POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 25€

Dievčenské pyžamá  (19 položiek.)

 • Dievčenská nočná košeľa CORNETTE 396/137 Swan 3 vyrobená z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Ozdobená je labutím vzorom, s pohodlnými vreckami. Dlhý rukáv. Výstrih, manžety, spodná časť košele zakončená pohodlným lemom. Balené v krabici.
  15,50 €
  Na objednávku
 • Pohodlné dievčenské pyžamo CORNETTE 380/31 Swan vyrobené z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s dlhým rukávom, vpredu zdobené farebnou potlačou. Dlhé vzorované nohavice, nohy zakončené gumičkou lemovanou bavlnou. Balené v krabici.
  20,50 €
  Na objednávku
 • Dievčenské pyžamo CORNETTE 379/131 Swan vyrobené z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s dlhým rukávom, vpredu zdobené farebnou potlačou. Dlhé vzorované nohavice, nohy zakončené gumičkou lemovanou bavlnou. Balené v krabici.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Pyžamko pre dievčatá CORNETTE 378/135 Kitty  z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s dlhými rukávmi, predná časť  zdobená potlačou s mačiatkom. Dlhé nohavice so vzorom. Výstrih, manžety, spodná časť trička a nohavice sú zakončené pohodlným lemom. Balené v škatuli.
  20,50 €
  Na objednávku
 • Pohodlné dievčenské pyžamo CORNETTE 592/133 Elephants z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s dlhým rukávom, vpredu zdobené farebnou potlačou. Dlhé nohavice so vzorom. Výstrih, manžety, spodná časť trička a nohavice sú zakončené pohodlným lemom. Balené v škatuli.
  20,90 €
  Na objednávku
 • Pohodlné Dievčenské pyžamo CORNETTE 594/133 Elephants vyrobené z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s dlhým rukávom, vpredu zdobené farebnou potlačou.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Dievčenské pyžamo CORNETTE 781/129 Nice Day 2 vyrobené z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s dlhým rukávom, zdobené potlačou. Dlhé nohavice so šedými a čiernymi pruhmi, ukončené gumičkou. Balené v krabici.
  20,90 €
  Na objednávku
 • Pohodlné dievčenské pyžamo CORNETTE 387/123 Little Swan z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s dlhým rukávom, vpredu zdobené farebnou potlačou. Dlhé nohavice so vzorom. Výstrih, manžety, spodná časť trička a nohavíc sú zakončené pohodlným lemom. Balené v škatuli.
  17,20 €
  Na objednávku
 • Pohodlné dievčenské pyžamo CORNETTE 032/124 Roe 3 vyrobené z vysoko kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s dlhým rukávom a vzorom. Dlhé nohavice so vzorom. Výstrih, manžety, spodná časť trička a nohavice sú zakončené pohodlným lemom. Balené v krabici.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Dievčenské pyžamo CORNETTE 592/132 Seals vyrobené z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s dlhým rukávom, vpredu zdobené potlačou. Dlhé nohavice so vzorom. Výstrih, manžety, spodná časť trička a nohavice sú zakončené pohodlným lemom. Balené v krabici.
  20,90 €
  Na objednávku
 • Pohodlné dievčenské pyžamo CORNETTE 781/126 Roe 2 z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s dlhým rukávom, zdobené farebnou potlačou. Dlhé nohavice so vzorom v kontrastnej farbe, zakončené elastickým lemom. Balené v škatuli.
  19,90 €
  Na objednávku
 • Pohodlné dievčenské pyžamo CORNETTE 594/121 Raccon z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s dlhým rukávom, vpredu zdobené farebnou potlačou. Dlhé nohavice so vzorom, nohavice zakončené elastickým lemom. Výstrih, manžety, spodná časť trička zakončená pohodlným lemom. Balené v škatuli.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Pohodlné dievčenské pyžamo CORNETTE 594/122 Roe z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s dlhým rukávom, vpredu zdobené farebnou potlačou. Dlhé nohavice so vzorom, nohavice zakončené elastickým pásom zdobeným bavlnou. Výstrih, manžety, spodná časť trička zakončená pohodlným lemom. Balené v škatuli.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Pyžamko pre dievčatá CORNETTE 377/135 Kitty  z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s dlhými rukávmi, predná časť  zdobená potlačou s mačiatkom. Dlhé nohavice so vzorom. Výstrih, manžety, spodná časť trička a nohavice sú zakončené pohodlným lemom. Balené v škatuli.
  16,90 €
  Na objednávku
 • Pohodlné dievčenské pyžamo CORNETTE 973/125 Raccon z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s dlhým rukávom, vpredu zdobené farebnou potlačou. Dlhé nohavice so vzorom, nohavice zakončené elastickým lemom. Výstrih, manžety, spodná časť trička zakončená pohodlným lemom. Balené v škatuli.
  19,90 €
  Na objednávku
 • Pyžamo pre dievčatká CORNETTE 480/81 Hola z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s krátkym rukávom, zdobené farebnou potlačou. Vzorované kraťasy s vreckami. Balené v škatuli.
  21,60 €
  Na objednávku
 • Dievčenské pyžamo CORNETTE 360/73 Watermelon 4 vyrobené z vysoko kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s krátkym rukávom, zdobené farebnou potlačou. Krátke šortky so vzorom. Pohodlná elastická guma zdobená v páse bavlnou. Balené v škatuli.
  17,90 €
  Na objednávku
 • Pohodlné dievčenské pyžamo CORNETTE 358/79 Cactus z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s krátkym rukávom, zdobené farebným vzorom. Krátke, jednotné šortky. Balené v škatuli.
  17,90 €
  Na objednávku
 • Dievčenské pyžamo CORNETTE 357/79 Cactus z kvalitnej, veľmi peknej a mäkkej bavlny. Tričko s krátkym rukávom, zdobené farebným vzorom. Krátke, jednotné šortky. Balené v škatuli.
  14,90 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 19 z 19 položiek