Kúp 3 produkty z kategórie *AKCIA*-s kódom "MINUS20" získaj zľavu 20% 
Materské košieľky

Materské košieľky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Pretože mamičky potrebujú extra pohodlie. Komfort a byť stále pripravená poskytnúť pomoc svojmu dieťatku je teraz alfou a omegou vašich všedných dní. Materské košieľky na našom sklade ocenia nielen tehotné, ale tiež aj dojčiace ženy. Pozrite si náš výber a uvidí...

Materské košieľky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Pretože mamičky potrebujú extra pohodlie. Komfort a byť stále pripravená poskytnúť pomoc svojmu dieťatku je teraz alfou a omegou vašich všedných dní. Materské košieľky na našom sklade ocenia nielen tehotné, ale tiež aj dojčiace ženy. Pozrite si náš výber a uvidíte, že si máte z čoho vyberať. Rozhodne odporúčame.

Viac

Materské košieľky  (40 položiek.)

 • NovinkaN -14% -14%
  Dámska nočná košeľa na kojenie HENDERSON Ladies 40090 Hilly s potlačou maľovanými kvetmi, dobre poslúži aj v tehotenstve. Zapínanie na pohodlnú patentku, krátky rukáv, malé vrecko na ľavej strane.
  29,90 € 34,90 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Dámsky župan SENSIS Thamar pre tehotné a dojčiace matky, vyrobený z kvalitnej bavlny, dĺžka rukáva 7/8, jemný károvaný vzor. Nazbieraný pod líniou poprsia a šnúrka na viazanie, s vreckami.
  29,90 € 36,90 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Dámska nočná košeľa SENSIS Thamar z kvalitnej bavlny, s krátkym rukávom, vrchná časť je zdobená volánmi, zipsy pod riasením uľahčujú kŕmenie. Pod líniou poprsia je opasok na viazanie.
  29,90 €
  Na objednávku
 • Dámska nočná košeľa SENSIS Annika pre tehotné a dojčiace ženy, krátky rukáv, výstrih na zips pre uľahčenie kŕmenia. Spodná časť košele zakončená širším elastickým pásom.
  25,90 €
  Na objednávku
 • Nočná košieľka SENSIS Shavonne pre tehotné a dojčiace ženy - vyrobená z kvalitnej bavlny, s krátkym rukávom, ozdobná saténová mašľa pod líniou poprsia. Jemný károvaný vzor, dĺžka po kolená.
  23,90 €
  Na objednávku
 • Dámska nočná košeľa SENSIS Vannie pre tehotné a dojčiace matky, krátky výstrih, vyrobená z kvalitnej bavlny. Výstrih na zips pre ľahké kŕmenie, pod líniou poprsia nariasená.
  25,90 €
  Na objednávku
 • Dámsky župan pre tehotné a dojčiace matky SENSIS Beth K vyrobený z kvalitnej bavlny, 7/8 dlhý rukáv, jemný károvaný vzor, nariasený pod prsiami a šnúrka na viazanie, s vreckami.
  31,50 €
  Na objednávku
 • Nočná košieľka pre tehotné a dojčiace matky SENSIS Beth K vyrobená z kvalitnej bavlny, krátke rukávy, lemované volánikom, zipsy pod volánmi uľahčujú kŕmenie, okrúhly výstrih a viazanie pod prsiami.
  30,90 €
  Na objednávku
 • Materská košeľa SENSIS Dagie K pre tehotné a dojčiace matky. Košieľka má okrúhly výstrih a zips, ktorý uľahčuje dojčenie. Vyrobená je z kvalitnej bavlny. Pod prsiami má jemné riasenie.
  25,55 €
  Na objednávku
 • Dámska nočná košeľa SENSIS Isobel ideálna pre tehotné ženy a dojčiace matky. Košeľa je vyrobená z kvalitnej bavlny a je s krátkym rukávom. Materská košieľka má prekrížený hlboký výstrih ideálny na kojenie.
  23,80 €
  Na objednávku
 • Nočná materská košeľa SENSIS Jolie pre tehotné a dojčiace matky. Dámska košieľka má krátke rukávy a výstrih na zips pre uľahčenie kojenia. Spodná časť košele zakončená širším elastickým pásom.
  27,50 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka SENSIS Margaret z kvalitnej bavlny. Dámska košieľka s krátkym rukávom. Vrchná časť je zdobená volánmi. Pod riasením je schovaný zips, ktorý uľahčuje kojenie. Pod líniou poprsia, pás na zaväzovanie.
  29,90 €
  Na objednávku
 • Dámska nočná košeľa HENDERSON 39611 Nimra má voľný strih. Jemná, vzorovaná bavlna, zapínanie na patentky a krátky rukáv.
  29,90 €
  Na objednávku
 • Dámska materská košieľka REGINA 420 z jemnej pásikavej bavlny. Košeľa je zdobená drobnou potlačou má krátky rukáv a okrúhly výstrih, ktorý sa zapína na patentky. Košieľka je ideálna na kojenie dieťaťa.
  14,90 € 29,90 €
  Znížená cena
  Skladom
 • Dámska letná nočná košeľa TARO Nadia 2703 L22 z kvalitnej vzorovanej bavlny, zapínanie na gombíky, krátke rukávy, vrecko vo výške hrudníka.
  31,50 €
  Na objednávku
 • Dámsky krátky župan TARO 2669 L22 vyrobený z kvalitnej bavlny s kontrastným farebným lemom, viazanie v páse, pohodlné vrecká vo výške bokov.
  26,90 €
  Na objednávku
 • Košeľa pre dojčiace matky TARO Linda 901 L22 K z kvalitnej bavlny a krátkymi rukávmi. Pohodlný strih na prsiach, ktorý uľahčuje kŕmenie.
  21,50 €
  Na objednávku
 • Bavlnená nočná košieľka, vhodná nielen na kojenie HENDERSON 39216 Zelda s krátkym rukávom, zdobená bodkovanou potlačou, okrúhly výstrih zapínaný na patentky, rovný strih, dĺžka nad kolená,  spodok košele ukončený gumičkou.
  23,90 €
  Na objednávku
 • Bavlnená nočná košeľa CORNETTE 485/296 Be Happy 2 3/4 s bodkovaným vzorom, výstrih v tvare V, zapínanie na gombíky.
  24,90 €
  Na objednávku
 • -34% -34%
  Vypredané
  Materská košieľka LUPOLINE 3082 ideálna pre tehotné a dojčiace ženy, s krátkym rukávom. Vyrobená z príjemnej viskózy, ktorá je priateľská k telu. Výstrih v tvare písmena V s presahom, ktorý umožňuje slobodné kŕmenie dieťaťa.
  18,90 € 28,50 €
  Znížená cena
  Vypredané
 • Materská košieľka LUPOLINE 3127 K pre tehotné a dojčiace ženy, vyrobená z kvalitnej viskózy, krátky čipkovaný rukáv, s vreckami, výstrih so zapínaním na patentky.
  34,80 €
  Na objednávku
 • Nočná košeľa CORNETTE 485/295 Emily z mäkkej bavlny. Zdobená ježkovým vzorom. Dekolt v tvare V, zapínanie na gombíky. Dĺžka nad kolená.
  24,90 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3117 K ideálna pre tehotenstvo, aj pre dojčiace ženy. Vyrobená z viskózy príjemnej a pohodlnej na telo, na úzkych ramienkach, nadol rozšírená. Horná línia z béžovej čipky, vykrojená pod poprsím. Na vnútornej strane pohodlný elastický pás, ktorý dokonale podopiera poprsie. Má uzáver Clic-Clac, ktorý umožňuje odopnúť a upevniť...
  32,50 €
  Na objednávku
 • Košieľka LUPOLINE 3120 K je vhodná ako pre tehotné, tak aj pre dojčiace ženy. Vyrobená z príjemnej viskózy, na úzkych ramienkach, rozšírená nadol.
  32,90 €
  Na objednávku
 • Tehotenská košieľka LUPOLINE 3124 K je ideálna pre tehotenstvo aj pre dojčiace ženy. Vyrobená z príjemnej viskózy, na úzkych remienkach. Strih je rozšírený smerom nadol. Pohodlné vrecká na bokoch. Horná línia je zdobená čipkou s kvetmi, vykrojená pod poprsím, smerom hore rozšírená.
  33,50 €
  Na objednávku
 • Tehotenská nočná košeľa MITEX Mama Dress K z kvalitnej bavlny s krátkym rukávom a praktickými vreckami. Výstrih v tvare V, zapínaný na patentky. Tričko je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
  26,50 €
  Na objednávku
 • Tehotenská košieľka LUPOLINE 3123 K ideálna na obdobie tehotenstva, aj pre dojčiace ženy. Košieľka je s krátkym rukávom. Vyrobená z pohodlnej a na telo príjemnej viskózy. Rozšírený strih smerom nadol. Výstrih v tvare V s detailom umožňujúcim ľahké kŕmenie dieťaťa, zdobený čipkou - na vnútornej strane pohodlná gumička, ktorá dokonale podopiera poprsie.
  30,90 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3121 K ideálna pre tehotné aj pre dojčiace ženy, s krátkym rukávom. Vyrobená z príjemnej a na telo pohodlnej viskózy, rozšírenie smerom nadol. Výstrih v tvare V s detailom, ktorý umožňuje ľahké kŕmenie dieťaťa. Nariasenie pod poprsím, vo vnútri pohodlný elastický pás, ktorý dokonale podporuje poprsie.
  31,90 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 40 položiek