POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 25€
Dámske mikiny

Moderné dámske mikiny rôznych strihov, veľkostí a farieb za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Športy zvládajte s ľahkosťou a ako sa udržať v teple viac nebude žiadna záhada. Pohodlnú a bezpečnú dámsku mikinu potrebuje každá žena. Najrôznejšie značky, ktoré sú zárukou kvality, nové strihy, farby a veľkosti pre každú z vás. Preč s nudnos...

Moderné dámske mikiny rôznych strihov, veľkostí a farieb za fantastické ceny. Akciový VÝPREDAJ až -60%. Športy zvládajte s ľahkosťou a ako sa udržať v teple viac nebude žiadna záhada. Pohodlnú a bezpečnú dámsku mikinu potrebuje každá žena. Najrôznejšie značky, ktoré sú zárukou kvality, nové strihy, farby a veľkosti pre každú z vás. Preč s nudnosťou! Pozrite si všetky naše produkty a zamerajte sa na kúsky, ktoré hľadáte.

Viac

Dámske mikiny  (2 položiek.)

  • Domáca mikina ARUELLE Trish. Mimoriadne jemná mikina s ozdobnými šnúrkami s hviezdičkami. Pohodlné vrecká na zips na úrovni bokov.
    26,90 €
    Na objednávku
  • V najnovšej ponuke značky FIGL máme pre vás tento kvetinový top. Jar a prichádzajúce leto v nás určite vyvolávajú euforický pocit a prečo to nezvýrazniť aj topom?
    37,60 €
    Na objednávku
Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek