DORUČUJEME BEZ ZMIEN • POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 25€

CLEOPATRA  (10 položiek.)

 • Štýlové šľapky CLEOPATRA na vysokej platforme s pravou kožušinou vo farbe pálená hnedá líška. Platforma je pohodlná, čiernej farby, zdobená kovovými nitmi. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Výška platformy je 6 cm. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
  95,00 €
  Na objednávku
 • Štýlové šľapky CLEOPATRA na vysokej platforme s pravou kožušinou vo farbe valentino. Platforma je pohodlná, čiernej farby, zdobená kovovými nitmi. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Výška platformy je 6 cm. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
  95,00 €
  Na objednávku
 • Štýlové šľapky CLEOPATRA na vysokej platforme s pravou kožušinou vo farbe strieborná líška. Platforma je pohodlná, čiernej farby, zdobená kovovými nitmi. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Výška platformy je 6 cm. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
  95,00 €
  Na objednávku
 • Štýlové šľapky CLEOPATRA na vysokej platforme s pravou kožušinou vo farbe mýval prírodný. Platforma je pohodlná, čiernej farby, zdobená kovovými nitmi. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Výška platformy je 6 cm. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
  95,00 €
  Na objednávku
 • Štýlové šľapky CLEOPATRA na vysokej platforme s pravou kožušinou vo farbe modrá snow. Platforma je pohodlná, čiernej farby, zdobená kovovými nitmi. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Výška platformy je 6 cm. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
  95,00 €
  Na objednávku
 • Štýlové šľapky CLEOPATRA na vysokej platforme s pravou kožušinou vo farbe líška šedá. Platforma je pohodlná, čiernej farby, zdobená kovovými nitmi. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Výška platformy je 6 cm. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.  
  95,00 €
  Na objednávku
 • Štýlové šľapky CLEOPATRA na vysokej platforme s pravou kožušinou vo farbe čierna. Platforma je pohodlná, čiernej farby, zdobená kovovými nitmi. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Výška platformy je 6 cm. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení. 
  95,00 €
  Na objednávku
 • Štýlové šľapky CLEOPATRA na vysokej platforme s pravou kožušinou vo farbe camel. Platforma je pohodlná, čiernej farby, zdobená kovovými nitmi. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Výška platformy je 6 cm. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení. 
  95,00 €
  Na objednávku
 • Štýlové šľapky CLEOPATRA na vysokej platforme s pravou kožušinou vo farbe atramentová modrá. Platforma je pohodlná, čiernej farby, zdobená kovovými nitmi. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Výška platformy je 6 cm. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení. 
  95,00 €
  Na objednávku
 • Štýlové šľapky CLEOPATRA na vysokej platforme s pravou kožušinou vo farbe mýval tmavohnedý. Platforma je pohodlná, čiernej farby, zdobená kovovými nitmi. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Výška platformy je 6 cm. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení 
  95,00 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 10 z 10 položiek