DORUČUJEME BEZ ZMIEN • POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 25€

Ostatné   (5 položiek.)

 • Golier z prvotriednej čiernej líšky s hustým a súmerným vlasom. Tento luxusný kúsok je nevyhnutnosťou šatníka každej ženy, ktorá si rada potrpí na luxusné doplnky. Tento nadčasový golier povýši každý outfit. Na vnútornej strane sú všité nenápadné gumičkové háčiky, ktoré sú prichytené na gombíky.
  129,00 €
  Na objednávku
 • Dlhý kardigan DAISY od M. Si Fur s kožušinovým lemom z líšky a mývala v maxi bohatej úprave. Kombinácia polárnej líšky a mývala. Tento luxusný kúsok je nevyhnutnosťou tejto jesene pre každú štýlovú ženu. Zdobí ho lem po celej jeho dlźke z pravej kožušiny.
  249,00 €
  Na objednávku
 • Rifľová bunda je skutočná legenda, ktorej pravá kožušina dodáva punc luxusu. Denimová bunda ELISA od M. Si Fur s golierom a vreckami. Má dlhý rukáv zakončený manžetami. Táto džínsová bunda s multifarebnou kožušinou sa zapína na gombíky.
  189,00 €
  Na objednávku
 • Vlnený kardigan CHLOE s kožušinovými vreckami. Dlhý dámsky kardigan je nevyhnutnosťou tejto jesene pre každú štýlovú ženu. Vrecká sú zdobené pravou kožušinou - polárnej líšky a mývala v maxi bohatej úprave. Tento luxusný kúsok je nevyhnutnosťou tejto jesene pre každú štýlovú ženu.
  99,00 €
  Na objednávku
 • Rifľová bunda je skutočná legenda, ktorej pravá kožušina dodáva punc luxusu. Denimová bunda CLARA od M. Si Fur s golierom a vreckami. Má dlhý rukáv zakončený manžetami. Táto džínsová bunda s multifarebnou kožušinou sa zapína na gombíky.
  189,00 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek