Pančuchy

Pančuchy s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Pančušky sú rozhodne alfou a omegou zimných dní. Ženy, ktoré zbožňujú nosenie sukní a šiat aj v zime by nám o tom vedeli rozprávať. Ideálne ak nájdu teplé a pohodlné zároveň. Sme si viac, než istí, že na našej stránke Mojepradlo.sk také nájdete. Nech sa páči, výber je le...

Pančuchy s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Pančušky sú rozhodne alfou a omegou zimných dní. Ženy, ktoré zbožňujú nosenie sukní a šiat aj v zime by nám o tom vedeli rozprávať. Ideálne ak nájdu teplé a pohodlné zároveň. Sme si viac, než istí, že na našej stránke Mojepradlo.sk také nájdete. Nech sa páči, výber je len na vás.

Viac

Pančuchy 

11 položiek.

Podkategórie

Bavlnené pančuchy

Bavlnené pančuchy s najširším výberom za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Kvalita vs. kvantita? Čo vyhráva u vás? Kvalita je základ všetkých materiálov, či už sú to tričká, nohavice, alebo pančuchy. Bavlnené pančuchy sú spoľahlivým spoločníkom v zime, no aj pri ladení dokonalého outfitu do mesta. U nás veríme, že si vyberiete z množstva vzorov, farieb a materiálov tie pravé. Pohodlné nosenie, dámy.

Nechcete sa ani počas tehotenstva vzdať obľúbených šiat alebo sukní? Tehotenské pančušky FIORE Mama 100DEN sú určené pre tehotné ženy. Vytvarované bruško zabezpečuje komfort a optimálne stiahnutie. Častice striebra, ktoré sa v pančuškách nachádzajú podporujú prekrvenie pokožky. Striebro tiež zabraňuje rozmnožovaniu baktérii.
6,90 €
Na objednávku
Kompresné pančuchy GOLDEN LADY Benessere 140DEN vám zabezpečia dokonalé pohodlie. Vďaka špeciálnemu spôsobu pletenia a kompresii zabezpečujú správnu cirkuláciu krvi v nohách. Zosilnená päta aj špička. Výborné ako prevencia proti kŕčovým žilám, mravčeniu v nohách a tvorbe metličiek. Opticky zoštíhľujú nohy a pomáhajú redukovať kožné nedostatky spôsobené...
12,90 €
Na objednávku
Vzorované pančuchy FIORE Ostia 40DEN sú ozdobené pásikovaným čierno-bielym vzorom po celej dĺžke, čo ich robí výnimočnými. Materiál siloniek je príjemný a pohodlný na telo, vyrobený technológiu 3D z najkvalitnejších priadzí pre zvýšenú odolnosť materiálu. 
7,80 € 11,60 €
Znížená cena
Na objednávku
Dámske punčochy FIORE Cabaret 60DEN sú ozdobené jemnou potlačou po celej dĺžke, čo ich robí výnimočnými. Materiál siloniek je príjemný a pohodlný na telo, vyrobený technológiu 3D z najkvalitnejších priadzí pre zvýšenú odolnosť materiálu.
7,50 € 10,90 €
Znížená cena
Na objednávku
Novinka jesene 2018! Bavlnené pančuchy GATTA Cotton N°5 vyrobené z príjemného matného materiálu. Po celej dĺžke majú jemný dierkovaný vzor. Pančuchy vás zahrejú a vášmu otfitu dodajú ten správny šmrnc.
9,90 €
Na objednávku
Novinka jesene 2018! Dámske pančuchy GATTA Colette Chic 02 60DEN vyrobené z príjemného matného materiálu. Po celej dĺžke majú jemný vzor. Pančuchy vás zahrejú a vášmu outfitu dodajú ten správny šmrnc.
7,20 €
Na objednávku
Nová kolekcia jeseň/zima 2018! Dámske bavlnené pančuchy GATTA Cotton N°7 matnej čiernej farby. Silonky majú po svojej celej dĺžke, jemný ozdobný vzor. Na prichádzajúce jesenné obdobie vás zachránia pred rannými mrazmi a vášmu outfitu dodajú ten správny šmrnc.
9,90 €
Na objednávku
Nová kolekcia jeseň/zima 2018! Bavlnené pančuchy GATTA Cotton N°8 matnej čiernej farby. Silonky majú po svojej celej dĺžke, jemný ozdobný vzor. Na prichádzajúce jesenné obdobie vás zachránia pred rannými mrazmi a vášmu outfitu dodajú ten správny šmrnc.
9,90 €
Na objednávku
Pančuchy GATTA Keep Hot dokonalo udržujú teplo. Pančušky s viskózovou priadzou spojené s akrylovým vláknom.
7,99 €
Na objednávku
Hrubšie dámske silonky GATTA Colette Cat 01 60 DEN. Silonky majú sivú farbu s čiernym vzorom hlavy mačičky.
7,90 €
Na objednávku
Nové pančušky GATTA Girl-Up 24, ktoré vás zahrejú a doplnia váš outfit na jednotku.
6,90 €
Na objednávku
Zobrazených 1 - 11 z 11 položiek