Materské košieľky

Materské košieľky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Pretože mamičky potrebujú extra pohodlie. Komfort a byť stále pripravená poskytnúť pomoc svojmu dieťatku je teraz alfou a omegou vašich všedných dní. Materské košieľky na našom sklade ocenia nielen tehotné, ale tiež aj dojčiace ženy. Pozrite si náš výber a uvidí...

Materské košieľky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Pretože mamičky potrebujú extra pohodlie. Komfort a byť stále pripravená poskytnúť pomoc svojmu dieťatku je teraz alfou a omegou vašich všedných dní. Materské košieľky na našom sklade ocenia nielen tehotné, ale tiež aj dojčiace ženy. Pozrite si náš výber a uvidíte, že si máte z čoho vyberať. Rozhodne odporúčame.

Viac

Materské košieľky  (31 položiek.)

 • Dámska nočná košeľa HENDERSON 39611 Nimra má voľný strih. Jemná, vzorovaná bavlna, zapínanie na patentky a krátky rukáv.
  29,90 €
  Na objednávku
 • Dámska nočná košeľa HENDERSON 39592 Neve má voľný strih. Jemná, vzorovaná bavlna, zapínanie na patentky a krátky rukáv. Ideálna tiež na kojenie.
  29,90 €
  Na objednávku
 • Dámska letná nočná košeľa TARO Nadia 2703 L22 z kvalitnej vzorovanej bavlny, zapínanie na gombíky, krátke rukávy, vrecko vo výške hrudníka.
  31,50 €
  Na objednávku
 • Dámsky župan TARO 2714 L22 vyrobený z kvalitnej bavlny, s dlhými rukávmi, viazanie v páse, vrecká vo výške bokov, kontrastné farebné lemovanie.
  31,50 €
  Na objednávku
 • Dámsky krátky župan TARO 2669 L22 vyrobený z kvalitnej bavlny s kontrastným farebným lemom, viazanie v páse, pohodlné vrecká vo výške bokov.
  26,90 €
  Na objednávku
 • Košeľa pre dojčiace matky TARO Linda 901 L22 K z kvalitnej bavlny a krátkymi rukávmi. Pohodlný strih na prsiach, ktorý uľahčuje kŕmenie.
  21,50 €
  Na objednávku
 • Bavlnená nočná košieľka, vhodná nielen na kojenie HENDERSON 39216 Zelda s krátkym rukávom, zdobená bodkovanou potlačou, okrúhly výstrih zapínaný na patentky, rovný strih, dĺžka nad kolená,  spodok košele ukončený gumičkou.
  23,90 €
  Na objednávku
 • Bavlnená nočná košeľa CORNETTE 485/296 Be Happy 2 3/4 s bodkovaným vzorom, výstrih v tvare V, zapínanie na gombíky.
  24,90 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3082 ideálna pre tehotné a dojčiace ženy, s krátkym rukávom. Vyrobená z príjemnej viskózy, ktorá je priateľská k telu. Výstrih v tvare písmena V s presahom, ktorý umožňuje slobodné kŕmenie dieťaťa.
  18,90 € 28,50 €
  Znížená cena
  Skladom
 • Materská košieľka LUPOLINE 3127 K pre tehotné a dojčiace ženy, vyrobená z kvalitnej viskózy, krátky čipkovaný rukáv, s vreckami, výstrih so zapínaním na patentky.
  34,80 €
  Na objednávku
 • Nočná košeľa CORNETTE 485/295 Emily z mäkkej bavlny. Zdobená ježkovým vzorom. Dekolt v tvare V, zapínanie na gombíky. Dĺžka nad kolená.
  24,90 €
  Na objednávku
 • Košieľka LUPOLINE 3120 K je vhodná ako pre tehotné, tak aj pre dojčiace ženy. Vyrobená z príjemnej viskózy, na úzkych ramienkach, rozšírená nadol.
  32,90 €
  Na objednávku
 • Tehotenská košieľka LUPOLINE 3124 K je ideálna pre tehotenstvo aj pre dojčiace ženy. Vyrobená z príjemnej viskózy, na úzkych remienkach. Strih je rozšírený smerom nadol. Pohodlné vrecká na bokoch. Horná línia je zdobená čipkou s kvetmi, vykrojená pod poprsím, smerom hore rozšírená.
  33,50 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3125 K ideálna na obdobie tehotenstva, aj pre dojčiace ženy. Vyrobená z pohodlnej a na telo príjemnej viskózy, rozšírená smerom nadol. Výstrih v tvare V s detailom, ktorý umožňuje ľahké kŕmenie dieťaťa. Riasenie pod poprsím, vo vnútri pohodlný elastický pás, ktorý dokonale podporuje poprsie.
  33,50 €
  Na objednávku
 • Tehotenská nočná košeľa MITEX Mama Dress K z kvalitnej bavlny s krátkym rukávom a praktickými vreckami. Výstrih v tvare V, zapínaný na patentky. Tričko je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
  26,50 €
  Na objednávku
 • Tehotenská košieľka LUPOLINE 3123 K ideálna na obdobie tehotenstva, aj pre dojčiace ženy. Košieľka je s krátkym rukávom. Vyrobená z pohodlnej a na telo príjemnej viskózy. Rozšírený strih smerom nadol. Výstrih v tvare V s detailom umožňujúcim ľahké kŕmenie dieťaťa, zdobený čipkou - na vnútornej strane pohodlná gumička, ktorá dokonale podopiera poprsie.
  30,90 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3121 K ideálna pre tehotné aj pre dojčiace ženy, s krátkym rukávom. Vyrobená z príjemnej a na telo pohodlnej viskózy, rozšírenie smerom nadol. Výstrih v tvare V s detailom, ktorý umožňuje ľahké kŕmenie dieťaťa. Nariasenie pod poprsím, vo vnútri pohodlný elastický pás, ktorý dokonale podporuje poprsie.
  31,90 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3122 K ideálna pre tehotenstvo, aj pre dojčiace ženy. Vyrobená z príjemnej a na telo pohodlnej viskózy, na úzkych remienkach, rozšírených smerom dole. Pohodlné vrecká na bokoch. Horná línia s kvetmi, ukončená čipkou, vykrojená pod poprsím, rozšírená smerom dolu.
  32,90 €
  Na objednávku
 • Elegantná košieľka pre tehotné, ale aj mamičky LUPOLINE 3118 K vyrobená z kvalitnej krémovej viskózy, s krátkymi čipkovanými rukávmi. Prednú stranu zdobí jemná vzorovaná vložka, pohodlné vrecká na bokoch.
  31,50 €
  Na objednávku
 • Elegantná košieľka pre tehotné, ale aj mamičky LUPOLINE 3119 K vyrobená z kvalitnej tmavomodrej viskózy, s krátkymi čipkovanými rukávmi. Prednú stranu zdobí jemná vzorovaná vložka, pohodlné vrecká na bokoch.
  31,50 €
  Na objednávku
 • Bezšvové tielko JULIMEX Flexi-one Mama so širokými ramienkami. Vyrobené z jedinečnej látky, ktorá sa perfektne roztiahne a prispôsobí postave ako druhá pokožka, postupne rastie s rastúcim bruškom. Inovatívne tričko je vyrobené z tenkého a ľahkého materiálu, vďaka čomu je priedušné a rýchloschnúce.
  17,50 €
  Na objednávku
 • Tehotenská košieľka LUPOLINE 3102 ideálna aj pre dojčiace mamičky s dlhým rukávom. Výstrih v tvare V, ktorý umožňuje ľahké kŕmenie dieťaťa. Pod poprsím všitá guma, ktorá poprsie podporuje.
  33,20 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3100 ideálna aj pre dojčiace ženy. Košieľka s dlhým rukávom. Vyrobená z príjemnej viskózy, ktorá je príjemná k telu. Výstrih v tvare V s detailom umožňujúcim ľahké kŕmenie dieťaťa. Nazbieraný detail pod poprsím, vo vnútri pohodlný elastický pás, ktorý dokonale podporuje poprsie.
  32,90 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3082 ideálna pre tehotné a dojčiace ženy, s krátkym rukávom. Vyrobená z príjemnej viskózy, ktorá je priateľská k telu. Výstrih v tvare písmena V s presahom, ktorý umožňuje slobodné kŕmenie dieťaťa.
  29,50 €
  Na objednávku
 • Materská nočná košieľka LUPOLINE 3072 K ideálna pre tehotné aj dojčiace ženy z príjemnej viskózy.Na poprsí jemná krajka, stiahnutá pod poprsím.
  31,50 €
  Na objednávku
 • Materská nočná košieľka LUPOLINE 1691 K ideálna pre tehotné aj dojčiace ženy z príjemnej bavlny s bodkami.Na poprsí jemná krajka, stiahnutá pod poprsím.
  30,60 €
  Na objednávku
 • Letná novinka pre tehotné mamičky. Materská košieľka LUPOLINE 1692 K je určená pre mamičky, ktoré dojčia. Svojím strihom ju využijete aj po skončení dojčenia.
  29,90 € 37,50 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Materská nočná košieľka LUPOLINE 3007 K ideálna pre tehotné aj dojčiace ženy z príjemnej viskózy s bodkami.
  33,20 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 31 položiek