Domáce oblečenie s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Chystáte sa cez víkend leňošiť ?  Chýba vo vašom šatníku kvalitné a pohodlné oblečenie? Ste na tom správnom mieste a v tej správnej kategórií. U nás hľadíme rovnako na vašu pohodlnosť a teplo, ako aj na styling a celkové prevedenie. Veríme, že si vyberiete práve ...

Domáce oblečenie s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Chystáte sa cez víkend leňošiť ?  Chýba vo vašom šatníku kvalitné a pohodlné oblečenie? Ste na tom správnom mieste a v tej správnej kategórií. U nás hľadíme rovnako na vašu pohodlnosť a teplo, ako aj na styling a celkové prevedenie. Veríme, že si vyberiete práve vy a budete štýlovo oddychovať v pohodlí vášho domova. 

Viac

Domáce oblečenie  

11 položiek.
Teplé pyžamo DOBRANOCKA 9805 z extra príjemného materiálu. Vrchný diel má roztomilú potlač na prednej strane.V komplete sú dlhé nohavice so srdiečkovým vzorom, ktoré sú mierne zúženého strihu. V páse majú taktiež pohodlnú gumu. Komplet je príjemne teplý a ideálny na dlhé zimné večery.
29,90 €
Na objednávku
Teplé pyžamo DOBRANOCKA 9807 z teplého materiálu. Vrchný diel má originálny srdiečkový vzor a zakončený je úzkymi ružovými manžetami. V komplete sú dlhé ružové nohavice, ktoré na konci zúžené gumou. V páse majú taktiež pohodlnú gumu. Komplet je príjemne teplý a ideálny na dlhé zimné večery.
29,90 €
Na objednávku
Dámsky domáci komplet KEY LHS 082 z teplého mikropolaru. Vrchný diel má originálny vzor a malé kapsičky. Zadná časť je jemne predĺžená. V komplete sú dlhé vzorované nohavice, ktoré majú v páse pohodlnú gumu. Komplet je príjemne teplý a ideálny na dlhé zimné večery.
31,90 €
Na objednávku
Dámsky domáci komplet KEY LHS 764 z teplého mikropolaru. Vrchný diel má aztécky vzor. Zadná časť je jemne predĺžená. V komplete sú dlhé nohavice, ktoré majú v páse pohodlnú gumu a zakončené sú taktiež gumou. Komplet je príjemne teplý a ideálny na dlhé zimné večery.
29,90 €
Na objednávku
Teplá nočná košeľa/šaty KEY LHD 008 pre váš pohodlný spánok a relax počas sviatkov. Košeľa má komfortný strih nad kolená a bočné vrecká. V páse majú šaty šnúrku na zaväzovanie a tak krásne zvýraznia postavu. Košeľa má originálnu potlač na prednej strane. Rukávy sú dlhé. Materiál je veľmi pohodlný a príjemný na dotyk.
25,50 €
Na objednávku
Pohodlná dámska košeľa/šaty KEY LHD 570 pre váš pohodlný spánok. Košeľa má komfortný strih nad kolená a bočné vrecká. Prednú časť zdobí originálna potlač. Rukávy sú dlhé a čiernej farby. Materiál je veľmi pohodlný a príjemný na dotyk.
16,50 € 26,50 €
Znížená cena
Na sklade
Pohodlná dámska košeľa/šaty KEY LHD 895 pre váš pohodlný spánok. Košeľa má komfortný strih nad kolená a bočné vrecká. Prednú časť zdobí originálna potlač. Rukávy sú dlhé a zakončené manžetami. Materiál je veľmi pohodlný a príjemný na dotyk.
26,50 €
Na objednávku
Pohodlná dámska košeľa/šaty KEY LHD 570 pre váš pohodlný spánok. Košeľa má komfortný strih nad kolená a bočné vrecká. Prednú časť zdobí originálna potlač. Rukávy sú dlhé a čiernej farby. Materiál je veľmi pohodlný a príjemný na dotyk.
26,50 €
Na objednávku
Dámsky domáci komplet KEY LHS 008 z teplého mikropolaru. Vrchný diel má originálny vzor a malé kapsičky. Zadná časť je jemne predĺžená. V komplete sú dlhé vzorované nohavice, ktoré majú v páse pohodlnú gumu a šnúrku na zaväzovanie. Komplet je príjemne teplý a ideálny na dlhé zimné večery.
29,90 €
Na objednávku
Dámsky domáci komplet KEY LHS 987 z teplého mikropolaru. Vrchný diel má zimný vzor a malé kapsičky. Zadná časť je jemne predĺžená. V komplete sú dlhé nohavice, ktoré majú v páse pohodlnú gumu a šnúrku na zaväzovanie. Komplet je príjemne teplý a ideálny na dlhé zimné večery.
28,90 €
Na objednávku
Dámsky domáci komplet KEY LHS 896 z teplého mikropolaru. Vrchný diel má vyvýšený golier a zapína sa na gombíky. Na prednej strane je originálna potlač. Rukávy sú dlhé, zakončené manžetami. V komplete sú dlhé nohavice, ktoré majú v páse pohodlnú gumu a šnúrku na zaväzovanie.
28,90 €
Na objednávku
Zobrazených 1 - 11 z 11 položiek