Potrpíte si na kvalitu a luxus? Sledujete najnovšie trendy a rady sa obliekate štýlovo? Tieto elegantné papučky s pravou kožušinou sú niečo pre Vás. V ponuke nájdete viacero typov platforiem a množstvo kožušín, ktoré sú na výber v širokej farebnej palete. Papučky sú vyrábané ručne na Slovensku a pri výrobe sa dbá sa precíznosť a kvalitu spracova...

Potrpíte si na kvalitu a luxus? Sledujete najnovšie trendy a rady sa obliekate štýlovo? Tieto elegantné papučky s pravou kožušinou sú niečo pre Vás. V ponuke nájdete viacero typov platforiem a množstvo kožušín, ktoré sú na výber v širokej farebnej palete. Papučky sú vyrábané ručne na Slovensku a pri výrobe sa dbá sa precíznosť a kvalitu spracovaného materiálu. Každý kus prejde osobitne ľudskými rukami a preto je jedinečný! Zažiarte aj vy, vďaka tomuto štýlovému handmade výrobku. 

Viac

LUXUSNÉ KOŽUŠINY 

67 položiek.

Podkategórie

UNIKÁT NA TRHU! Tento dámsky saténový župan srší luxusom a eleganciou, ktorý každej dáme vyčarí úsmev na tvári. Lem a manžety na rukávoch sú z arctic líšky s hustým a jemným vlasom. Jeden z najexkluzivnejších kúskov ručne robenej kolekcie od M.Si Fur.
189,00 €
Na objednávku
UNIKÁT NA TRHU! Tento dámsky saténový župan srší luxusom a eleganciou, ktorý každej dáme vyčarí úsmev na tvári. Lem a manžety na rukávoch sú z arctic líšky s hustým a jemným vlasom. Jeden z najexkluzivnejších kúskov ručne robenej kolekcie od M.Si Fur.
189,00 €
Na objednávku
Golier z prvotriednej čiernej líšky s hustým a súmerným vlasom. Tento luxusný kúsok je nevyhnutnosťou šatníka každej ženy, ktorá si rada potrpí na luxusné doplnky. Tento nadčasový golier povýši každý outfit. Na vnútornej strane sú všité nenápadné gumičkové háčiky, ktoré sú prichytené na gombíky.
129,00 €
Na objednávku
Golier z prvotriedneho prírodného mývala s hustým a súmerným vlasom. Tento luxusný kúsok je nevyhnutnosťou šatníka každej ženy, ktorá si rada potrpí na luxusné doplnky.
139,00 €
Na objednávku
Dlhý kardigan DAISY od M. Si Fur s kožušinovým lemom z líšky a mývala v maxi bohatej úprave. Kombinácia polárnej líšky a mývala. Tento luxusný kúsok je nevyhnutnosťou tejto jesene pre každú štýlovú ženu. Zdobí ho lem po celej jeho dlźke z pravej kožušiny.
249,00 €
Na objednávku
Rifľová bunda je skutočná legenda, ktorej pravá kožušina dodáva punc luxusu. Denimová bunda ELISA od M. Si Fur s golierom a vreckami. Má dlhý rukáv zakončený manžetami. Táto džínsová bunda s multifarebnou kožušinou sa zapína na gombíky.
189,00 €
Na objednávku
Štýlové papučky ESPADRILLE s pravou kožušinou vo farbe strieborná. Platforma je vysoká platforma veľmi pohodlná, korková, zdobená slamenými doplnkami. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
95,00 €
Na objednávku
Štýlové papučky ESPADRILLE s pravou kožušinou vo farbe pálená hnedá líška. Platforma je vysoká platforma veľmi pohodlná, korková, zdobená slamenými doplnkami. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
95,00 €
Skladom
Štýlové papučky ESPADRILLE s pravou kožušinou vo farbe mýval tmavohnedý. Platforma je vysoká platforma veľmi pohodlná, korková, zdobená slamenými doplnkami. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
95,00 €
Na objednávku
Štýlové papučky ESPADRILLE s pravou kožušinou vo farbe mýval prírodný. Platforma je vysoká platforma veľmi pohodlná, korková, zdobená slamenými doplnkami. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
95,00 €
Na objednávku
Štýlové papučky ESPADRILLE s pravou kožušinou vo farbe mýval červený. Platforma je vysoká platforma veľmi pohodlná, korková, zdobená slamenými doplnkami. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
95,00 €
Na objednávku
Vlnený kardigan QUEEN od M. Si Fur s kožušinovým lemom z líšky v maxi bohatej úprave. Kombinácia polárnej a čiernej líšky. Tento luxusný kúsok je nevyhnutnosťou tejto jesene pre každú štýlovú ženu. Zdobí ho hustá kapucňa a lem po celej jeho dlźke z pravej kožušiny.
229,00 €
Na objednávku
Vlnený kardigan CHLOE s kožušinovými vreckami. Dlhý dámsky kardigan je nevyhnutnosťou tejto jesene pre každú štýlovú ženu. Vrecká sú zdobené pravou kožušinou - polárnej líšky a mývala v maxi bohatej úprave. Tento luxusný kúsok je nevyhnutnosťou tejto jesene pre každú štýlovú ženu.
99,00 €
Na objednávku
Rifľová bunda je skutočná legenda, ktorej pravá kožušina dodáva punc luxusu. Denimová bunda CLARA od M. Si Fur s golierom a vreckami. Má dlhý rukáv zakončený manžetami. Táto džínsová bunda s multifarebnou kožušinou sa zapína na gombíky.
189,00 €
Na objednávku
Štýlové papučky ESPADRILLE s pravou kožušinou vo farbe modrá snow. Platforma je vysoká platforma veľmi pohodlná, korková, zdobená slamenými doplnkami. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
95,00 €
Na objednávku
Štýlové papučky ESPADRILLE s pravou kožušinou vo farbe líška valentino. Platforma je vysoká platforma veľmi pohodlná, korková, zdobená slamenými doplnkami. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
95,00 €
Na objednávku
Štýlové papučky ESPADRILLE s pravou kožušinou vo farbe líška šedá. Platforma je vysoká platforma veľmi pohodlná, korková, zdobená slamenými doplnkami. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
95,00 €
Na objednávku
Štýlové papučky ESPADRILLE s pravou kožušinou vo farbe líška bordová. Platforma je vysoká platforma veľmi pohodlná, korková, zdobená slamenými doplnkami. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
95,00 €
Na objednávku
Štýlové papučky ESPADRILLE s pravou kožušinou vo farbe čierna. Platforma je vysoká platforma veľmi pohodlná, korková, zdobená slamenými doplnkami. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
95,00 €
Na objednávku
Štýlové papučky ESPADRILLE s pravou kožušinou vo farbe camel. Platforma je vysoká platforma veľmi pohodlná, korková, zdobená slamenými doplnkami. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
95,00 €
Na objednávku
Štýlové papučky ESPADRILLE s pravou kožušinou vo farbe atramenotvá modrá. Platforma je vysoká platforma veľmi pohodlná, korková, zdobená slamenými doplnkami. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
95,00 €
Na objednávku
Štýlové šľapky CHANTAL s pravou kožušinou vo farbe valentino. Platforma je pohodlná, vysoká, korková, zdobená slamenými doplnkami a kovovými nitmi. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
95,00 €
Na objednávku
Štýlové šľapky CHANTAL s pravou kožušinou vo farbe strieborná. Platforma je pohodlná, vysoká, korková, zdobená slamenými doplnkami a kovovými nitmi. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
95,00 €
Na objednávku
Štýlové šľapky CHANTAL s pravou kožušinou vo farbe pálená líška. Platforma je pohodlná, vysoká, korková, zdobená slamenými doplnkami a kovovými nitmi. Môžete ich nosiť v exteriéri, ale aj interiéri. Papučky sú vyrábané ručne, preto je každý kus jedinečný! Každý pár je balený v luxusnom darčekovom balení.
95,00 €
Na objednávku
Zobrazených 1 - 24 z 67 položiek