Bavlnené ponožky

Bavlnené ponožky  (22 položiek.)

 • Hrubšie dámske ponožky GABRIELLA 528 Cami, vyrobené z inovatívneho úpletu. Priehľadné sieťované vložky nad členkom. Pridanie lyocellových vlákien robí tkaninu elastickou, veľmi odolnou, mäkkou a priedušnou. Vďaka 3D technológii sa ponožky dokonale prispôsobia nohe.
  4,50 €
  Na objednávku
 • Farebné bavlnené ponožky SPOX SOX Dmuchawiec pre mužov alebo ženy. Zdobené vtipnými vzormi. Tvarovaná noha, nekompresný lem.
  6,80 €
  Na objednávku
 • Unisex veselé ponožky SOXO Fish Soup pre všetkých milovníkov rybacej polievky a nápaditých vzorov. Vzorované ponožky sú navyše zabalené v plechovke, čo je naozaj nápaditý štýl balenia a hodia sa tak ako darček.
  9,70 € 13,70 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Veselé unisex ponožky SOXO Zupa Ogorkowa pre dámy aj pánov. Tieto vzorované ponožky sú určené pre všetkých milovníkov nápaditých vzorov. Vďaka ich originálnemu baleniu v plechovke sú aj super darčekom.
  9,70 € 13,70 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Unisex hravé ponožky SOXO Żurek Domowy pre všetkých milovníkov polievok. Vzorované ponožky pre dámy aj pre pánov, zabalené v ozdobnom balení. Tzv.plechové ponožky sa hodia ako perfektná darčeková sada.
  9,70 € 13,70 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Vzorované unisex ponožky SOXO Minestrone Soup s jedinečných veselým vzorom. Ponožky sú zabalené v plechovke a sú tak  perfektným nápadom na darček.
  9,70 € 13,70 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Unisex veselé ponožky SOXO Onion Soup vzorované s tématikou  cibuľovej polievky. Ponožky sú zabalen v plechovke. Je to perfektné darčekové balenie.
  9,70 € 13,70 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Farebné ponožky INTENSO 037 Luxury Soft Cotton zdobené farebnými vzormi, vyrobené z kvalitnej bavlny. Ploché švy, netlačiace lemy, zaisťujú pohodlie a komfort používania.
  3,70 €
  Na objednávku
 • Bavlnené nízke ponožky STEVEN art.061 nízkeho strihu. S pohodlnou úpravou, aby ponožky nestačili. Ideálne na leto do tenisiek.
  2,50 €
  Na objednávku
 • Dámske balerínkové ponožky GATTA Foots 00C260 18 vyrobené z jemnej bavlny. Hustá sieťovaná predná strana. Okraje sú orezané plochým švom. Bez silikónu na päte.
  2,30 €
  Na objednávku
 • Nízke ponožky STEVEN art.007 Invisible vyrobené z bavlny a polyamidom s prídavkom elastanu. Špeciálny strih zabraňuje skĺznutiu ponožky z chodidla.
  3,30 €
  Na objednávku
 • Kotníkové ponožky WOLA Sportive Ag+ z kvalitnej bavlny s iónmi striebra a elastických vlákien. Majú ploché švy, elastický pásik, spevnená konštrukcia päty a prstov vďaka čomu perfektne na nohe sedia.
  2,10 €
  Na objednávku
 • Ponožky WOLLA Sportive Ag+ z kvalitnej bavlny s iónmi striebra a elastických vlákien. Majú ploché švy, elastický pásik, spevnená konštrukcia pat a prstov vďaka čomu perfektne na nohe sedia. Ideálne pre fyzicky aktívne osoby. 
  2,60 €
  Na objednávku
 • Zdravotné bavlnené ponožky DEO MED Cotton. Špeciálna konštrukcia lemu zabraňuje tlaku – nebráni v prúdení krvi. Bezšvové prevedenie nad palcami chodidla garantuje maximálny komfort používania taktiež aj u osôb s citlivými nohami, napr. u diabetikov.
  4,20 €
  Na objednávku
 • Zdravotné ponožky DEO MED Medic Deo Cotton. Špeciálna konštrukcia lemu zabraňuje tlaku – nebráni v prúdení krvi. Malé množstvo vlákna LYCRA® v celej ponožke spôsobuje maximálnu elastickosť ponožky – komfortné dokonca aj pri opuchnutých nohách. Elastický pásik na priehlavku udržiava ponožku na nohe aj pri prudkom pohybe.
  4,90 €
  Na objednávku
 • Dámske fittnes ponožky INMOVE Fitness Deodorant. Ponožky majú bezšvové prevedenie, čo značne prispieva ku komfortu pri ich nosení. Elastický pásik a moderné vlákno Lycra v celej ponožke, zabezpečí dokonalé priľnutie ponožky na nohe a jej komfortné používanie.
  3,90 €
  Na objednávku
 • Atletické ponožky so striebrom INMOVE Athletic Silver Deodorant určené pre intenzívne športovanie. Vzdušná tkanina umožňuje nohe dýchať a pomáha odvodu tepla. LYCRA v celej textílii poskytuje vynikajúcu priľnavosť ku nohe. Sú prispôsobené anatomickému tvaru ľavej a pravej nohy. V strede priehlavku sa nachádza elastický pás, ktorý zabraňuje ponožke v pohybe. 
  4,90 € 8,40 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Turistické ponožky INMOVE Outdoor Mosquitostop Deodorant. Univerzálne vonkajšie ponožky so špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá chránia proti hmyzu, najmä v období zvýšeného nebezpečenstva komárov a kliešťov. Dokonale chránia v lese a na vode.
  6,40 € 9,90 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Športové ponožky INMOVE Sport Deodorant sú vyrobené z trojvrstvového froté. Materiál tlmí nárazy a chráni citlivé miesta nôh pred odreninami a zraneniami. Elastický pásik, unikátny šev nad prstami a moderné vlákno Lycra v celej ponožke, zabezpečí dokonalé priľnutie ponožky na nohe a jej komfortné používanie.
  3,80 €
  Na objednávku
 • Protišmykové ponožky INMOVE Gym Non-Slip Deodorant vhodné na nosenie po byte, obzvlášť užitočné v telocvičniach na cvičenie a rehabilitáciu. Silikónová úprava podošvy zabraňuje skĺznutiu. Trojvrstvové froté chráni citlivé časti chodidla, zatiaľ čo tenká, priedušná tkanina nad nohou poskytuje vynikajúce vetranie.
  6,50 € 9,40 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Trekingové ponožky INMOVE Treking Deodorant vyrobené z mäkkého trojvrstvového froté, ktoré tlmí nárazy a chráni citlivé miesta nôh a členkou proti odreninám a zraneniam. Vďaka modernému vláknu LYCRA , ponožka drží na nohe bez zbytočného tlaku. Zloženia priadze Prolen SILTEX a špeciálne ventilačné zóny majú za následok, že vlhkosť je rýchlo odvedená preč...
  5,20 €
  Na objednávku
 • Členkové ponožky INMOVE Mini Sport Deodorant. Vyrobené sú z trojvrstvovej froté tkaniny, ktorá absorbuje pot a chráni citlivé časti chodidla vystavené zraneniam a odreninám. Moderné vlákno Lycra® v celom výrobku zaručuje dokonalú priľnavosť k nohe. Pružný pás na strednej časti nohy zabraňuje skĺznutiu ponožiek aj pri prudkých pohyboch.
  3,40 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 22 z 22 položiek