Materské košieľky

Materské košieľky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Pretože mamičky potrebujú extra pohodlie. Komfort a byť stále pripravená poskytnúť pomoc svojmu dieťatku je teraz alfou a omegou vašich všedných dní. Materské košieľky na našom sklade ocenia nielen tehotné, ale tiež aj dojčiace ženy. Pozrite si náš výber a uvidí...

Materské košieľky s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Pretože mamičky potrebujú extra pohodlie. Komfort a byť stále pripravená poskytnúť pomoc svojmu dieťatku je teraz alfou a omegou vašich všedných dní. Materské košieľky na našom sklade ocenia nielen tehotné, ale tiež aj dojčiace ženy. Pozrite si náš výber a uvidíte, že si máte z čoho vyberať. Rozhodne odporúčame.

Viac

Materské košieľky  (38 položiek.)

 • Bavlnená nočná košeľa CORNETTE 485/296 Be Happy 2 3/4 s bodkovaným vzorom, výstrih v tvare V, zapínanie na gombíky.
  24,90 €
  Na objednávku
 • NovinkaN -34% -34%
  Materská košieľka LUPOLINE 3082 ideálna pre tehotné a dojčiace ženy, s krátkym rukávom. Vyrobená z príjemnej viskózy, ktorá je priateľská k telu. Výstrih v tvare písmena V s presahom, ktorý umožňuje slobodné kŕmenie dieťaťa.
  18,90 € 28,50 €
  Znížená cena
  Skladom
 • Materská košieľka LUPOLINE 3128 K pre tehotné a dojčiace ženy, vyrobená z kvalitnej viskózy, krátky čipkovaný rukáv, s vreckami, výstrih so zapínaním na patentky.
  31,50 €
  Na objednávku
 • Nočná košieľka LUPOLINE 3130 K pre tehotné a dojčiace ženy, vyrobené z kvalitnej viskózy, krátke rukávy s vreckami,  výstrih zapínaný na patentky.
  31,80 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3127 K pre tehotné a dojčiace ženy, vyrobená z kvalitnej viskózy, krátky čipkovaný rukáv, s vreckami, výstrih so zapínaním na patentky.
  33,80 €
  Na objednávku
 • Pohodlná dámska nočná košeľa TARO Joana 2557 Z22 K pre tehotné a dojčiace matky. Vyrobená z jemnej, mäkkej bavlny, príjemnej k pokožke, zdobené vzorom srdca. Viazanie na boku, ktorá umožňuje prispôsobiť veľkosť, neutiahne bruško, prispôsobí sa jej veľkosti a na kŕmenie stačí rozviazať šnúrku.
  21,90 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3117 K ideálna pre tehotenstvo, aj pre dojčiace ženy. Vyrobená z viskózy príjemnej a pohodlnej na telo, na úzkych ramienkach, nadol rozšírená. Horná línia z béžovej čipky, vykrojená pod poprsím. Na vnútornej strane pohodlný elastický pás, ktorý dokonale podopiera poprsie. Má uzáver Clic-Clac, ktorý umožňuje odopnúť a upevniť...
  31,20 €
  Na objednávku
 • Košieľka LUPOLINE 3120 K je vhodná ako pre tehotné, tak aj pre dojčiace ženy. Vyrobená z príjemnej viskózy, na úzkych ramienkach, rozšírená nadol.
  29,90 €
  Na objednávku
 • Tehotenská košieľka LUPOLINE 3124 K je ideálna pre tehotenstvo aj pre dojčiace ženy. Vyrobená z príjemnej viskózy, na úzkych remienkach. Strih je rozšírený smerom nadol. Pohodlné vrecká na bokoch. Horná línia je zdobená čipkou s kvetmi, vykrojená pod poprsím, smerom hore rozšírená.
  33,50 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3125 K ideálna na obdobie tehotenstva, aj pre dojčiace ženy. Vyrobená z pohodlnej a na telo príjemnej viskózy, rozšírená smerom nadol. Výstrih v tvare V s detailom, ktorý umožňuje ľahké kŕmenie dieťaťa. Riasenie pod poprsím, vo vnútri pohodlný elastický pás, ktorý dokonale podporuje poprsie.
  32,50 €
  Na objednávku
 • Tehotenská nočná košeľa MITEX Mama Dress K z kvalitnej bavlny s krátkym rukávom a praktickými vreckami. Výstrih v tvare V, zapínaný na patentky. Tričko je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
  26,50 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3129 K je ideálne pre tehotenstvo aj pre dojčiace ženy. Vyrobená z viskózy pohodlnej a príjemnej na telo, na úzkych ramienkach, nadol rozšírená. Horná línia je zdobená srdiečkovým vzorom, pod poprsím s čipkou. Na vnútornej strane pohodlný elastický pás, ktorý dokonale podopiera poprsie.
  29,90 €
  Na objednávku
 • Tehotenská košieľka LUPOLINE 3123 K ideálna na obdobie tehotenstva, aj pre dojčiace ženy. Košieľka je s krátkym rukávom. Vyrobená z pohodlnej a na telo príjemnej viskózy. Rozšírený strih smerom nadol. Výstrih v tvare V s detailom umožňujúcim ľahké kŕmenie dieťaťa, zdobený čipkou - na vnútornej strane pohodlná gumička, ktorá dokonale podopiera poprsie.
  30,90 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3121 K ideálna pre tehotné aj pre dojčiace ženy, s krátkym rukávom. Vyrobená z príjemnej a na telo pohodlnej viskózy, rozšírenie smerom nadol. Výstrih v tvare V s detailom, ktorý umožňuje ľahké kŕmenie dieťaťa. Nariasenie pod poprsím, vo vnútri pohodlný elastický pás, ktorý dokonale podporuje poprsie.
  31,90 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3122 K ideálna pre tehotenstvo, aj pre dojčiace ženy. Vyrobená z príjemnej a na telo pohodlnej viskózy, na úzkych remienkach, rozšírených smerom dole. Pohodlné vrecká na bokoch. Horná línia s kvetmi, ukončená čipkou, vykrojená pod poprsím, rozšírená smerom dolu.
  32,90 €
  Na objednávku
 • Košeľa dojčenie CORNETTE 693/210 Vicky pre kojace matky s krátkym rukávom. Vyrobené z vysoko kvalitnej vzorovanej bavlny. Poskytuje pohodlie a komfort pri kŕmení.
  21,50 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3098 ideálna pre tehotné, aj pre dojčiace ženy. Vyrobená je z príjemnej viskózy, rozšírenej smerom nadol. Jemná tmavomodrá čipka na poprsí. Pod poprsím je jemne nariasený materiál. Na vnútornej strane košíčkou podšitá bavlnou a všitým pohodlným elastickým pásom.
  28,90 €
  Na objednávku
 • Tehotenská košieľka LUPOLINE 3102 ideálna aj pre dojčiace mamičky s dlhým rukávom. Výstrih v tvare V, ktorý umožňuje ľahké kŕmenie dieťaťa. Pod poprsím všitá guma, ktorá poprsie podporuje.
  31,80 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3100 ideálna aj pre dojčiace ženy. Košieľka s dlhým rukávom. Vyrobená z príjemnej viskózy, ktorá je príjemná k telu. Výstrih v tvare V s detailom umožňujúcim ľahké kŕmenie dieťaťa. Nazbieraný detail pod poprsím, vo vnútri pohodlný elastický pás, ktorý dokonale podporuje poprsie.
  32,90 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka LUPOLINE 3082 ideálna pre tehotné a dojčiace ženy, s krátkym rukávom. Vyrobená z príjemnej viskózy, ktorá je priateľská k telu. Výstrih v tvare písmena V s presahom, ktorý umožňuje slobodné kŕmenie dieťaťa.
  28,50 €
  Na objednávku
 • Nočná košieľka LUPOLINE 3096 je ideálna pre tehotenstvo aj pre dojčiace ženy vyrobená z príjemnej viskózy. Jemná tmavomodrá čipka na poprsí, nazbieraná pod poprsím. Na vnútornej strane košíčkov podšitá bavlnou a všitým pohodlným elastickým materiálom, ktorý dokonale podopiera poprsie.
  31,50 €
  Na objednávku
 • Materská košieľka na kojenie LUPOLINE 3077 K je perfektná v tehotenstve aj pre dojčiace ženy. Vyrobená z príjemnej viskózy. Jemná čipka v svetlo krémovej farbe v kombinácii s kvetinovým saténom na poprsí.
  29,90 €
  Na objednávku
 • Mimoriadne jemná materská košieľka na kojenie LUPOLINE 3012 venované budúcim i súčasným matkám. Výstrih je zdobený efektnou čipkou, ďalšou výhodou je viazanie na prsiach, ktoré uľahčí kŕmenie dieťaťa.
  27,90 €
  Na objednávku
 • Materská nočná košieľka LUPOLINE 3033 K ideálna pre tehotné aj dojčiace ženy z príjemnej viskózy.Na poprsí jemná krajka, stiahnutá pod poprsím.
  29,90 €
  Na objednávku
 • Materská nočná košieľka LUPOLINE 3072 K ideálna pre tehotné aj dojčiace ženy z príjemnej viskózy.Na poprsí jemná krajka, stiahnutá pod poprsím.
  30,50 €
  Na objednávku
 • Materská nočná košieľka LUPOLINE 1691 K ideálna pre tehotné aj dojčiace ženy z príjemnej bavlny s bodkami.Na poprsí jemná krajka, stiahnutá pod poprsím.
  30,60 €
  Na objednávku
 • Letná novinka pre tehotné mamičky. Materská košieľka LUPOLINE 1692 K je určená pre mamičky, ktoré dojčia. Svojím strihom ju využijete aj po skončení dojčenia.
  29,90 € 37,50 €
  Znížená cena
  Na objednávku
 • Materská nočná košieľka LUPOLINE 3007 K ideálna pre tehotné aj dojčiace ženy z príjemnej viskózy s bodkami.
  29,90 €
  Na objednávku
Zobrazených 1 - 28 z 38 položiek