/66 Emoticon s vtipnou potlačou Valentína. Vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Balené v darčekovej krabičke, ideálne ako darček.
  10,50 €
  Na objednávku
 • Pánske trenky CORNETTE 048/03 Emoticon 2 vyrobené z kvalitnej bavlny s valentínskou tématikou. Voľný, pohodlný strih, zapínanie na gombík. Balené v darčekovej krabičke, ideálne ako darček.
  10,50 €
  Na objednávku
 • Valentínske boxerky CORNETTE 010/64 Cupid s vtipnou potlačou Valentína. Vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Balené v darčekovej krabičke, ideálne ako darček.
  10,50 €
  Na objednávku
 • Valentínske boxerky CORNETTE 010/67 Heart s vtipnou bielo červenou potlačou Valentína. Vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Balené v darčekovej krabičke, ideálne na darček.
  10,50 €
  Na objednávku
 • Valentínske trenky CORNETTE 048/04 Heart 2 vyrobené z kvalitnej bavlny s valentínskou tématikou. Voľný, pohodlný strih, zapínanie na gombík. Balené v darčekovej krabičke, ideálne ako darček.
  10,50 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE High Emotion 508/109 vyrobené z kvalitnej vzorovanej bavlny. Model priliehajúci k telu, široký, pohodlný elastický pás s nápisom Cornette. Spojenie plochého švu. Balené v krabici.
  10,90 €
  Na objednávku
 • Dievčenské pyžamo CORNETTE Kids 594/130 Reindeer vyrobené z kvalitnej bavlny. Uniformná mikina, s dlhými rukávmi, vpredu zdobená vtipnou farebnou potlačou so sobmi. Dlhé kárované nohavice. Manžety na spod košele a nohavice zakončené lemom.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Dievčenské pyžamo CORNETTE 592/130 Reindeer vyrobené z kvalitnej bavlny. Uniformná mikina, s dlhými rukávmi, vpredu zdobená vtipnou farebnou potlačou so sobmi. Dlhé kárované nohavice.
  20,50 €
  Skladom
 • Pánske boxerky CORNETTE 015/07 Ho!ho! 2 voľného strihu. Vyrobené z vysoko kvalitnej vzorovanej bavlny. Pohodlný elastický pás lemovaný bavlnou. Zapínanie rozparku na gombík. Balené v krabičke, ideálne ako darček.
  9,90 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky CORNETTE 007/55 Nutcracker s vtipnou vianočnou potlačou. Balené v darčekovej krabičke, ideálne ako darček.
  9,90 €
  Na objednávku
 • Pánske vianočné boxerky CORNETTE 015/06 Reindeer 3 voľného strihu. Vyrobené z vysoko kvalitnej vzorovanej bavlny. Pohodlný elastický pás lemovaný bavlnou. Zapínnaie rozparku na gombík. Balené v krabičke.
  9,90 €
  Na objednávku
 • Pánske vianočné boxerky CORNETTE 016/13 Beer 5 voľného strihu. Vyrobené z vysoko kvalitnej vzorovanej bavlny. Pohodlný elastický pás lemovaný bavlnou. Rozparok zapínaný na gombík. Balené v krabičke.
  9,70 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE 016/15 Ho!ho! 3 Merry Christmas voľného strihu. Vyrobené z vysoko kvalitnej vzorovanej bavlny. Pohodlný elastický pás lemovaný bavlnou. Rozparok zapínaný na gombík. Balené v krabici, ideálne ako darček.
  9,70 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE 015/08 Beer 3 Merry Christmas voľného strihu. Vyrobené z vysoko kvalitnej vzorovanej bavlny. Pohodlný elastický pás lemovaný bavlnou. Rozparok zapínaný na gombík. Balené v krabici, ideálne ako darček.
  9,90 €
  Na objednávku
 • Bavlnené pánske boxerky CORNETTE 007/53 Beer Merry Christmas s vtipnou vianočnou potlačou. Balené v darčekovej krabičke, ideálne ako darček.
  9,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE 016/14 Nutcracker 2 voľného strihu. Vyrobené z vysoko kvalitnej vzorovanej bavlny. Pohodlný elastický pás lemovaný bavlnou. Zapínanie razporku na gombík. Balené v krabičke, ideálne ako darček.
  9,70 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE 016/12 Beer 4 voľného strihu. Vyrobené z vysoko kvalitnej vzorovanej bavlny. Pohodlný elastický pás lemovaný bavlnou. Zapínanie rozparku na gombík. Balené v krabičke, vhodné ako darček.
  9,70 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE High Emotion 508/108 vyrobené z kvalitnej vzorovanej bavlny. Model priliehajúci k telu, široký pohodlný elastický pás s nápisom Cornette. Spáje majú plochý šev. Balené v krabici.
  10,90 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE High Emotion 508/110 vyrobené z kvalitnej vzorovanej bavlny. Model priliehajúci k telu, široký pohodlný elastický pás so stlačeným nápisom Cornette. Spoj plochým švom. Balené v krabici.
  10,90 €
  Na objednávku
 • Pyžamové nohavice CORNETTE 690/20 vyrobené z kvalitnej vzorovanej bavlny. V páse dlhá guma s bavlnenými okrajmi. Vrecká vo výške bokov.
  16,50 €
  Na objednávku
 • Pyžamo pre chlapcov CORNETTE Kids Boy 593/112 Need For Speed z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s dlhým rukávom, vpredu zdobené farebnou potlačou. Dlhé kárované nohavice. Výstrih, manžety, spodná časť košele a nohavice sú zakončené pohodlným lemom. Balené v krabici.
  16,50 €
  Na objednávku
 • Pánske boxerky CORNETTE Tattoo 280/185 Drink vyrobené z kvalitnej bavlny, zdobené vtipnou potlačou. Zodpovedajúce, ploché švy, pohodlná guma v páse lemovaná bavlnou, úprava nôh bez tlačenia.
  10,90 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 97 položiek